48 Ay Taksitli Burganbank Borç Temizleme Kredisi

Kredi Kartları Hayat Kurtarıyor

Burganbank 48 Ay Vadeli Borç Temizleme Kredisi – Hepimizin cebine farklı bankalara ait kredi kartları var çok şükür, arabamız için yakıt alırken, AVM’lerde alışveriş yaparken, lokantalarda yemek yeyip, oteller de konaklarken çatır çatır kullanıyoruz Maşallah 🙂 Hatta Bu kartları olmadık işlerde kullanan yok değildir hani aramızda, çocukların okul taksitlerini ödemek, doktor ve hastane ücretlerini ödemek gibi.

Kredi Kartı Olmadan Yaşayamayız

Kısacası kredi kartlarımız bizlere kardeşlerimizden, eşimizden, dostumuzdan daha yakın. Onlar sayesinde elden günden borç almıyoruz. Dolayısı ile cebimize sadece bir bankanın kredi kartı koymak yerine kara gün dostu diyerek bir kaç bankanın kredi kartını da yedekliyoruz 🙂 Kredi Kartları vücudumuzun bir organı gibi bir uzvumuz gibi adeta. Hatta bir çok insan artık cebinde gerçek para taşımıyor 🙂 Acaba kredi kartlarımız olmasa ne yapardık ?..

Krediler Olmasa Ne Yapardık ?

Hele bankalardan çektiğimiz krediler… İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi gibi isimler altında imdadımıza yetişen krediler olmasa muhtemelen ne ev alabilirdik, ne araba. Ne işimizde ki borçları ödeyebilir ne de işlerimizde büyüyebilirdik 🙂 Bu nedenle banka banka dolaşıp kredilere asıldıkça asıldık. Rahatlığı gördükçe bir kaç bankaya uğrayıp, verdikleri krediler ile ev aldık araba aldık…

Şimdi Ödeme Zamanı

Tabi aradan geçen zaman içerisinde bu kredilerin ödemeleri de yavaş yavaş gelemeye başladı 🙂 Bir kaç bankaya ait kredi ödemesini ufak tefek salvolar ile hallettik. Ardından hiç beklemediğimiz bir şekilde kredi kartı ekstreleri gelmeye başladı. “Olamaz” kim harcamıştı ki bu kadar parayı  ?.. Yada doğru söylemle “kim ödeyecek” ti bu parayı.

Acı Gerçekler İle Yüzleşme Vakti

Hadi bakalım şimdi ilk olarak koştur koştur Z Bankasının ATM’sine git ve o bankanın kredi kartı borcunu öde. İşin bitmedi oradan da X Bankasının kredi kartı ödemsi için bir başka ATM ara 🙂 Eğer kredi kartı sayın üçü geçiyorsa sırada V Bankası ve K bankası var… Onları da bir şekilde halletmek gerekiyor.

Ödeme Güçlüğü Çekmemek İmkansız

Maddi imkanlarınız yeterli bile olsa bu kadar koşuşturmaca emin olun ilerde yaşayacağınız bir kalp krizini tetikleyecektir. Bir de maddi imkanlarınızın bu kadar ödeme için müsait olamadığını farz ederseniz zaten iş işten geçmiş oluyor. Bu defa Z Bankasının kredi kartı borcunu ödeyip, V bankasını es geçiyor, K Bankası kredi kartı için borç aramaya başlıyorsunuz. Olmadı X Bankasına ödediğiniz parayı geri nakit olarak çekip V Banka yatırıyor, bir nevi borçlarınıza takla attırıyorsunuz 🙂

Bir Çok Bankaya Ait Kredi ve Kredi Kartı Borcu

Tatlı rüya son buluyor doğal olarak ve bir de bakıyorsunuz ki bir çok bankaya kredi ve bir çok kredi kartına borcunuz var.Hadi gel de çık bakalım işin içinden… Yakın zamanda bir banka avukatının iş yerinizi veya cep telefonunuzu araması, yasal takibe alınmanız içten bile değil… Üstelik kredi notunuzun düşmesi de cabası.

Tüm Borçları Tek Çatı Altında Toplamak Mümkün Mü ?

Bu durumda olan insanlar bu defa bütün borçlarını temizlemek adına borç para yada acil nakit aramaya başlıyorlar. Hatta bankalardan yeniden kredi çekmeye çalışıyorlar. Fakat bu defa da geçmişten gelen borçları yüzünden banka kapıları yüzlerine kapanıyor. Ancak bilmedikleri bir şey var, zira artık ülkemizde borç transferi adı altında çeşitli bankaların verdikleri krediler var. Bu kredilere halk arasında borç temizleme yada borç kapatma kredisi de deniliyor.

Burganbank 48 Ay Vadeli Borç Kapatma Kredisi

Bu kredi ile K Bank, V Bank, Z Bank ve X Banka ait tüm kredi kartı ve kredi borçlarınızı birleştirip uzun vadeler ile yepyeni Burganbank çatısı altında toplayabiliyorsunuz. Burganbank borçlarını bu şekilde tek çatı altında toplamak isteyenler için %1,81 faiz oranı ile 48 ay vadeli olarak borç transferi kredisi veriyor. Sizde bu krediden faydalanarak tüm banka borçlarınızı Burganbank çatısı altında toplayabilirsiniz…

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ İÇİN TIKLAYINIZ !.. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.