Go to ...

RSS Feed

Anında Hemen Kredi – Günde 15 Liraya 3 Ay Ertelemeli 15 Bin TL Kredi


En Uygun Kredi Aranıyor

Ertelemeli Krediler Uygun Kredi Avantajları ve QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları – Kredi ye ihtiyacı olmayan var mı ?.. Muhtemelen bu sayfada olup da kredi ihtiyacı olmayan hiç kimse  yoktur. Kimimiz araba alacağız, kimimiz ev alacağız, kimimiz geçmişe dönük, kredi veya kredi kartı yada eşe dosta borçlarımızı ödeyeceğiz. Sonuçta bir şekilde kredi kullanmaya hepimizin ihtiyacı var ve bunun için sektörde ki en uygun kredileri bulmaya çalışıyoruz.

En Düşük Faizli Ucuz Kredileri Sitemizden Takip Edin

Yukarı da da bahsettiğimiz gibi borçlarımız olmasa da ekonomik anlamda büyümek adına hepimizin krediye ihtiyacı var. Bu bağlamda kredivarmi.com olarak bizlerde dahil olmak üzere hepimizi kapsayan en avantajlı kredileri incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz günlerde, halk arasında ki adı ile borç kapatma yada borç temizleme olarak adlandırılan, borç transferi kredisini detaylı olarak incelediğimiz QNB Finansbank’ın yeni kampanyalarından birini mercek altına alıyoruz. Bu arada bütün kredi ve kredi kartı borçlarınızı bir arada toplamak için bir borç transferi kredisine ihtiyacınız var ise BURADAN daha önce paylaştığımız QNB Finansbank Borç Transferi kredisini inceleyebilirsiniz.

Kredi Günümüzde İhtiyaç

Bir kaç yüzyıldır kullandığınız otomobilinizi sattınız. Yeni bir araba alacaksınız ama ufak tefek veya epey bir eksiğiniz var diyelim, ne yapıyorsunuz, direk olarak kredi araştırmasına giriyorsunuz. Harıl harıl en uygun faizli taşıt kredilerine göz atıyorsunuz. Eski evinizden artık kurtuldunuz, son derece de ideal bir fiyata da sattınız. Hayalinizde ki ev için yine küçük veya büyük bir eklemeye ihtiyacınız var. Yine ne yapıyorsunuz, hemen internete girip en uygun faizli konut kredilerini aramaya başlıyorsunuz.

Kredisiz Mülk Sahibi Olmak

Anlayacağınız sistem öyle eskiyi satıp yeniyi almak adına adına üste bir şekilde para eklemek gerekiyor. Aslında bu durum altı delik kumbarayı andırıyor. Üste para koymadan eskiyi satıp yeniyi almak tıbben, tarihen, imkansız. Zira bu yeni keşfedilmiş bir sistem değil, bin yıllardan beri durum böyle. Eskiyi ver, üstüne para ekle yeniyi götür 🙂 Sonuçta üste eklemek içinde para lazım arkadaşlaaaaar 🙂

Uygun Faizli Kredi Bulmak Lazım

Cebimizde para olmadığını da göre, eeee ne yapacağız, tabi ki kredi çekeceğiz. Ancak bankalardan kazık yemek yerine ince eleyip sık dokuyarak bize, ödeme şartlarımıza en uygun krediyi bulmaya çalışacağız 🙂 İşte burada devreye kredivarmi.com olarak bizler giriyoruz ve aradığınız o en uygun krediyi bulmaya çalışıyoruz.

QNB Finansbank Kredilerine Göz Atın

Yeni bankalar müşteri portföylerini arttırmak adına inanılmaz kredi fırsatları sunuyorlar. Her ne kadar yeni bir banka olmasa da yeni ortağı ile yeni bir banka görünümüne kavuşan QNB Finansbank’da inanılmaz kredi fırsatları veriyor, kampanyalar düzenliyor. O kampanyalardan biri de günde 15 Liraya 15.000 TL kredisi. Yeni bir şey duymamış gibi şaşırmadığınızı tahmin edebiliyoruz.

Üstelik 3 Ay Ertelemeli

Fakat bu krediyi diğerlerinden ayıran en güzel özelliklerinden biri ise 3 ay ertemeli olması 🙂 Evet günde 15 Liraya 15.000 TL kredi ödeyeceksiniz ve bu ödemeyi 3 ay, 90 gün gibi oldukça bir zaman sonra ekstra faizsiz olarak ödemeye başlayacaksınız. Sizce de harika değil mi ?..

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bu krediden yararlanarak 15.000 TL gibi bir kredi kullanmaya karar verdiğinizi ve bu krediyi 48 ay vadeli çekeceğinizi düşünecek olursak, %1,26 gibi piyasanın en düşük faiz oranlarından biri ile aylık taksit tutarınız 441,75 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti ise kredi tutarının %0,5’ine kadar uygulandığından 75,00 TL olacaktır. Yukarı da da belirttiğimiz gibi dilediğiniz taktirde vade farkı ve ya faiz artışı yaşamadan çektiğinizi krediyi 3 ay öteleme imkanınız da var tabi ki 🙂 

Shares

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares