Go to ...

RSS Feed

Çok Acil Nakit İçin “Jet Gibi” Kredi Burganbank’tan


Acilen Para Lazımsa

En Hızlı Kredi Buganbank Jet Kredi – Bir zamanlar, bundan yıllar yıllar öncesinde, henüz ceplerimize paranın yerini alan ve “plastik para” olarak tabir edilen kredi kartları yokken, hemen her mahallede mutlaka bir bakkal amca olurdu. İnsanlar alışverişlerini günümüzün AVM’leri yerine bu bakkallardan yaparken ve paranın yetmediği anlarda samimiyete dayanarak bakkal amcanın veresiye defterine yazdırırdı. O yılları orta yaşı biraz geçkin olanlar iyi hatırlarlar.

Kredi Çekmek Çok Zordu

Ayrıca o yıllarda insanlar banka kredilerini günümüzde ki kadar yaygın olarak kullanmazlar bir nevi çok yüksek faiz oranlarından çekinirlerdi. İhtiyaçlarını yurt dışında yaşayan akrabalarından aldıkları döviz karşılığı borçlar ile yada akrabalardan altın karşılığı alınan borçlar ile gidermeye çalışırlardı 🙂 Tabi o zamanlar bankalar kredi vermek için bu günkü gibi bir yarış içerisinde değillerdi henüz. Bir bankadan kredi çekmek istediğiniz de gelir belgesi, kefil teminat, kıl yün tüy ne varsa istenir, geleceğiniz tamamen ipotek altına alınarak kredi verilirdi.

Kredi ve Kredi Kartı Kullanmadan Yapamıyoruz

Şimdilerde hemen herkesin cebinde plastik paralardan var 🙂 Hem de sadece bir bankaya ait bir tane değil, bir kaç bankaya bir kaç tane kredi kartı taşıyoruz. Etrafımıza şöyle bir baktığımızda çevremizdeki insanların oturdukları evleri yada iş yerlerini kredi kullanarak aldıklarını, otomobillerinin kredi taksitlerini halen ödediklerini görmekteyiz. Kısacası geçmişten kalan borçları ödemek ve ekonomik anlamda büyümek için kredi kullanmaktan çekinmiyoruz.

Bankalar Kredi Vermek İçin Yarışıyor

Artık iyi bir kredi notunuz var ise hemen her bankadan rahatlıkla kredi kullanabiliyorsunuz. Dilediğiniz türde kredi onay sürecinin tamamlanmasının ardından kısa süre içerisinde çıkıyor ve hesabınıza yatıyor. Bankalar müşteri portföylerini arttırmak adına çeşitli kredi kampanyaları düzenliyor, faiz oranlarını düşürüyor, daha hızlı kredi vereceklerini iddia ediyorlar. Tabi bir kredi sitesi olarak bizlerde bu kampanyaları siz okurlarımız için yakından takip ediyoruz.

Burganbank Oyuna Girdi

Özellikle sektöre yeni giriş yapan bankalar, henüz yeni açılan yabancı sermayeli bankalar mevduatlarınıza yüksek faiz oranları verirken, kullanacağınız krediler için en düşük faiz oranlarını vermeye çalışıyorlar. Kredi verme teknolojileri ise son noktada. Artık cep telefonu ile kredi çekebiliyorsunuz. Daha önceki sayfalarımızda “48 ay vadeli borç kapatma kredisi“ni incelediğimiz Burganbank’da bu tip bir kredi kampanyası düzenliyor. Bizlerde kredivarmi.com olarak bankanın “Jet Kredi”olarak adlandırdığı bu krediyi ve tüm özelliklerini detaylı olarak inceliyor ve hemen alt tarafta bilgilerinize sunuyoruz.

Burganbank’tan Jet Kredi

Burganbank yeni kredi kampanyası olan Jet Kredi ile tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Bankaya internet üzerinden yapacağınız kredi başvurusu otomatik olarak hızlı bir şekilde değerlendiriliyor ve kredi başvurunuzun olumlu yoksa olumsuz olarak mı sonuçlandığını hemen öğrenebiliyorsunuz. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa, Burganbank Jet Kredisini hiç şubeye gitmeden ve hiçbir şekilde masraf ödemeden kullanıyorsunuz. Burganbank personelleri sizden randevu alarak uygun olduğunuz bir zamanda ziyaretinize geliyor ve evraklarınızı ile imzalarınızı alıyor. Evrak işlemlerinin tamamlanması ile birlikte kredinizi yine internet üzerinden anında kullanabiliyorsunuz.

Jet Kredi Faiz Oranları Örnek Ödeme Planı

Bu kadar hızlı bir kredinin faiz oranlarını da mutlaka merak ediyorsunuzdur doğal olarak. Jet Kredi faiz oranlarına gelecek olursak vade oranlarına göre değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Örneğin 10.000 TL için 12 Ay vadeli Jet Kredi kullanmaya karar verdiniz. Bu durumda aylık faiz oranı %1,25 olarak belirleniyor ve aylık kredi taksitleriniz 922 TL’sına tekamül ediyor. 48 Ay taksitli Jet Kredinin faiz oranı ise %1,43 olarak görünüyor. 10.000 TL tutarında 48 ay vadeli Jet kredi kullandığınızda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 307 TL olarak belirleniyor.

Shares

Tags: , , , , ,

2 Responses “Çok Acil Nakit İçin “Jet Gibi” Kredi Burganbank’tan”

 1. bulent ozkan
  8 Eylül 2017 at 18:19

  KOSGEB 50.000.00 TL HIBE KREDI ICIN DOSYALARINIZ HAZIRLANIR…
  UCRET 1,200,00 TL UCRET DOSYA ONAYINIZDAN SONRA TALEP EDILIR.

  • 6 Ekim 2017 at 00:11

   Borçlarımı ödemem için çok gerekli olucak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Hesaplı Krediler

Shares