Go to ...

RSS Feed

Garanti Bankasından 5 Dakikada Anında 5.000 TL Dijital Kredi Hesabında


Garanti Bankası Hızlı Kredi, Çabuk ve Kolay Kredi, Anında digital kredi, garanti bankası ihtiyaç kredisi – Zamanımızda para hiç olmadığı kadar değerlendi ve kıymete bindi. Sıcak para herkese lazım. Ama daha da önemlisi paranın ne zaman ihtiyaç olacağı belli olmuyor. Dolayısıyla da lazım olduğu zaman paraya ulaşmak istiyoruz. Daha önce kredi çekenler bilirler, bu sürecin ne kadar sıkıntılı olduğunu. Neredeyse bir gününüz gider. Bazende bir gün sonraya kalır. Halbuki zaman geri getirilemeyen ve satın alınamayan tek kavramdır.

VATANDAŞ HIZLI KREDİ İSTİYOR

Kimse bir gününü bankaya ayırarak kredi almak istemiyor. Ama krediden de vazgeçemiyor. Haliyle de hızlı ve kolay kredi almanın yollarını arıyorlar. Bankalar da bu durumu bildiğinden artık kredi verme politikalarında bir değişikliğe gitmiş durumda. Hemen hemen tüm banklarda bu durum geçerli. Bankalar kendi müşterilerinin özelliklerini bildiğinden belgeler ve imzalar ile uğraştırmak istemiyor. Bunun yerine cep şube veya internet şube aracılığı ile müşterilerine hızlıca kredi veriyorlar.

HEM VATANDAŞ HEMDE BANKALAR MEMNUN

Online krediden vatandaşlar memnun. Çünkü ihtiyaç durumunda anında krediye ulaşabiliyorlar. İşlerini de halledebiliyorlar. Bununla beraber Bankalarda memnun. hem bir günde daha fazla müşteriye ulaşabiliyorlar, hemde bankada ki iş yoğunluğunu azaltmış oluyorlar. Bu bankalardan birisi de garanti Bankası. Yazımın kalan kısmında garanti bankasının ihtiyaç kredisinden söz edeceğim.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Garanti bankası müşterilerinin mağdur olmamaları adına ve kendilerini ayrıcalıklı kılmak adına internetten anında kredi imkanı sunuyor. Sizlerde Garanti bankası müşterisi iseniz cep şubeden veya internet şubeden başvurunuzu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra da 5 dakika da paranıza kavuşursunuz. Eğer garanti müşterisi değilseniz de başvuru için yine bankaya gitmenize gerek kalmaz. Bu link garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi#calcContent=UIDb9b2a1 ile başvurunuzu yapar, onay aldıktan sonra gelir belgeniz ile birlikte banka şubesine gidip imza atarsınız.

MAAŞ MÜŞTERİLERİNE DAHA FAZLA KREDİ

Garanti Bank müşterileri dediğim gibi şifrelerini kullanarak internetten kredi kullanabilirler. Maaş müşterisi olmayanlar internetten en fazla 25.000 TL kredi alabiliyorlar. Bunun üstündeki tutar için de bankaya gelir belgeniz ile başvurmanız gerekiyor. Ama bana bu tutar yetiyor diyorsanız internetten 5 dakikada alabilirsiniz. Eğer Garanti Bankası maaş müşterisi iseniz, aylık gelirinize göre internetten 75.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Alacağınız krediyi 3 ay ile 48 ay arasında vadelendirebilirsiniz. Sonuç itibariyle herkesin aylık gelir ve gider durumu aynı değil. Taksit sayısını da kendinize göre belirleyebilirsiniz. Kredinin faiz oranları da %1,89 ile %1,29 arasında değişmektedir. Kredi tahsis ücreti %0,5 oranı kadardır. Hayat sigortası da yaptırılmaktadır. Kimisi %1,89 faiz oranını biraz yüksek bulabilir ama teferruatsız ve uğraştırmadığından dolayı da çok fazla tercih ediliyor. İstediğin an paran hesabında oluyor.

KREDİ HESAPLAMASI

Ben konunun daha iyi anlaşılması ve algılanması adına ufal bir hesaplama yapmak istiyorum. örneğin 5.000 TL’ye ihtiyacınız oldu ve internetten başvurunuzu yaptınız. Geri ödeme vadesini ise 48 ay olarak tercih ettiniz. Banka size faiz oranı olarak %1,89 oranını sunuyor. Aylık taksit tutarınız 172,03 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti 26,25 TL dir. Ortalama hayat sigortası tutarı ise 75 TL dir.

 

Shares

Tags: , , , , , , ,

3 Responses “Garanti Bankasından 5 Dakikada Anında 5.000 TL Dijital Kredi Hesabında”

 1. ramazan demir
  25 Ekim 2017 at 01:31

  Bana acil 3000tl lazım

 2. Mustafa cakir
  25 Ekim 2017 at 08:25

  5000 TL atabilirmiyim emekliyim

 3. Asiye Akyüz
  25 Ekim 2017 at 22:32

  Kesinlikle söylendiği gibi değil vermiyor bankalar insanlara mesela bn borç kapama kredisine ihtiyacım var birkaç bankaya müracat ettim malesef sonuç hep olumsuz oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Hesaplı Krediler

Shares