Go to ...

RSS Feed

Belgesiz İmzasız Şubesiz Anında 25.000 TL Kredi


Anında Kredi Veren Bankalar

Akbank Direkt Kredi Belgesiz Kredi Veren Bankalar Acil Kredi Anında Krediler 25.000 Lira Uygun Faizli Kredi – Hayatımız kredi olmuş arkadaşlar. Zenginde olsak, fakir de illa ki bir kredi hayatımıza girecek, zaten böyle bir durum olmasa neden kredivarmi.com’un bu sayfasında olasınız ki muhtemel çok acil paraya ihtiyacınız var ve vakit kaybetmeden anında kredi kullanmayı düşünüyorsunuz. Merak etmeyin, endişelenmeyin, zira kredivarmi.com derdinize derman olmak adına anında, belgesiz kredi veren bankaları sizler için araştırmaya devam ediyor.

Akbank Direkt Kredi ile 25.000 TL

Bu bağlamda bu sayfamızı acil, imzasız, belgesiz kredi isteyen okurlarımız için çok güzel bir fırsata ayırıyoruz. Konu başlığımız Akbank Direkt Anında Kredi. Banka bu şekilde isimlendirdiği kredi kampanyasında cep şubesi olan potansiyel müşterilerine hitab ediyor. Bu kampanya dahilinde Akbank Direkt uygulamasından 25.000 TL​’ye kadar kredinizi 7/24 belgesiz, imzasız anında kredi kullanabiliyor, onaylanması durumunda ise paranızı birkaç saniye içerisinde hesabınızda görüyorsunuz.

Acil Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Akbank Direkt Kredi

Gelin şimdi acil paraya ihtiyacı olan, şubeye falan gidip saatlerce sıra bekleyerek zaman kaybetmek istemeyen, iş yerinden maaş bordrosu veya kendine ait şirketinden herhangi bir şekilde gelir belgesi getirecek kadar zamanı olmayan okurlarımız için son derece ideal olarak görünen bu kredi kampanyasını incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..

48 Ay Vadeli 25.000 TL Akbank Direkt Anında Kredi

Akbank’ın düzenlediği bu kampanya dahilinde kredi üst limiti 25.000 TL olarak belirlenmiş. Kredi faiz oranı ise % 1,45. Bu faiz oranı size biraz yüksek gelebilir, fakat işin imzasız, şubesiz ve en önemlisi gelir belgesiz olduğunu düşünürsek gayet uygun olduğunu, bir çok gelir belgesi isteyen bankaların ihtiyaç kredisi kampanyasını baz alırsak bu rakamın son derece normal olduğunu söyleyebiliriz.

Dilerseniz Sigortalı Dilerseniz Sigortasız

Tabi tüm kredilerde olduğu gibi bu kredi kampanyasında da kredi tahsis ücreti var. Ancak hayat sigortası zorunluluğu ok, zira Akbank Direkt Kredi kampanyasında sigortalı ve sigortasız gibi bir seçeneğiniz de var. İşin açığı böyle bir uygulamayı hiç bir bankada görmedik. Genel olarak tüm bankalarda hayat sigortası seçeneği zorunludur. Akbank’ın bu uygulamasında zorunlu hayat sigortası istemeyebiliyorsunuz. Fakat bu durumda kredi faiz oranınız % 1,45 ‘ten, % 1,65’e yükseliyor ki arada ki 0,25’lik fark hatırı sayılır bir rakam tekamül ediyor…. 

Akbank Direkt Anında Kredi Hesaplama

Diyelim ki 25 Bin lira gibi çok acil bir paraya ihtiyacınız var ve bu ihtiyacınızı karşılamak adına bu kampanyaya başvurdunuz ve hayat sigortasını yaptırarak % 1,45 faiz oranı ile 48 ay vadeli olarak bu krediden faydalanmaya karar verdiniz. Bu durumda aylık kredi taksit tutarınız 772,53 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 125,00 TL olarak belirleniyor. 

Sigortasız Kredi Hesaplama

Gelin bir de bu krediyi aynı koşullarda, fakat sigorta seçeneği kullanmadan hesaplayalım. Yine 20.000 TL paraya ihtiyacınız olsun ve yine 48 ay vade ile belgesiz, imzasız, şubesiz olarak bu krediyi kullanmaya ancak bu sefer sigorta masrafı ödemeden bu krediyi kullanmaya karar verdiğinizi farz edelim. Bu durumda size faiz oranı olarak % 1,65 veriliyor. Bu faiz oranı ile aylık taksit tutarınız ise 811,73 TL oluyor.  Kredi tahsis ücretinizde bir değişiklik olmazken, yine 125,00 TL  oluyor.

Akbank Direkt Anında Kredi Başvuru

Akbank Direkt Kredi’ye internet üzerinden, akıllı telefondan Akbank Direkt Mobil’e girerek, Akbank Direkt Kredi formunu doldurarak veya Akbank Telefon Şubesini arayarak başvurabilirsiniz… İnternet ile arasında belirli sınırlar olanlar için  diğer kredi kampanylarında olduğu gibi bu kredi kampanyasında ise herhangi bir şekilde SMS ile kredi başvurusu olayına rastlayamadık, zira adı üstünde bu kredi direkt kredi 🙂

Shares

Tags: , , ,

4 Responses “Belgesiz İmzasız Şubesiz Anında 25.000 TL Kredi”

 1. 3 Ekim 2017 at 09:13

  başvuruyu nasıl yapılacak

 2. Kaya
  3 Ekim 2017 at 23:04

  Krediye ihtiyacım var ama benim bankalarla hala sorunum var bilmiyorum olur mu

 3. hicri
  18 Ekim 2017 at 21:02

  biraz bankalarla geçmişte sıkıntı yaşamıssan hiç biri vermiyor adi bankalar. güya sicil affı çıkmış bakan bile yok.

 4. 18 Ekim 2017 at 23:28

  25 tl krediye nasıl başvuru yapabilirim.yardimci olursaniz memnun olurum teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares