Go to ...

RSS Feed

Düşük Kredi Notunuzu Aktif Bank İle Yükseltin !..


Düşük Kredi Notuna Çözüm

Düşük Kredi Notuna Aktif Bank’tan Kredi Kredi Notu Yükseltmenin İpuçları – Günümüz ekonomik hayatının acı gerçeği “KREDİ NOTU”… İnsanlar bankaya gidip de kredi çekmek istediklerinde yada kredi talebinde bulunduklarında “Kredi notunuz düşük olduğu için krediniz onaylanmamıştır” gibi bir cevapla karşılarına çıkınca öğrendikleri, finansal geçmişlerimizin analizleri ile belirlenen, pek hoşlanmadığımız, hatta hiç sevmediğimiz kredi notu 🙂

Kredi Notum Düşük Ne Yapabilirim ?

İnsanlar bankalardan böyle bir yanıt alınca, kredi notu nedir, kredi notu neden düşer ve kredi notu nasıl yükseltilir gibi sorularına yanıt aramaya başlıyor. Bizler daha önceki sayfalarımızda yayınladığımız ” Kredi Notu Neden Düşer, Kredi Notu Hakkında Hiç Bilinmeyenler ”  ve ” Kredi Notunuzu Yükseltecek Önemli İpuçları ” başlıklı makalelerimizde bu sorularınızı elimizden geldiğince yanıtlamaya çalıştık. Bu makalelerimizi okuyarak kredi notu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayfamızda ise kredi notunuzu yükseltmek için kullanabileceğiniz bir yöntemden daha bahsetmek istiyoruz.

Düşük Kredi Notu ile Kredi Çekmek Zor

Bildiğiniz ve bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen yaşadığınız üzere kredi notu düşük olan insanların kredi çekmesi hiç de kolay değil. Bankalar biraz da haklı olarak kapılarını mümkün olduğunca bu tür insanlara kapalı tutmaya çalışıyor. Kredi vereceklerse bile gelir belgesi, ipotek, kefil gibi bir sürü şey istiyorlar. Bu durumda olan insanların tek çareleri ise kredi notlarını yükseltmek yada yükseltmeye çalışmak oluyor. Ancak cepte para olmayınca zaten bu borçları kapatmak için kredi kullanmaya çalışıldığı içinde kredi notunu yükseltmek neredeyse imkansız bir hal alıyor. Oysa ki bu insanlara bir banka kredi verse geçmişten gelen tüm borçları kapatıp, finansal hayatlarına tertemiz bir sayfa açacaklar.

Kredi Notumuzu Yükseltmek İçin

Peki bu durumda olan, yani kredi notu düşük bu nedenle kredi çekemeyen dolayısı ile de borçlarını kapatamadığı için bir türlü kredi notunu yükseltemeyen insanlar ne yapacaklar. Geri kalan hayatlarında bir daha asla kredi kartı kullanamayacak yada bankalardan kredi çekemeyecekler mi ?..  Elbette bu sarmaldan kurtulmanın bir yolu var ki bu sayfamızda yakanıza yapışan düşük kredi notu yaftasından kurtulmanız adına sizlere bir çözüm sunuyoruz.

Düşük Limitli Kredi Çekin

Daha önceki makalelerimizde de belirttiğimiz üzere Findeks kredi notunu hesaplarken sizin finansal işlemlerinizi ve ilişkilerinizi gece gündüz kontrol eder. Özellikle de kredi çekenleri çok sever. Hele bu krediler zamanında ödeniyorsa keyfinden havalara uçar. Bu nedenle düşük limitli bir kredi çekebiliyorsanız öncelikle düşük limitli bir kredi çekin, fakat bu yeni çektiğiniz kredinin taksitlerini de kesinlikle zamanında ve tam olarak ödeyin. Birde mutlaka ödeyebileceğiniz limitte bir kredi kartı edinin ve bu kartı mutlaka kullanın. Bu hamleler biraz olsun kredi notunuzu yerinden kımıldatacak ancak tamamen yükseltmek için hiç bir zaman yeterli olmayacaktır. Kredi notunuzun yeniden eski haline gelmesi için hiç bir şekilde ödenmemiş, takıntılı borcunuzun kalmaması gerekiyor.

Hiç Bir Şekilde Kredi Alamayanlar Ne Yapacak ?

Bazılarının kredi notu o kadar düşüktü ki, bankalar bırakın normal krediyi düşük limitli kredi veya kredi kartı bile vermeyebiliyorlar. Bu durumda olanlar için kredi veren bankalar var fakat faiz oranları doğal olarak biraz yüksek. O bankalardan biri de Aktif Bank. Banka kredi notu düşük olan kişilere uzun vadeli krediler veriyor. Bu krediye ait tüm bilgileri “Kredi Notu Düşük Olanlar Buraya !..” başlıklı makalemizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Böyle bir krediyi kullanarak, son olarak çektiğiniz düşük limitli kredi de dahil olmak üzere tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz. Bu durum otomatik olarak kredi notunuzu yükseltecektir. Fakat notunuzu daha yükseklere taşımak için son çektiğiniz düşük limitli krediyi ödemeye devam etmenizi kapatmamanızı öneririz. Bu size artı bir puan kazandırır. Puanınız da yüksek olduğu zaman da artık dilediğiniz bankanın dilediğiniz kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Shares

Tags: , ,

17 Responses “Düşük Kredi Notunuzu Aktif Bank İle Yükseltin !..”

 1. Halil HACIFAZLIOĞLU
  18 Eylül 2017 at 13:49

  Ben devlet dairesinde memur olarak işe başladım ve daha önce olan banka borçlarımı ödedim hiç bir borcum yok fakat puanım düşük olduğu için kredi çekemiyorum ne yapmam gerekiyor kredi kartı dahil alamıyorum

 2. özgür
  19 Eylül 2017 at 07:48

  ben 12 sene mita marinada çalışıyorum 1 yıl önce işyeri girdi çıktı yaptı ve şu an çalışıyorum çocuklarım okuyor ve onların okul masraflarına yetişemiyorum lütfem yardım edin kredialmak istiyorum tün borcumu kapatın bir yere olsun istiyorum şimdiden teşekkürler

 3. 21 Eylül 2017 at 23:31

  Ben kredi çekemiyorum ne yapmam la
  zım

 4. Emrah özen
  23 Eylül 2017 at 16:37

  Ben düğün yapacam ama kredi çıkmıyor nişanlım ın 1514 kredi notu olmasına rağmen onada çıkmıyor neden acaba

  • Nizameddin
   27 Eylül 2017 at 18:58

   Beni arayin yardimci olayim 0507 678 4566

 5. Mehmet Ener atagur
  23 Eylül 2017 at 16:45

  Aktif Bank tan 2kere Kredi kullandım ödedim ptt den maaş alıyorum maaşımda kesinti yok lütfen beni reddetmeyin

 6. Erkan özer
  23 Eylül 2017 at 23:13

  Bana 20000tl kredi lazım.kredi kartı ve kredilerin var onları kapatıp sadece bir yere ödeme yapmak istiyorum.cunku cikisamiyorum zor durumdayım.

 7. mehmet bozkale
  24 Eylül 2017 at 03:07

  sizde bir kredim var ikinci krediyi çekebilirmiyim.teşekkürler,saygılar

 8. mesut
  25 Eylül 2017 at 10:53

  yalana vergi almıyorlarya atma recep din kardeşiyiz ticari amaçlı 10000bin tl arıyorum 10 aylığına hemde 150 bin olarak geri ödeyeceğim varmı yardımcı olacak bi arkadaş?

 9. 26 Eylül 2017 at 03:11

  Bana acil kredi lazım oğlumu evlendirdim acil 7000tl lazim0

 10. Erkan özer
  26 Eylül 2017 at 14:02

  Bana acil l kredi lazım çok sıkistim .eğer kredi verirseniz onları kapatıp sadece sizden alacağım krediyi ödeyeceğim.15000tl işimi görüyor.bana en kısa zamanda olumlu yada olumsuz bir cevap verirseniz sevinirim

 11. 27 Eylül 2017 at 17:32

  10000 tl ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

 12. mehmet ali
  27 Eylül 2017 at 18:09

  puganım ve takibim var
  düşük

 13. Şükrü
  27 Eylül 2017 at 18:30

  30bin çekip tek bir yere borçlanmak istiyorum 22bin kredim var

 14. murat kıran
  28 Eylül 2017 at 16:20

  slm 4 yıl öncesinden kedi kartı gecikmem oldu sicil affıyla dalga gectiler ödenmemiş hic bir yere borcum yok kredi yada kredi kartı alabilir miyim

 15. 28 Eylül 2017 at 17:16

  40000 tl çekip kredi kapatıcam kamuda çalışıyorum

 16. osekredi@hotmail.com
  11 Ekim 2017 at 12:01

  acil kred temas eposta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Kredi Skoru

Shares