Go to ...

RSS Feed

Hemen KREDİ Borç Transfer Kredisi Alabileceğiniz Yerlerin Listesi BURADA !..


Borç Transfer Kredisi

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar ve Finans Kurumları – Bundan yıllar önce ülkemizde bir kredi kartı furyası patlak verdi. Hemen herkesin gelirine bakmadan, devasa limitli kredi kartları verildi. Hem de bir değil, farklı bankalara ait bir kaç tane. Asgari ücretle çalışan ve hiç bir ek geliri olmayan bir çok insanın cebine 10 – 15 Bin TL limitli kredi karları konuldu. İnsanlar bu kredi kartlarını harcarlarken, başkasının parasını harcarmış gibi harcadılar ve geri nasıl ödeyeceklerini hiç düşünmediler.

Kredi Kartları Patladı

Kredi kartlarının son ödeme tarihi gelip de ekstrenin altında ki rakamları görenlerin aklı başına biraz geç gelse de bu borcu ödemek hele de bir kaç bankaya olan bu kocaman rakamları ödemek tam anlamı ile bir eziyet haline geldi. Asgari ücretle sınırlı maaşınlarını alarak o bankamatikten bu bankamatiğe koşuşturarak eve haciz gelmesin diye bu kartların asgari limitlerini yatırmaya çalıştılar. Paralarının yetmediği durumlar da ise bir kredi kartına yatırıp, parayı geri çektikten sora diğer kartının borcunu bu para ile kapatmaya çalıştılar ki bu da ölümcül bir hata olarak geri döndü ve bu borçlar ödenemeyecek rakamlara ulaştı.

Şimdi bu durumda olan bir çok insan yasal yaptırımlar ile karşı karşıya ve emin olun hiç bir şekilde kredi kartı ile araları iyi değil. Çoğu bir kaç kredi kartını makasla ikiye bölmüş ve bir çoğu da kredi kartı kullanmamaya yemin etmiş durumda. Etrafınızda mutlaka böyle bir tanıdığınız vardır, zira yukarıda ki bahsettiğimiz durumlara düşen insan sayısı hiç de az değil 🙂

Kredilerini Ödeyemeyenler Zor Durumda

Bir arada kredi furyası vardı hatırlarsanız. Bir bankadan ihtiyaç kredisi, diğer bankadan otomobil kredisi çekiyor, krediyi çeken otomobil alıyor ev alıyordu. Bu durum ülkeyi son derece refah bir ülke gibi gösterirken, krediler ile şişen inşaat sektörü icralık dosyalarda bir anda balon gibi söndü 🙂 Yüzlerce binlerce insan borç takibine düştü. Yedi emin depoları icralık araçlar ile doldu. Çünkü insanlar sadece bir bankada bir kredi ile yetinmedi ve bir kaç bankadan bir kaç kredi kullandı.

Borç Kapatma Borç Temizleme Kredisi

Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizlerde bu durumdasınız. Yani bir kaç bankaya kredi yada kredi kartı borcu olan vatandaşlarımızdan birisiniz ve borç transferi yada halk arasında ki adı ile borç temizleme veya borç kapatma kredisi kullanarak borçlarınızdan kurtulmak. Tüm borçları tek bir banka çatısı altında toplamak gibi bir niyetiniz var.

Bu son derece doğal ve mantıklı bir durum. Üstelik uzun vadeli kredilerin verildiği böyle bir durumda yeni bir sayfa açmak adına büyük bir avantaj. Bizlerde bu büyük avantajdan yararlanmak isteyen takipçilerimiz için borç transferi kredisi veren bankaları ve faiz oranlarını sizler için bir araya getiriyoruz.

Burganbank Borç Transfer Kredisi

Bireysel, otomobil veya konut kredileri ile tüm bankalara ait kredi kartı borçlarını tek bir bankada toplamak ve  uzun vadede uygun taksitlerle rahat şekilde ödemek isteyenler için Burganbank 48 aya varan vadeler ile borç transferi kredisi veriyor. Kredinin faiz oranı ise  %1,81 olarak görünüyor. Burganbank Borç Kapatma Kredisi dosya masrafı ise sadece 50 TL.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

QNB Finansbank’da Borç transferi kredisi ile farklı bankalara ait kredi kartı ve kredi borçlarınızı 48 aya varan vade seçenekleri ile tek bankada toplamanıza olanak sağlıyor. Banka, diğer tüm bankalara olan, taşıt kredisiihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları gibi borçlarınızı öderken, uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanı sunan ihtiyaç kredisi ürünleriyle tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplamanızı sağlıyor.

Şekerbank Borç Transfer Kredisi

Uzun vadeli borç transferi kredisi veren bankalarımızdan bir diğer ise Şekerbank. Şekerbank 37-48 Ay vade aralığında %1,63 faiz oranı ile borç temizleme kredisi veriyor. Kredinin tahsis ücret ise verilen kredi tutarının %0,5 ‘i üzerinden alınıyor.

Odeabank Borç Temizleme Kredisi

Odeabank’da farklı bankalara olan kredi kartı ve kredi borçlarınızı tek çatı altında toplamanızı sağlayan Borç Transferi Kredisi veren bankalardan biri ve bu banka’da 48 ay gibi oldukça uzun bir vade yapabiliyor. Odeabank Borç Transferi Kredisi faiz oranı ise %1,55 olarak belirlenmiş.

Shares

Tags: , ,

19 Responses “Hemen KREDİ Borç Transfer Kredisi Alabileceğiniz Yerlerin Listesi BURADA !..”

 1. 19 Eylül 2017 at 21:14

  Benimde bu kredi kullanmak istiyorum

 2. cemil
  20 Eylül 2017 at 15:23

  Kkborlari icin lütfen acil kredi istiyorum şimdiden teşekkürler

 3. 21 Eylül 2017 at 14:31

  kredi ve kredi kartlarımı ödemek için kredi istiyorum cil lütfen saygılarımı sunuyorum

 4. 21 Eylül 2017 at 14:32

  iletişim lüytfen çok acil yardımcı olursanız sevinirim. 552 220 54 34

 5. fethiye
  21 Eylül 2017 at 20:25

  Bende kullanmak istiyorum hemde acil çalışıyorumda ödemede sıkıntı olmaz

 6. Selim
  25 Eylül 2017 at 01:07

  Tüketici kredisi ve kredi kartı borçlarım var, benim de amacım tek bankada bu borçları toplayıp ödemede rahatlık sağlamak, yardımcı olurmusunuz…….

 7. Erkan özer
  25 Eylül 2017 at 23:46

  Benimde borçların var tek bir bankada toplamak istiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Suat Salihoğlu
  27 Eylül 2017 at 09:20

  Kredilerimi tek bi kredide toplamak istiyorum.

 9. Suat Salihoğlu
  27 Eylül 2017 at 09:21

  Kredi almak istiyorum

 10. 27 Eylül 2017 at 14:49

  Bilgi almak istiyorum acil 5537415857

 11. Ergin
  2 Ekim 2017 at 12:21

  Bende borçlarımı bir kredi de toplamak istiyorum cevap verirseniz sevinirim

 12. 11 Ekim 2017 at 13:23

  borclarımı kapatacam acil.ihtiyacım

 13. 11 Ekim 2017 at 13:24

  ararsanız sevinirim acil
  lütfen

 14. göksel
  17 Ekim 2017 at 10:48

  calısan emekliyim kredi kart ve ihtiyac kredisi borçlarım kapatmakiçin borç transferi kredisi çekmek istiyorum lütfen yardımcı olurmususnuz

 15. Ömer
  17 Ekim 2017 at 22:50

  Kamuda çalisiyorum bi kac bankaya kredi kredi kartim var bunlari kapayip bir bankayla calusmk istiyorum

 16. Eyüp
  18 Ekim 2017 at 07:53

  Bende borç kapatma kredisinden yararlanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 17. BÜLENT SOYSAL
  6 Kasım 2017 at 16:04

  ACIL !!!!.BANA LAZIM ÇOK AÇIL 30000 TL KREDİ BORCU VE OKUL TAKSITLERINI ODEMEM BE BIR YERE BORÇLANMAK ISTİYORUM MAAŞIM GÜZEL AMA YETMİYOR PARÇA PARÇA YERLERE DAĞITIM ICIN YARDIMCI OLURSANINIZ. SEVINIRIM TEŞEKKÜRLER. ….

 18. BÜLENT SOYSAL
  6 Kasım 2017 at 16:06

  ENKISA ZAMANDA DÖNÜŞ YAPARASANIZ SEVINIRIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares