Günde 10 Liraya 10.000 TL Anında Kredi Hemen Başvur !..

Yepyeni Krediler

Fibabanka Kredi Faiz Oranları 10 Bin Lira Acil Kredi Uygun Faizli Krediler Anında Kredi Günde 10 Liraya Kredi – Sonbaharla hüzünlenen, karakterleri değişen insanlar gibi kredi kampanyalarınında kimliklerinde bir değişim gözleniyor arkadaşlar farkında mısınız ?.. Bankalar günde 3 Liraya 5 Liraya kredi imkanları sunan akıl almaz kampanyalar düzenliyorlar. Gün geçmiyor ki karşımıza başlıkta da olduğu gibi günde “10 liraya 10.000 TL kredi” gibi bir kampanya ile karşılaşmayalım.

Sonbaharla Gelen Masraflar İçin Kredi

Bu tuhaf durumun sebebini ise okullarında açılması ile birlikte artan tüketici masrafları olarak gösterebiliriz. İnsanlar yazın uzun tatiller ve düğün gibi sebeplerden dolayı yüklü oranlarda kredi kullandılar, ancak sonbaharda özellikle eğitim giderleri için öyle çok da büyük olmayan paralara ihtiyaç duyuyorlar. Bu durumun farkında olan bankalarda böyle paraları uzun vadeler ve küçük taksitler ile vererek mevcut kredili müşteri portföylerini arttırmak adına çılgın kredi kampanyalarına imza atıyorlar. Bu nedenle günde 5 Liraya 5.000 TL, günde 10 liraya 10 Bin TL gibi daha bir çok kampanyayla ilerleyen günlerde de karşılaşacağız gibi görünüyor…

99 TL Taksitle 5 Yıl Vadeli 7.000 TL

Bu çılgın kredi kampanyaları daha da abartan bankalar da yok değil hani. Örneğin kredi kampanyası konusunda dahiyane fikirler bulan İNGBank’ın Sonbahar kredisinde 7.000 TL gibi bir para 5 yıl vadeli olarak veriliyor. Kredi taksitleri ise 99 TL gibi son derece düşük bir rakama tekamül eden bu kredi diğer günlük kredilerden hemen ayrılıyor. Dikkat ederseniz vade süresi alıştığımız 48 ay standardının dışında, kredi tutarının da 5 yada 10 bin TL değil 7 bin Lira olması da oldukça ilginç… (BURADAN Ingbank’ın bu ilginç kampanyasını detaylı olarak inceleyebilirsiniz)

Fibabanka’dan Uygun Faizli 10.000 TL Kredi

Günde 10 liraya 10 Bin TL furyasına yeni katılan bankalardan biri de Fibabank’a. Aslında yeni katılan demek biraz haksızlık olur, zira Fibabanka geçtiğimiz Kurban Bayramında bayrama özel yine böyle bir kampanya düzenlemişti. Gördüğümüz gibi bu yeni kredi kampanyası o Kurban Bayramı kampanyasının devamı niteliğinde, çünkü faiz oranlarında bir değişiklik yok. Yeni kampanyada vade süresi 3 ay ile 48 ay aralığında değişirken, faiz oranı da tıpkı Kurban Bayramı Kredisinde olduğu gibi çekeceğiniz kredi tutarına ve seçeceğiniz vade süresine göre %1,33 ile %1,45 faiz oranı arasında değişiyor. Buna göre 3-36 Ay arası vade seçeneklerinde faiz oranı %1,45 olarak belirlenirken, 37-48 Ay vade alternatiflerinde ise faiz oranı %1,33′ çekiliyor. Anlayacağınız vade ile faiz oranı arasında ters orantılı bir yapı var. Vade süreniz arttıkça faiz oranı düşüyor.

10.000 TL İçin Fibabanka Kredi Örnek Hesaplama

Fibabanka’nın bu kredi kampanyasından yararlanmayı düşünüyorsanız ve “Bana 10 Bin lira lazım, günde 10 TL’yi rahat öderim”  diyorsanız, 48 ay vade alternatifini seçmek durumundasınız. Dolayısı ile karşılaşacağınız faiz oranı %1,45’ten %1,33’e çekiliyor. Bu faiz oranı ile 48 ay boyunca ödeyeceğiniz aylık kredi taksit tutarınız 299,80 TL olarak belirleniyor. Bu rakam da günlük 10 TL civarına karşılık geliyor. Bu taksit tutarı ile bankaya 4 yıl da geri ödeyeceğiniz para ise 14.3990 TL’sına tekamül ediyor. Kredinin aylık efektif faiz oranı %1,6209, yıllık efektif faiz oranı ise %21,2814.

Kredi Masrafları

Tabi her kredi kampanyasında olduğu gibi bu kredide de uzun süreli kredi hayat sigortası da zorunlu tutuluyor. Bunun yanında kredi müşterisinden kredi tutarının  %0.5’i (bindebeşi) üzerinden 52,50 TL kredi tahsis ücreti de talep ediliyor.

Fibabanka  Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi Fırsatına Başvuru Nasıl Yapılır ?

Fibabanka’nın sunduğu bu avantajlı krediye hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Hemen başvurmak için size en yakın Fibabanka Şubesine gidebilir, T.C. Kimlik Numaranızı 3422’ye mesaj atabilir veya www.fibabanka.com.tr adresine girip “hemen başvur” kutucuğuna tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Düşük Kredi Notuna Şubesiz Masrafsız 30.000 TL Anında Kredi

Anında Kolay Kredi

Kredi Notu Düşükler İçin Kredi Aktifbank Kredi Faiz Oranları İnternetten Kredi Acil Para Kolay Krediler – Bankalardan sunduğu krediler ufak tefek maddi sıkışıklıklarımızı gidermemize yardımcı olmalarının yanında geleceğimizi planlamak adına yaptığımız yatırımlarda da oldukça önemli bir misyon üstleniyor. İnsanlar, evlilik, eğitim, sağlık ve hatta tatil gibi ihtiyaçları için banka kredilerine yönelirken, menkul yada gayri menkul satın almak için de yine bankalardan taşıt kredileri yada konut kredileri kullanıyorlar. Gün geçtikçe kredili müşteri sayısı artarken bu büyük pastadan daha fazla pay kapmak, potansiyel kredili müşteri portföy sayısını katlamak isteyen bankalarda inanılmaz kredi kampanyaları düzenliyorlar…

Kredi Çekmek Artık Daha Kolay

Üstelik artık kredi kullanmak eskisi kadar zor değil, zira bankalar bu rekabet ortamında yukarıda da bahsettiğimiz gibi kredili müşteri portföylerini arttırmak adına kredi kullanmak isteyen müşteriye fazla zorluk çıkarmamaya çalışıyorlar. Tabi kredi notu ve müşterinin ödeme performansı gibi kriterler halen geçerli. Sadece ödeme performansı kötü, dolayısı ile de kredi notu düşük olan kişiler kredi çekmekte zorlanıyorlar.

Kredi Notu Düşük Olanlar İçin Kredi

Kredi notu düşük, geri ödeme performansı kötü olanlar, iyi niyetli olarak geçmişten gelen borçlarını kapatmak ve kredi notlarını yükselterek banka kapılarından geri dönmemek adına yeni bir kredi başvurusu hamlesine başvuruyorlar ancak genel olarak bu başvurularda hüsranla sonuçlanıyor ve bu tür insanlar bir açmaz içerisinde kalıyorlar. Fakat bazı banka ve kurumlar kredi notu düşük olanlara piyasa standartlarının üzerinde yüksek faiz oranları ile kredi vermeyi kabul ediyorlar. Doğal olarak bu insanlarda içerisinde bulundukları açmazdan kurtulmak adına da bu faizlere göğüs germek zorunda kalıyorlar.

KREDİ NOTUNUZU YÜKSELTECEK ÖNEMLİ İPUÇLARI BURADA !.. 

Aktifbank ile Düşük Kredi Notunuzu Dert Etmeyin

Kredi notunu göz önünde bulundurmayan bankalardan biri de Aktifbank. Banka düzenlediği kredi kampanyaları dahilinde kredi notu düşük olanlar için 30.000 Liraya kadar anında kredi imkanı sunuyor. Kredinin vade süresi 3 ay ile 48 ay aralığında. Kredi tutarı ise minimum 2.000 TL. maksimum 30.000 TL. Kredi faiz oranı ise %2,29. Tabi bu faiz oranı piyasa standartlarının bir hayli üzerinde. Ancak bu kredinin çeşitli avantajları da yok değil hani. Örneğin bu kampanyada dosya masrafı yok. Ayrıca şubede sıra beklemek, sayfalarca kağıt imzalamak, kredi kartı, sigorta gibi ek ürünler satın alma zorunluluğu da yok. Üstelik krediniz onaylandığı taktirde şubeye gitmeden paranızı anında hesabınıza geçiyor. Paranızı ise ücretsiz olarak size tanımlanan N Kolay Banka Kartı ile Türkiye’deki tüm PTT‘lerden veya dilediğiniz ATM’den de çekebiliyorsunuz.

10 BİN TL İÇİN AKTİFBANK NKOLAY KREDİ HESAPLAMA

Gelelim Nkolay kredi özellikleri ve hesaplamalarına… Kredi notunuzun geçmişte gelen kredi kartı gibi borçlar nedeni ile düşük olduğunu farz edelim ve bu borçları kapatarak kredi notunuzu yükseltmek niyetindesiniz. Bunun için de Aktifbank Nkolay Kredi kampanyasından yararlanmaya karar verdiniz. İhtiyacınız olan 10 Bin lirayı 48 ay gibi uzun bir vadede ödeyerek rahata kavuşmayı düşünüyorsunuz. Böyle bir durumda iseniz karşınıza %2,29 faiz oranı çıkıyor. Bu faiz oranına göre 48 ay vadeli 10.000 Lira için aylık taksit tutarınız 377,57 TL olarak belirleniyor. Evet faiz oranı biraz yüksek ancak içerisinde bulunduğunuz durumu düşünecek olursanız bu kredi son derece cazip bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

NKolay Kredi Taksitleri Nereden Ödeniyor

Yukarıda ki şartlarda krediniz onaylandığı taktirde NKolay kredi taksitlerini PTT’lerden ve Pttmatik‘lerden ücretsiz olarak ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca Akbank ve VakıfBank ATM’lerinden de taksitlerinizi yatırabiliyorsunuz.

Aktifbank  NKolay Kredi Başvuru

Nkolay kredinin en büyük avantajlarından biri şube,sıra, kağıt kırpık gibi hamallıklarının olmaması. Bu krediye başvurmak için Nkolaykredi.com adresine girerek, karşınıza çıkan kısa formu doldurup, evraklarınızı ekrandan onaylamanız yeterli oluyor.

Günde 10 Liraya 10 Bin TL Kredi Al 2018’de Öde !..

CAZİP 2018 KREDİLERİ

Teb Kredi Faiz Oranları Uygun Faizli Uzun Vadeli Krediler Düşük Faiz Oranı Kredi Acil 10 Bin Lira Kredi – Krediler atık ekonomik hayatımızın çok önemli bir parçası durumunda. Gelecek planlarımızı çekeceğimiz krediler üzerine kuruyor yatırımlarımızı kredilerle yapıyor, anlık para ihtiyaçlarımızı krediler ile karşılayarak hayatın akışına yön vermeye çalışıyoruz. Artık ihtiyacı olan hemen herkes kredi kullanıyor. Tabi bu durumda potansiyel müşteri portföyünü arttırmak isteyen bankalarında daha cazip kredi kampanyaları düzenlemesine yol açarken, ortaya çıkan çılgın kredi teklifleri ihtiyacı olmayanları bile yatırım yapmak amacı ile kredi kullanmaya itiyor…

5 Yıl Vadeli Kredi

Şimdilerde ufak paralar için düzenlenen kredi kampanyaları pek revaçta, 5.000 TL, 7.000 TL en fazla 10.000 TL gibi paralar için bankalar akıl almaz kredi kampanyaları düzenliyorlar. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise INGBank tarafından düzenlenen “5 Yıl Vadeli 99 TL Taksitle 7.000 TL Sonbahar Kredisi” olsa gerek. Dikkat ederseniz vade süresi 48 ay standardının dışında, kredi tutarının da 5 yada 10 bin TL değil 7 bin Lira olması da çok ilginç değil mi ?..

Kredini Şimdi Al 2018’de Öde

Bankaların yeni kredi kampanyalarında dikkat çeken bir diğer husus ise yeni yıla 4 ay kala, Ağustos ayından itibaren başlayan “2018’de ödemeye başla” kriteri. Bir çok banka 2017 yılında kullandırdıkları kredileri 3 ile 4 ay arasında öteleyerek daha cazip bir hale getirip, kredili müşteri portföylerini arttırmaya çalışıyor. 3-4 Ay kısa bir zaman olmasına rağmen, 2018 sene-i devriyesi nedeni ile insanlara son derece cazip geliyor.

TEB’den Günde 10 Liraya 10 Bin TL Kredi

Kredivarmi.com’un bu sayfasında inceleyeceğimiz kredi kampanyası ise yukarıda bahsettiğimiz öteleme ve düşük tutar özelliklerini bir araya getiren bir TEB kredi kampanyası. “TEB’de Kredin Çok” sloganı ile sunulan bu kampanya dahilinde TEB müşterilerinin, başlıktan da anlayacağınız üzere günde 10 Liraya 10.000 TL Kredi kullanmalarına olanak sağlıyor. Üstelik şimdi kullanacağınız bu kredinin taksitlerini 2018 yılının başından itibaren ödemeye başlıyorsunuz, yani 2 ay gibi bir karınız oluyor.

“TEB’de Kredin Çok” Kredi Detayları

TEB’in bu kredi kampanyasında faiz oranı %1,33 olarak belirlenmiş. Piyasa faiz oranlarına baktığımızda standartların altında görünen bu faiz oranı krediyi daha cazip hale getiriyor. Kredi sadece 48 ay vade ve 10.000 TL kredi tutarı için geçerli olmakla birlikte, diğer vade süreleri ve kredi tutarları için aylık faiz oranı değişiklik gösteriyor. Ayrıca bu kampanyada da diğer tüm kredi kampanyalarında olduğu gibi kredi tahsis ücreti ve Uzun Süreli Kredi Koruma Hayat Sigortası zorunlu tutuluyor.

10.000 TL İçin Örnek Kredi Hesaplama

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi insanların 5 veya 10 bin Lira gibi ufak olarak nitelendirebileceğimiz paralara ihtiyacı olabiliyor, son derece doğal bir durum yani. Bu sayfada olduğunuza göre muhtemelen sizinde böyle bir paraya ihtiyacınız var ve geri ödemesini de ufak taksitlerle uzun vadede ödemek niyetindesiniz. Bu nedenle TEB’in bu kredisinden yararlanmaya ve 10 Bin TL krediyi 48 ay vade ile kullanmaya karar verdiniz. Bu durumda %1,33 aylık standart faiz oranı ile karşılaşıyorsunuz. Bu faiz oranı üzerinden aylık taksit tutarınız ise 299,80 TL olarak belirlenirken bu rakam da günde 10 liraya tekamül ediyor. Kredi tutarı üzerinden 53 TL kredi tahsis ücretini zorunlu olarak ödemeniz ve cinsiyet, yaş gibi kriterlerle belirlenen uzun süreli hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor.

Günde 10 Liraya 10.000 TL Kredi Başvurusu

Bankanın “TEB’de Kredin Çok” kampanyasına bir kaç yolla başvuruda bulunabilirsiniz. TEB Şubelerinden direk olarak krediye başvurabileceğiniz gibi 0850 200 0 666 numaralı TEB Çağrı Merkezi ve CEPTETEB İnternet Şubesi‘nden de kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Burganbank’tan Kişiye Özel Faiz Oranları ile Kredi

Uygun Kredi Kampanyaları

Burganbank Kredi Faiz Oranları Uygun Faizli Krediler Acil Para Hızlı Kredi Düşük Faizli Uzun Vadeli Krediler – Ekonomik hayatımıza yön veren krediler gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından kullanılır hale geldi. Öyle ki krediye ihtiyacı olmayanlar bile sırf yatırım yapmak adına kredi kullanmaya başladılar. Tabi bu durum da bankaların potansiyel müşteri portföyünden daha fazla pay kapmak adına inanılmaz cazip kredi kampanyalarına düzenlemelerini tetiklerken, kredivarmi.com olarak bizlerde bu kredileri paraya ihtiyacı olan okurlarımız için tüm detayları ile incelemeye devam ediyoruz.

Burganbank Kişiye Özel Faizli Kredi

Bu defa daha önceki sayfalarımızda borç kapatma kredisine göz attığımız Burganbank’ın yeni kampanyalarından biri olan “Faiz Oranları Kişiye Özel” kredi kampanyasını masaya yatırıyoruz. Türkiye pazarına yeni giren ve hızla gelişen Burganbank’ın ilginç kampanyalarından biri olan kişiye özel faiz oranlı kredisini tüm detayları vade süreleri ve faiz oranları birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Uygun Taksitli Düşük Masraflı Kredi

Burgan Bank düzenlediği farklı kredi kampanyaları ile kredi kullanmaya hazırlanan bir çok kişinin dikkatini bir anda üzerine çekmeyi başardı. Kişiye özel fırsatlar ve uygun taksitler ile çeşitli ihtiyaç kredilerini potansiyel müşterilerine sunmaya devam ediyor. Son olarak eğitim, tatil, evlilik veya sağlık gibi ihtiyaçları için bütçenize uygun ödeme planlarına sahip, düşük masraflı ihtiyaç kredisi alternatifleri ile karşımıza çıkan Burganbank’ın bu kampanyasında kişiye özel farklılaştırılması için 3 kriter göz önüne alınıyor.

Kişinin Ödeme Performansı

Bu kriterlerin başında ödeme performansınız geliyor. Daha önce ki kredi kartı borçlarınız ve kullandığınız kredilerin taksitlerini düzenli ödeyip ödemediğiniz, gecikmeye girip girmediğiniz gibi önemli kriterler dikkate alınıyor. Çalıştığınız diğer bankalara ait borç ödeme performansınız da bu kriter arasında yer alıyor.

Kullandığınız Burganbank Ürün Sayısı

Burganbank Kişiye Özel Faiz Oranlı Kredi kampanyasından yararlanarak faiz indirimi almanızı sağlayacak bir diğer kriter de kullandığınız Burganbank ürünlerin adedi. Örneğin kredi kartı sayınız veya daha önce bankadan kullanmış olduğunuz diğer krediler gibi. Çalıştığınız Burganbank ürünü ne kadar fazla ise faiz indirimi alma oranınız da bir o kadar artıyor. Tabi yukarıda ki kriter yine devrede yani bankanın diğer ürünlerinde gösterdiğiniz ödeme performansı…

Burganbank Yeni – Eski Müşteri Olması

Kişiye özel faizli kredi kampanyasında faiz indiriminden yararlanmanızı önemli ölçüde etkileyecek ve hemen tüm bankalar için de geçerli olan banka eski yada yeni müşteri olma özelliği bu kampanya da önemli rol oynuyor. Eğer Burganbank’ın eski müşterilerinden biri iseniz ve ödemelerinizde herhangi bir sıkıntı olmadıysa kayda değer faiz indiriminden yararlanabiliyorsunuz…

Burganbank Kişiye Özel Faizli Kredi Detayları

Yukarıda tek tek açıkladığımız kriterlere göre Burganbank standart faiz oranları üstünden günün piyasa koşullarına göre banka tarafından belirlenen oranda faiz indirimi yapılıyor. Bu sistem sadece ihtiyaç kredileri için geçerli iken taşıt yada konut kredisinde kişiye özel faiz oranlı krediden yararlanamıyorsunuz. Gelelim 31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek olan bu kredi kampanyasının vade süreleri ve faiz oranlarına. Kampanya da standart faiz oranı %1,48 olarak belirlenmiş. En uzun vade süresi ise 48 ay. Tabi faiz oranları yukarıda belirttiğimiz kriterleri karşıladığınız durumlarda farklılık gösterebiliyor. Doğal olarak için kredi başvurusu yapmanız ve kriterlerinizin incelenmesi gerekiyor.

10.000 TL İçin Kişiye Özel Faizli Kredi Örnek Hesaplama

10 Bin TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu farz edelim ve bu ihtiyacınızı karşılamak adına Burganbank’ın Kişiye Özel Faizli Kredi kampanyasından yararlanmaya karar verdiniz. Kullanacağınız krediyide 48 ay gibi bir sürede ödemek niyetindesiniz. Bu durumda %1,48 standart faiz oranı ile aylık taksit tutarınız 311.34 TL’sına tekamül ederken kredinin aylık maliyet oranı % 1,96 yıllık maliyet oranı ise %23,5229 oluyor. Ayrıca hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti gibi masraflarda zorunlu.

Burganbank Kredi Başvurusu

Bu kredi kampanyasından yararlanmak için Burganbank  şubelerine başvurabileceğiniz gibi internet üzerinden online olarak anında kredi başvurusu da yapabiliyorsunuz… Bunun için bankanın resmi internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Buradan başvuru yapıp kredi cevabınızı anında alabiliyorsunuz.

Anında Hesaplı Krediler Tüm Bankaların Faiz Oranları Burada

Anında Hesaplı Krediler Tüm Bankaların Faiz Oranları Burada

Uygun faizli uzun vadeli krediler sonbahar kredileri en uygun krediler yeni kredi avantajları – Yaz ayları boyunca gerek uzun bayram tatilleri, gerekse senelik izinlerimizi kullanarak güzel ve uzun tatiller yaptık. E buna bağlı olarak biraz da masraf yaptık tabi ki. Bu masrafları bankaların düzenlediği YAZ Kredileri ile gideren arkadaşlarımız oldu. Ancak yazı geride bıraktık ve “yaz kadar olmaz” diye düşündüğümüz Sonbahar masraflarının da en az o kadar olduğunu gördük. Okullar açıldı sonuçta karşımızda dağ gibi büyüyen eğitim masrafları var 🙁 Dolayısı ile bu devasa masrafları karşılamak için de yine kredi kullanmak adına bankaların yolunu tutacak gibi görünüyoruz.

Sonbahar Kredisi Kampanyaları

Tüketicilerin sonbahar da karşılarına çıkması muhtemel, başta okul masrafları olmak üzere çeşitli giderlerini karşılamaları amacı ile bir çok özel ve kamu bankası SONBAHAR Kredisi Kampanyaları düzenliyor. Bizlerde bu kredileri, kredivarmi.com olarak, baharın son aylarında paraya ihtiyacı olan okurlarımız için detaylı olarak inceliyor, şartları, faiz oranları, başvuru yolları ve aylık taksit tutarları ile birlikte bilgilerinize sunuyoruz.

Kamu Bankalarında Sonbahar Kredileri

En uygun krediler genel olarak kamu bankaları tarafından veriliyor, bu bankalar özel bankalar gibi yüksek kar amacı gütmediklerinden daha uygun faiz oranları ile kredi verebiliyorlar. Dolayısı ile sonbahar kredilerine göz atmaya kamu bankalarından başlamayalım ardından özel bankalar tarafından düzenlenen sonbahar kredisi kampanyalarına göz atalım.

Vakıfbank Sonbahar Kredisi

Kısa bir zaman önce kredivarmi.com sayfalarına sonbahar kredileri ile konuk olan Vakıfbank’ın diğer bir çok bankaya nazaran kredi faiz oranları konusunda çok cömert olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sonbahar kredilerinde de durum böyle. Fakat Vakıfbank sonbahar kredisi kampanyasında kamu çalışanları ile emekli ve özel sektör çalışanlarını ayrı tutmuş. Buna göre özel sektör çalışanları ve emekliler için kredinin faiz oranları kredi tutarına ve dosya masrafı ödeme veya ödememe durumuna göre değişiklik gösteriyor. 1.000-20.000 TL arasında faiz oranı % 1.24 olarak belirlenirken, 20.001-90.000 TL aralığında ki kredi tutarları için % 1.22 olarak belirleniyor. Eğer dosya masrafı ödemek istemezseniz kredi faiz oranı tüm kredi tutarları için % 1.28 rakamına yükseliyor. Alt limiti 1.000 TL, üst Limiti ise 90.000 TL olan Vakıfbank sonbahar kredisinde vade süreleri ise 3 Ay – 48 Ay aralığında.

Kamu Çalışanları için Vakıfbank Sonbahar Kredisi

Aynı kredi kamu çalışanları için farklı bir faiz oranı ile sunulmuş. Vakıfbank normalde kredi tutarına göre %1.22 ile %1.24 Sonbahar Kredisini devlet memurları için %1.19 oranında sabitlenmiş. Ancak kredi tutarı üzerinden % 0.5 olarak alınan kredi tahsis ücreti ödemek istemeyen kamu çalışanları ise özel sektör ve emekliler gibi % 1.28 değil,  %1.24 faiz oranı ile karşılaşıyorlar.

Vakıfbank Sonbahar Kredisi Başvuru

Bu krediye tüm Vakıfbank şubelerinden gerekli belgeler ile bu krediye başvurabileceğiniz gibi İnternet üzerinden ve cep telefonu Vakıfbank’ın cep telefonu uygulaması  ile de sonbahar kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için aralarında birer boşluk bırakarak sırası ile KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. (Örnek SMS Metni: KREDI 1234567890 2500)

İş Bankasından Sonbahar Kredisi

Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi” sloganı ile sonbahar kredilerine giriş yapan İş Bankasının Sonbahara Özel İhtiyaç Kredisinde alt limit 3.000 TL, üst limit ise 100.000 TL olarka belirlenmiş. Kredi vade süreleri ise 3 Ay ile 48 Ay aralığında. Kredi faiz oranları ise çekeceğiniz kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. İş bankası sonbahar kredisi faiz oranları buna göre şu şekilde belirlenmiş ;

3.000 TL ile 24.999 TL faiz oranı %1,29
25.000 TL ile 49.999 TL faiz oranı %1,27
50.000 TL ile 100.000 TL faiz oranı %1,25

İşbankası Sonbahar Kredisi Başvuru

İş Bankası şubelerinden kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi SMS ile de bu krediye başvurabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne arasına birer boşluk bırakarak sırasıyla; NAKİT, T.C NO, Talep Ettiğiniz Kredi Miktarı, Aylık Gelirinizi yazıp 4402’ye yollamanız gerekiyor. (Örneğin; NAKİT 55555533333 25000 3000). İş bankası müşterileri ise ATM’lerden, telefon şubesinden, İnternet şubeden, işcep ve İş Tabletten başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

İNG’den 5 Yıl Vadeli 99 TL Taksitle 7.000 TL Sonbahar Kredisi

Çılgın kredi kampanyalarına imza atan İNG Bank’da yine çarpıcı bir Sonbahar Kredisi düzenlemiş. Bu kampanya dahilinde 60 Ay vade ile 7.000 TL gibi güzel bir teklifi potansiyel müşterilerine sunuyor. Bu kampanya’da üst limit ise sadece 14.000 TL olarak belirlenmiş. Vade sürelerini 24 Ay ile 60 Ay aralığında siz belirleyebiliyorsunuz. Kredinin faiz oranı %1,17 olarak sabitlenmiş.

İNG Sonbahar Kredisi Başvuru

Bu krediye İNG Bank’ın tüm kredilerinde olduğu gibi gerekli belgeler ile İNG Bank şubelerinden ve İnternet üzerinden Online olarak başvurabiliyorsunuz. Ayrıca akıllı telefonunuzdan indirdiğiniz İNG mobil uygulamasını indirerek de da başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Yaz kredileri ve Kurban Bayramı kredileri ile dikkat çeken Garanti Bankası Sonbahar Kredilerinde de oldukça iddialı. Banka düzenlediği bu kampanya dahilinde 75.000 Liraya kadar kredi veriyor. Kredi vade süreleri ise 3 Ay – 48 Ay aralığında.Garanti Bankası sonbahar kredisinde faiz oranları sabit değil, bu oranlar kullanacağınız kredi limitine göre değişiklik gösteriyor. Çekeceğiniz kredinin tutarı arttıkça faiz oranı düşüyor. Ters orantılı bir durum var yani anlayacağınız. Buna göre en düşük faiz oranı %1,29 olarak belirlenmiş. En yüksek faiz oranı ise %1,89.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Başvuru

Garanti Bankasının bu yeni kredi kampanyasına banka şubelerinin dışında İnternet üzerinden de başvuru yapabiliyorsunuz. Gerekli bilgileri internetten giriyorsunuz ve kısa bir süre içerisinde sizlere cevap geliyor. Eğer ön onay gelirse, bankaya giderek kredinizi anında alabiliyorsunuz. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki bu kampanyada gelir belgesi ibraz etmek zorunlu.

Kamu Çalışanlarına Özel Uygun Faizli Sonbahar Kredisi

Kamuya Özel Sonbahar Kredisi

Sonbahar Kredileri Vakıfbank Sonbahar Kredisi Devlet Memurlarına Özel Krediler Kredi Avantajları Uygun Faizli Kredi Fırsatları – Gerek kamu çalışanları, gerekse özel sektör çalışanları ve emeklilerin bir çoğu için krediler bir nimet. İnsanlar kredi kullanarak menkul ve gayrimenkul sahibi oluyor, ev yada otomobil alıyor. İnsanlar eğitim giderlerini kredilerle karşılayıp, kredi ile iş kurup geleceklerini planlıyor. Hatta borçlarımızı bile kredilerle ödüyoruz. Dolayısı ile krediler ekonomik hayatımızda oldukça önemli bir yer tutuyor.

Tatile Bile Kredi ile Çıkıyoruz

Krediler hayatımıza öyle yerleşmiş ki geride bıraktığımız bol tatilli yaz mevsimi içerisinde ki bu tatil avantajlarını bile bankaların düzenledikleri Yaz kredisi kampanyalarından yararlanarak kullandık. Tabi özel sektör çalışanları bu uzun resmi tatillerin tamamından yararlanamadı maalesef ama yine de bir çoğunun bu yaz kredilerini kullandıklarını tahmin etmek hiç de zor değil.

Devlet Memurları Çok Avantajlı

Kredi konusunda devlet memurları, özel sektör çalışanları ve emeklilere göre çok daha avantajlılar. Zira bu avantajın sebebi devletin verdiği iş garantisi. Özel sektör çalışanları için kredi kullanımı sırasında bankalar bir çok belge isterlerken, limit konusunda oldukça cimri davranıyorlar. Kamu çalışanlarına ise bankaların kapısı sonuna kadar açık 🙂  Hatta kamu personeli için bir çok banka özel kredi kampanyaları düzenliyor. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise kredivarmi.com’un bu sayfasında mercek altına alacağımız Vakıfbank Kamuya Özel Sonbahar Kredisi olsa gerek.

Kamu Çalışanları İçin Uygun Faizli Kredi

Yaz aylarını geride bıraktık ve önümüzde kış var. Tabi her mevsimin de kendine göre bir gideri, masrafı var. Örneğin İçerisinde bulunduğumuz sonbahar aylarında defter, kitap, kıyafet üçlüsünden meydana gelen okul masrafları var. Bu masraflar için bankaların bir çoğu sonbahar kredisi kampanyaları düzenlerken, bir kamu bankası olan Vakıfbank’ta bir sonbahar kredisi kampanyası düzenlemiş. Bu kredi özel sektör, emekli ve kamu çalışanlarını kapsarken, kredi dahilinde kamu çalışanlarına daha özel faiz oranları belirlenmiş. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve gelin şimdi hep birlikte Vakıfbank Kamuya Özel Sonbahar Kredisinin özelliklerine detaylı olarak bir göz atalım.

Vakıfbank Kamuya Özel Sonbahar Kredisi

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ve kadrolu işçilerin tamamını kapsayan bu kredi kampanyasında alt limit 1.000 TL, üst limit ise 90.000 TL olarak belirlenmiş. Kredinin faiz oranı normalde kredi tutarına göre %1.22 ile %1.24 aralığında iken kamu personelleri için %1.19’da sabitlenmiş. Fakat dosya masrafı ödemek istemeyen kamu çalışanları için faiz oranı yine %1.24 olarak belirlenmiş. Kredi vade süresini ise 3 ay ile 48 ay ay aralığında kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Vakıfbank Sonbahar Kredisi Esnek Ödeme Seçenekleri

Vakıfbank’ın düzenlediği bu kredi kampanyasında bir çok avantajlı ödeme seçeneği mevcut. Bu ödeme seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;
– Aylık eşit taksitli,
– Artan taksitli
– Azalan taksitli
– 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
– 3 ayda bir eşit taksitli,
– Son taksit balon ödemeli,
– Değişken taksitli

10 Bin TL için Sonbahar Kredisi Örnek Hesaplama

Bir kamu kurumunda kadrolu personel olduğunuzu ve 10.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu düşünelim. Bu para için Vakıfbank Sonbahar Kredisi kullanmayı ve bu parayı da sıkıntı çekmeden 48 ay gibi uzun bir vade ile rahat rahat ödemeyi düşünüyorsunuz. Bu durumda faiz oranınız %1.19 olarak belirleniyor. Bu faiz oranı ve 48 ay vade ile 10.000 TL için aylık taksit tutarınız ise 289,26 TL’sına tekamül ediyor. Tabi bu faiz oranı için 50 TL gibi bir dosya masrafı ödemeniz gerekiyor. Dosya masrafı ödemek istemezseniz faiz oranı %1.24 olarak hesaplanıyor. Ayrıca her kredi kampanyasında olduğu gibi bu kredi de hayat sigortası zorunlu.

Sonbahar Kredisi Başvuru

Bu krediye gerekli belgeler ile tüm Vakıfbank şubelerinden başvurabileceğiniz gibi İnternet üzerinden ve cep telefonu Vakıfbank’ın cep telefonu uygulaması ile de başvurabiliyorsunuz. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için aralarında birer boşluk bırakarak sırası ile KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. (Örnek SMS Metni: KREDI 1234567890 2500)

Uygun Faiz Oranları ile Sonbahar Kredisi VakıfBank’ta

Hayat Kurtaran Krediler

Sonbahar Kredileri Vakıfbank Sonbahar Kredisi Uygun Faizli Krediler Avantajlı Kredi Kampanyaları Uzun Vadeli Dosya Masrafsız Krediler – Eğer yüklü bir miras kalmadı, yada piyangodan para çıkmadı ise geleceğimizi planlamamızda en büyük maddi desteğimiz oluyor. Kredi kullanarak iş kuruyor, menkul veya gayri menkul sahibi oluyoruz. Borçlarımızı bile kredi kullanarak ödemeye çalışıyoruz.

Tatil İçin Yaz Kredileri

Kredi çekme konusunda o kadar cömertiz ki tatile giderken dahi kredi kullanmaktan çekinmiyoruz. Gerçi bankalar son derece dahiyane fikirlerle oldukça cazip kredi kampanyaları düzenlemeleri de bu durumun başlıca sebepleri arasında yer alıyor. Örneğin ardımızda bıraktığımız yaz mevsimini ele alalım. Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı derken bol tatilli bir yaz geçirdik. Tabi bu bol tatil fırsatında da kimimiz memleketlerimizde, kimimizde tatil beldelerinde aldık soluğu. Hal böyle olunca da bütçelerde biraz açılma yaşandı doğal olarak. İşte tatil sebebi oluşan bu bütçe açıklarını dahi bankaların düzenledikleri Yaz Kredileri ile kapatmaya çalıştık.

Kredi Kampanyalarının Sınırı Yok

Bankalar öyle inanılmaz kredi kampanyaları tasarlıyorlar ki hiç bir şeye ihtiyacımız olmasa bile kredi kullanmak zorunda hissediyoruz kendimizi. Mesela diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını tek bir bankada toplamanızı ve uzun vadede rahat rahat ödemenizi sağlayan Borç Transferi Kredisi bu durma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz yaz kredilerini de bankaların dahiyane kredi kampanyalarına yerinde bir örnek olarak gösterebiliriz.

Sıra Sonbahar Kredilerinde

Yaz aylarının sona ermesi ile bu yaratıcılığın tükeneceğini zannediyorsanız yanılıyorsunuz, zira kredivarmi.com sayfalarında bir süredir incelediğimiz Sonbahar Kredileri çoktaan devreye girdi bile. Tüketicilerin sonbahar da karşılarına çıkması muhtemel, başta okul masrafları olmak üzere çeşitli giderlerini karşılamak amacı ile bir çok özel ve kamu bankası SONBAHAR Kredisi Kampanyaları düzenliyor. Bizlerde bu kredileri, kredivarmi.com olarak, baharın son aylarında paraya ihtiyacı olan okurlarımız için detaylı olarak inceliyor, şartları, faiz oranları, başvuru yolları ve aylık taksit tutarları ile birlikte bilgilerinize sunuyoruz. Mesela bu sayfamızda Vakıfbank’ın düzenlediği Sonbahar Kredisi kampanyasını masaya yatırıyoruz.

VAKIFBANK SONBAHAR KREDİSİ

Vakıfbank’ın düzenlediği bu kampanya, kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emeklileri kapsıyor. Dolayısı ile toplumun her kesimine hitab ettiğini söyleyebiliriz. Kredi üst limitinin 90.000 TL olması da ayrı bir avantaj, zira sadece okul masrafları için değil, borç ödemek yada diğer giderleri için acil paraya ihtiyacı olanlarında düşünüldüğünü görüyoruz bu kampanyada. Kredinin alt limiti ise 1.000 TL olarak belirlenmiş.

Vakıfbank Sonbahar Kredisi Vade ve Faiz Oranları

Vakıfbank sonbahar kredisinde vade süreleri 3 Ay – 48 Ay aralığında. Kredinin faiz oranları ise kullanacağınız kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. 1.000-20.000 TL arasında faiz oranı % 1.24 olarak belirlenirken, 20.001-90.000 TL aralığında ki kredi tutarları için % 1.22 olarak belirleniyor. Eğer kredi tutarı üzerinden % 0.5 olarak alınan kredi tahsis ücreti ödemek istemezseniz kredi faiz oranı tüm kredi tutarları için % 1.28 rakamına yükseliyor.

20.000 TL Vakıfbank Sonbahar Kredisi Örnek Hesaplama

Bu kredi avantajından yararlanarak 20.000 TL çektiğinizi ve bu parayı 48 ay vadeli olarak geri ödeyeceğinizi, dosya masrafını da kabul ettiğinizi var sayarsak aylık faiz oranınız % 1.24 olarak belirlenecektir. Bu faiz ve vade oranları ile ise aylık taksit tutarınız 586,00 TL’sına tekamül ederken, ödeyeceğiniz dosya masrafı ise 100 TL olacaktır.

90 Bin TL Sonbahar Kredisi Örnek Hesaplama

20 Bin değil de daha büyük bir paraya, örneğin 90 Bin TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu düşünelim. Vade süreniz de yine 48 ay olsun ve dosya masrafı ödemeyi kabul ettiğinizi varsayalım.  Bu durumda % 1.22 faiz oranı ile karşılaşırsınız. Bu faiz ve vade oranlarına göre ise aylık taksit tutarınız 2.623,48 TL’sına tekamül ederken, 450 Lirada dosya masrafı ödersiniz. Tabi bu kredi kampanyasında da, yaş, cinsiyet ve kredi tutarına göre hesaplanan hayat sigortası zorunlu.

Vakıfbank Sonbahar Kredi Kampanyasına Başvuru

Tüm Vakıfbank şubelerinden gerekli belgeler ile bu krediye başvurabileceğiniz gibi İnternet üzerinden ve cep telefonu Vakıfbank’ın cep telefonu uygulaması  ile de sonbahar kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için aralarında birer boşluk bırakarak sırası ile KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. (Örnek SMS Metni: KREDI 1234567890 2500)

Anında Sonbahar Kredisi 5 Yıl Vadeli 99 TL Taksitle 7.000 TL Kredi İNG’de

ANINDA KREDİ UZUN VADE 7 BİN TL HAZIR TABİKİ İNG’de

Düşük Faizli Uzun Vadeli Krediler Okul Masrafları İçin Para Sonbahar Kredileri İNGbank Kredi Kampanyaları Uygun Faizle Acil Krediler – Güzel ve oldukça sıcak bir yazı geride bıraktık. Bu yazın en güzel taraflarından biri ise bol tatilli olmasıydı, zira ramazan ve kurban bayramları iki ay arayı ile 10 gün gibi uzun bir tatil fırsatı sundular insanlara. Tabi bu uzun zaman tatil süresince insanlarda boş durmadılar ve kimileri memleketlerine baba ocağının kimileri de Akdeniz’in sıcak sahillerinin yolunu tuttular. Bütçelerde de biraz açılma oldu tabi ki doğal olarak. ANINDA KREDİ

Tatil İçin Kredi

İşte bütçelerde oluşan bu açığı kapatmak için de yine krediler kullandı insanlar. Gerçi bankalar o kadar güzel yaz kredisi kampanyaları düzenlemişlerdi ki hem bütçe de sıkıntı yaşayıp, hem de bu uygun faizli kredileri kullanmamak olmazdı 🙂 Tıpkı ev alırken, otomobil alırken, yada borç transferi yaparken kullandığımız gibi tatile çıkarken de bu yaz kredilerini kullanmaktan çekinmedik. HEMEN MASRAFSIZ KREDİ

Sonbaharda da Kredi

Yaz aylarında ki tatiller de dahil ihtiyaçlarımızı bankaların yaz kredileri karşıladık ancak makalemizin girişinde de belirttiğimiz gibi yaz ayları geride kaldı ve artık dert ayları olan kışa Sonbahar üzerinden geçiş yapmak üzereyiz ki bu durum da ekstra masraflar ile karşılaşacağımız anlamına geliyor. Bu masrafların başında ise tabi ki okul masrafları geliyor. Özel okul için para, kitap için, defter için, kıyafet için yine para lazım anlayacağınız.

Bankalar Sonbahar Kredileri Veriyor

Tabi bu durum dahiyane kredi kampanyaları üretmekte sınır tanımayan bankaların da işine geliyor. Tıpkı yaz tatilinde paraya ihtiyacı olanlar için ivedilikle düzenledikleri YAZ Kredilerin de olduğu gibi bu defa da bu mevsimin ihtiyaçlarına yönelik SONBAHAR Kredileri düzenliyorlar. Bizlerde Kredivarmi.com olarak bu Sonbahar kredilerini, gerek okul masrafları, gerekse diğer giderleri için acil paraya ihtiyacı olan okurlarımız adına detayları ile birlikte inceliyor ve sayfalarımızda bilgilerinize sunuyoruz…

ING Bank Sonbahar Kredisi

Örneğin bu sayfamızda İNGbank’ın yeni kredi kampanyalarından biri olan İNG Bank Sonbahar Kredisini masaya yatırıyor, faiz oranları, vade süreleri, dosya masrafları ve örnek maliyet tablosu ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz. Dolayısı ile şu sıralar her zaman olduğu gibi paraya ihtiyacınız var ise bu krediyi dikkate almanızı öneririz, zira son derece avantajlı kredilerden biri olarak görünüyor…

60 Ay Vade İle 7.000 TL Örnek Hesaplama

Sonbahar ile birlikte karşınıza çıkan masraf ve giderler için 7.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu ve bu para için de İNG Bank’ın Sonbahar Kredisi kampanyasından yararlanmaya karar verdiğinizi varsayalım. Krediyi olabildiğince uzun bir vade de geri ödemek gibi bir niyetiniz var ve 60 ay vade alternatifini seçiyorsunuz. Bu şartlar altında faiz oranı %1.17 olarak belirleniyor ki bu oran uzun vade ve tutarın düşük olmasına rağmen son derece uygun bir faiz oranı olarak dikkat çekiyor. Bu faiz oranı ile aylık taksit tutarınız ise 99 Liraya tekabül ediyor. Fakat bu rakam sadece ilk yıl için geçerli. Taksit oranları kredinin vadesi boyunca her sene yaklaşık %33 oranında artış gösteriyor. Örneğin bu yıl 99 TL öderken, gelecek yıl 132 TL taksit ödemeye başlıyorsunuz. Kredinin yıllık maliyet oranı ise %18,09.

Kredi Kampanya Şartları ve Masrafları

İNG Bank Sonbahar Kredisinde üst limit 14.000 TL olarak belirlenmiş. Vade süreleri ise 24-60 Ay aralığında sizin tercihinize göre değişiyor kampanya da faiz oranı %1,17 olarak sabitlenmiş. Tabi hemen her kredi kampanyasında olduğu gibi bu kredi de hayat sigortası zorunlu. Senelik 66 TL olarak hesaplanan hayat sigortasının yanında 99 TL kredi tahsis ücreti yani dosya masrafı ve 20 TL’de istihbarat ücreti ödemeniz gerekiyor.

İNG Sonbahar Kredisine Nasıl Başvurulur ?

Bu krediye İNG Bank’ın tüm kredilerinde olduğu gibi gerekli belgeler ile İNG Bank şubelerinden ve İnternet üzerinden Online olarak başvurabiliyorsunuz. Ayrıca akıllı telefonunuzdan indirdiğiniz İNG mobil uygulamasında da başvuru yapabilirsiniz.

Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi İş Bankasında !..

Sonbahar Kredileri

Günde 5 TL’ye 5.000 TL Kredi Uygun Faizli Krediler Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi İş Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri – Artık sadece ev yada otomobil almak için kredi kullanmıyoruz arkadaşlar. Borçlarımızı ödemek veya çeşitli ihtiyaçlarımızı da gidermek adına bankaların yolunu tuttuğumuz oluyor. Hatta etrafınıza baktığınızda bir türlü yatırım yapamayan insanların bankalardan kredi kullanarak bir şeyler satın alıp kendini zorunlu yatırım yada tasarrufa yönlendirdiğine şahit olmuşuzdur. Dolayısı ile Türk halkı olarak kredileri pek bir sevdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Baştan Çıkaran Kredi Kampanyaları

Aslında kredi kullanmayı sevmesek de bankaların hele de ülke pazarına yeni giren bankaların düzenledikleri baştan çıkarıcı kampanyalar nedeni ile bir şekilde kendimizi kredi çekmiş, çoktaaan 2. veya 3. taksiti öderken buluyoruz kendimizi 🙂 Öyle dahiyane kredi kampanyalarına imza atıyor ki bankalar aklınız durur. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise borç kapatma kredisi olarak bildiğimiz ve bir kaç banka tarafından düzenlenen Borç Transferi Kredileri olsa gerek. Bu kredi dahilinde bir kaç bankaya olan kredi ve kredi kartı gibi borçlarınızı borç transferi kredisi kullanarak tek bir bankada topluyorsunuz. Gerçekten çok yaratıcı bir kredi kampanyası değil mi ?

Krediler Rahatlatıyor

Bu tür krediler hakikaten zor durumda olan bir çok insan için can kurtaran niteliği taşıyorlar. İnsanlar bu kredi alternatiflerini kullanarak ödemek de zorlandıkları borçlarını ödüyor, otomobil alıyor, ev alıyor, sıkışıklıklarını gideriyor. Kısacası doğru ödeme yapıldığında, bilinçli kullanıldığında krediler hayat kurtarıyor, yatırım yapmanızı sağlıyor. Dolayısı ile bizlerde kredivarmi.com olarak, yatırım yapmak, ev işyeri, konut, otomobil almak yada borç ödemek için kredi kullanma alternatifini kullanmak isteyen okurlarımız için bankaların tüm kredi kampanyalarını inceliyor ve burada siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Örneğin bu sayfamızın konusu İş Bankası’nın içerisinde bulunduğumuz sonbahar Mevsimine özel olarak düzenlediği düşük faizli ihtiyaç kredisi. Gerek okul masrafları, gerekse diğer giderleri için krediye ihtiyacı olan okurlarımız için İş Bankası’nın bu yeni kredi kampanyasını faiz oranları, taksit tutarları ve diğer detayları ile birlikte masaya yatırıyoruz.

İş Bankası Sonbahara Özel İhtiyaç Kredisi

İş Bankası Sonbahara Özel İhtiyaç Kredisi dahilinde 3.000 Liradan 100.000 Liraya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi üst limitiniz bankaya sunacağınız gelir belgenize göre belirleniyor tabi ki. Kredi vadesini ise 3 Ay ile 48 Ay arasında siz belirleyebiliyorsunuz. Gelelim bu kredinin faiz oranlarına… Efendim Sonbahar Kredisi faiz oranları çekeceğiniz kredi limitine göre %1,25 ile %1,29 olarak değişiyor. Yüksek limitli kredi kullanımlarında faiz oranları daha düşük. Bu konuyu netleştirmek hem de sizleri daha iyi aydınlatmak adına dilerseniz gelin bu kredi faiz oranlarına bir göz atalım.

    • 3.000 TL ile 24.999 TL aralığında ki kredi tutarları için faiz oranı %1,29
    • 25.000 TL ile 49.999 TL aralığında ki kredi tutarları için faiz oranı %1,27
    • 50.000 TL ile 100.000 TL aralığında ki kredi tutarları için faiz oranı ise %1,25 olacaktır.

5000 TL İçin İş Bankası Sonbahar Kredisi Örnek Hesaplama

Bu faiz oranları dahilinde okul masrafları yada diğer giderleriniz için 5.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu varsayalım. Bu krediyi kullanarak da bu ihtiyaçlarınızı gidermeyi ve kullandığınız 5 Bin lirayı da İş Bankasına geri 48 ayda ödemeyi düşünüyorsunuz. Bu durumda banka kredi faiz oranınızı %1,29 olarak belirleyecektir. 48 Ay vadeli 5.000 TL sonbahar kredisinde aylık taksit tutarınız 148 TL olurken, %0,5 olan kredi tahsis ücreti de 25 TL’sına tekamül edecektir. Tabi tüm kredilerde olduğu gibi hayat sigortası bu kredi kampanyasında da zorunlu.

İş Bankası Sonbahar Kredisi Başvuru

İş Bankası’nın bu kredisini kullanmaya karar verdiğiniz taktirde İş Bankası şubelerinden kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi SMS ile de bu krediye başvurabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne arasına birer boşluk bırakarak sırasıyla; NAKİT, T.C NO, Talep Ettiğiniz Kredi Miktarı, Aylık Gelirinizi yazıp 4402’ye yollamanız gerekiyor. (Örneğin; NAKİT 55555533333 25000 3000). İş bankası müşterileri ise ATM’lerden, telefon şubesinden, İnternet şubeden, işcep ve İş Tabletten başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

Uygun Faiz Oranları ile Sonbahar Kredisi Garanti’de

Para Her Zaman Lazım

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları Uzun Vadeli Uygun Faizli Kredi Acil Kolay Kredi Avantajlı Banka Kredileri – Yaz ayları boyunca paraya ihtiyacı olan okurlarımız için bankaların düzenlemiş oldukları Yaz Kredilerine göz attık. Bu krediler hakkında siz değerli takipçilerimize bilgiler vermeye çalıştık. Böylece yazın tatil gibi ekstra giderleri olan okurlarımıza yardımcı olmaya çalıştık. Umarız bu konuda da başarılı olmuşuzdur. Fakat para ihtiyacı yaz, kış, ilkbahar yada sonbahar fark etmiyor. Paraya her zaman ihtiyaç var ve bu ihtiyaç maalesef mevsim nedir bilmiyor 🙂

Bankalardan Yepyeni Kredi Kampanyaları

Geçtiğimiz makalelerimizde de belirttiğimiz gibi kredili müşteri portföyünü arttırmak isteyen, özellikle de Türkiye pazarına yeni giren bankalar dahiyane kredi kampanyalarına imza atıyorlar. Taşıt, Konut ve İhtiyaç gibi bilindik kredilerin yanına yepyeni krediler ekliyorlar ki bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri de halk arasında borç kapatma yada borç temizleme kredisi olarak anılan, “Borç Transferi Kredisi” olsa gerek. Bir nevi ihtiyaç kredisi olan bu tip kredilerin sayıları hızla artarken, bankalar bir de mevsimlere göre kredi vermeye başladılar.

Yaz ve Bayram Kredileri Bitti

Yaz Kredileri de bu duruma verebileceğimiz güzel örneklerden biriydi. İnsanlar tatile giderken bu tip kredi avantajlarını kullandılar. Yazın sonlarına doğru 10 günlük bayram tatilini fırsat bilen bankalar bu defa “Kurban Bayramı Kredileri” vermeye başladılar. İnsanlar bu 10 günlük tatilde de bu kredileri kullandılar ve ihtiyaçlarını giderdiler. Yaz ve bayram bitti, fakat bankalar durur mu ? Yapıştırdılar sonbahar kredisini 🙂 Bu defa tatil yok fakat okullar açılıyor, bir dünya kitap kırtasiye masrafı var. Yeni okul kıyafetleri alınacak. Alt başlıkta da belirttiğimiz gibi para her zaman lazım, bu işin yazı kışı yok arkadaşlar.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

İşte kredivarmi.com’un bu sayfasında ele alacağımız kredi kampanyası da Garanti Bankasından tam mevsiminde bu isimle yani Sonbahar Kredisi olarak geldi. Banka yeni düzenlediği bu kampanya dahilinde 75.000 TL’sına kadar kredi veriyor. Bu kredide üst limit rakamı bu fakat sizin gelir belgenize üst limitiniz belirleniyor. Garanti Bankası Sonbahar Kredisinde en uzun vade süresi 48 ay, en kısa vade süresi ise 3 ay olarak belirlenmiş. Bu vade süreleri arasından işinize geleni seçebiliyorsunuz. Aylık gelir ve giderinize göre taksit sayınızı belirliyorsunuz.

Sonbahar Kredisinde faiz oranı sabit değil, zira kredi limitine göre faiz oranı değişiklik gösterirken kredi tutarı arttıkça faiz oranı düşüyor. Buna göre en düşük faiz oranı %1,29 olarak belirlenmiş. En yüksek faiz oranı ise %1,89. Tabi bir çok kredi kampanyasında olduğu gibi bu kredide de kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası zorunlu…

Sonbahar Kredisi Örnek Hesaplama

Kredinini ana hatları bu şekilde, gelin şimdi bir de örnek bir hesaplama yapalım. 75. 000 TL bir paraya ihtiyacınız olduğunu farz edelim. bu parayı da 48 ayda geri ödemeyi düşünüyorsunuz ve krediye başvuru yaptınız. Gelir durumunuz göz önüne alınarak bankada bu başvurunuzu kabul etti ve bütçenize göre belirlediğiniz şartlar doğrultusunda faiz oranınız da %1,29 olarak belirlendi. Bu veriler ışığında aylık taksit tutarınızın 2.225,76 TL olurken, yıllık maliyet oranınız da %20,5950’a tekamül ediyor.  75.000 TL için kredi tahsis ücreti olarak 375 TL olurken, hayat sigortası tutarı da 1.143,75 TL yapıyor.

Sonbahar Kredisine Nasıl Başvurulur ?

Sonbahar kredisine Garanti Bankası şubelerinin dışında Online olarak yani internet üzerinden de başvuru yapabiliyorsunuz. Gerekli bilgileri internetten giriyorsunuz ve kısa bir süre içerisinde sizlere cevap geliyor. Eğer ön onay gelirse, bankaya giderek kredinizi anında alabiliyorsunuz. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki bu kampanyada gelir belgesi ibraz etmek zorunlu.

Garanti Bankası Müşterilerine Anında Kredi

Eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz, başvurunuzu cep şubeden yada internet üzerinden de yapabilirsiniz. Oldukça kısa bir süre içerisinde başvurunuzu tamamlayabiliyor ve cevap bekliyorsunuz. Onay geldiğinde ise para otomatikman hesabınıza düşüyor. de kredi için bankaya uğramıyorsunuz. Garanti bankası maaş müşterileri, maaşları doğrultusunda 75.000 Liraya kadar krediyi bankaya uğramadan, internetten alabiliyorken, maaş müşterisi olmayan diğer garanti müşterileri ise internetten en fazla 25.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorlar.