Go to ...

RSS Feed

Ev Alacaklar İçin Çok Düşük Faizli Konut Kredileri


Ev Almak Hayalimiz

Cazip Krediler Düşük Faizli Konut Kredileri En Düşük Faizle Konut Kredisi Veren Bankalar – Yıllarca çalışırız, didiniriz, hayalini kurduğumuz, öyle pek de ahım şahım da olmayan bir evi almak için. Hayallerimizi süsler kendimize ait, kira ödemediğimiz, kutu gibi de olsa bir ev.  Saraylar, konaklar değildir hani hayalimiz, 2 göz odası olan, ama bizim olan bir ev olsa yeterde artar bile.  Biz zamanla o evi padişahların, kralların bile kıskanacağı bir saray haline getiririz nasıl olsa değil mi 🙂 Muhtemelen bu düşüncelerimize katılan bir çok okurumuz vardır. Yoksa neden En Düşük Faizli Konut Kredilerinden bahseden bir sayfada olasınız ki ?

Hayalinizde ki Evi Buldunuz mu ?

Tahminimizce paranın bir kısmını denklediniz ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz evi de sonunda buldunuz. Artık iş sadece bu paranın üstünü tamamlamak. Eğer ailede zengin biri yoksa, muhtemelen banka kredisi kullanacaksınız bir çoğumuzun yaptığı gibi. Uzun vadede kira öder gibi kredi borcu ödeyerek borçsuz harçsız çıkacaksınız işin içinden İnşallah. Bu durumda olan yada böyle düşünen okurlarımızın çorbasında bizimde tuzumuz olsun diyerek sizler için en düşük faizli konut kredilerini araştırıyor, kredivarmi.com’un bu sayfasında sizlerle paylaşıyoruz.

Ev İçin Kredi Çekerken

Yukarıda tatlı tatlı hayallerden bahsettik fakat işin birde acılı olan gerçekleri var ki bu da yüksek faizle çekilen krediler olsa gerek, zira insanlar hayallerinde ki evi kaçırmamak adına yüksek faizli krediler kullanıyorlar. Sonra bu kredilerin maliyetleri hesaplandığında ise evin değerinin 3 katı falan paralar ödeneceği ortaya çıkıyor 🙁 Ortalama bir ev, yüksek kredi maliyetleri nedeni ile villa yada rezidans maliyetini buluyor. Dolayısı ile bu konuda son derece ince eleyip sık dokumanızı, bu ev hayallerinizi de süslese, çokta isteseniz yüksek faizli kredilerden kaçınarak bir süre daha kira da oturmanızı hararetle öneririz. Uygun ve cazip faiz oranları ile konut kredisi bulduğunuz anda hayalleriniz gerçek olacak her ay kira öder gibi ev kredi taksitleri ödeyerek ev sahibi olacaksınız…

Halkbank %0,80 Faizli Konut Kredisi

Ev için konut kredisi kullanmayı düşünen okurlarımıza ilk olarak devlet bankalarına yönelmelerini tavsiye ederiz, zira kamu bankaları kar amacı gütmediklerinden özel bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile krediler veriyorlar. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise yakın zamanda incelediğimiz “HalkBank Hesaplı Evim Konut Kredisi” olsa gerek.  Halkbank bu kredi kampanyası dahilinde hiç bir yerde bulamayacağınız %0,80 ile %0,89 arasında değişen oranlarda konut kredisi imkanını müşterilerine sunuyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Kredili ev almadan önce mutlaka gidilmesi gereken kamu bankaları arasında yer alan bir diğer kurum ise Ziraat Bankası.  Halkın yanında yer alan ve özel bankalar gibi kar amacı gütmeyen Ziraat Bankasında konut kredisi faiz oranları da son derece uygun, zira banka şu sıralar %88 gibi oranlarda konut kredisi veriyor.

Vakıfbank’a Uğramadan Konut Kredisi Kullanmayın

Yine Vakıfbank’da uygun faiz oranları ile konut kredisi imkanını potansiyel müşterilerinin kullanımına sunan kamu bankaları arasında yer alıyor. Vakıfbank ödeme seçeneklerinize, kredi tutarınıza ve kredi notunuza göre değişen oranlarda %0,80 gibi çok düşük faiz oranlarına sahip konut kredi imkanı sunuyor.

Yapı ve Kredi Bankasında %0,94

Kredi denilince Yapı ve Kredi Bankasını es geçemezdik herhalde ve kamu bankalarının ardından ülkemizin en eski özel bankalarından biri olan ve 1944 senesinde ilk ulusal çaplı özel banka olarak hizmete başlayan Yapıkredi Bankası konut kredisi faiz oranlarına da göz attık. Fakat oranlar bankanın özel olduğunu özel bir şekilde hissettirdi, zira kamu bankalarında %0,80 ile %0,89 arasında değişen faiz oranları birden %0,94 civarınlarına yükseldi 🙂

QNB Finansbank’tan Uygun Konut Kredisi

Özel bankalara girmişken kredili müşteri portföyünü genişletmek adına inanılmaz kredi kampanyaları düzenleyen QNB Finansbank’ı da unutmamak gerekiyor. Yine kamu bankalarına oranla yüksek faizli konut kredisi verildiği gözlenen bu bankanın konut kredisi faiz oranı %0,95 olarak görünüyor ki bu oran diğer özel bankalara göre son derece uygun bir faiz oranı olarak ön plana çıkıyor.

Diğer Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları ;

 • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Konut Kredisi Faiz Oranı :%0,95
 • Anadolu Bank Konut Kredisi Faiz Oranı :%0,95
 • Kuveyt Türk Konut Kredisi Faiz Oranı :%1,03
 • Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı :  %1,08
 • ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı :%1,12
 • Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranı : %1,14
 • Pozitifbank Konut Kredisi Faiz Oranı : %1,15
 • Şeker Bank Konut Kredisi Faiz Oranı : %1,19
 • Odeabank Konut Kredisi Faiz Oranı :%1,20
 • HSBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı :%1,25
 • Şekerbank Konut Kredisi Faiz Oranı : %1,29
 • ICBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı : %1,35
Shares

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Hesaplı Krediler

Shares