Go to ...

RSS Feed

Günde 10 Liraya 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Fibabanka’da


Kurban Bayramına Para Lazım

Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi 2017, Fibabank Kredi Faiz Oranları, Uygun Faizli Krediler, Bayrama Para –  Kurban bayramına sayılı günler kala bir çoğumuz yine uzun bir tatilin beklentisi içerisinde. Hükumet bu bayramı da diğer bayramlarda olduğu gibi birleştirdi. 10 Gün gibi uzun bir tatile çıkacağız. Kimimiz kendini Akdeniz sahillerine vuracak, kimimiz epeydir gitmediği memlekete, baba ocağına gidecek.

Bayram İçin Para

Dolayısı ile güzel bir para lazım, zira bu işin Kurbanı var, arabanın yakıtı var, çocukların bayramlığı var, tatile gidilecekse  otel, motel parası var. Var oğlu var anlayacağınız. Bayram öncesi ikramiye alanlar için pek sıkıntı yok gibi görünüyor, ancak böyle bir ikramiye almayanlar ya kredi kartına yükleniyor yada kredi çekmek adına bankaların kapısına dayanıyor.

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Perşembenin gelişi Çarşambadan bellidir, aslında takvime bakan herkes bu bayramın 10 güne çıkacağını tahmin ediyordu zaten. Bankalarda bu fırsatı kaçırmadılar ve kredili müşteri portföylerini arttırmak adına hemen Kurban Bayramı Kredisi vermeye başladılar. Şimdilerde bir çok banka Kurban Bayramına özel kredi kampanyaları düzenliyorlar ki şimdi göz atacağımız kampanya da bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri olarak çıkıyor karşımıza.

Fibabanka Bayram Kredisi

Bayram da paraya ihtiyacı olanlar için Fibabank son derece güzel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Bizlerde kredivarmi.com olarak bu sayfamızı, bayramda tatil yapmak, memlekete gitmek yada Akdeniz sahillerine kendilerini vurmak isteyen takipçilerimiz için Fibabanka bayram kredisine ayırıyor, sizler bu için bu kredinin, yıllık maliyet oranları, maksimum ve minimum kredi tutarları, faiz oranları, aylık taksit tutarları ve örnek hesaplama tablosu ile birlikte detaylı olarak inceliyor bilgilerinize sunuyoruz. Eğer bu bayram paraya ihtiyacınız var ise bu makalemizi dikkatle okumanızı öneririz.

Bayrama Özel Fibabanka İhtiyaç Kredisi

Fibabanka, 2017 Kurban Bayramı için düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde günde 10 Liraya 10.000 TL kredi kullanabilceğinizi vurgulasa da kredi kampanyasının asgari tutar 1.000 TL maksimum kredi tutarı ise 20.000 TL olarak belirlenmiş. Kredi vadesini en az 3 ay, en çok 48 ay olarak seçebiliyorsunuz. Kredi faiz oranları ise seçtiğiniz vadeye göre değişiyor. Bu kredide 3 ay ile 36 ay arası vade seçerseniz %1,45 faiz oranı ile karşılaşıyorsunuz. Kredinizi 37 ay ile 48 ay arasında kullanmaya karar verirseniz bu oran %1,33 ‘e düşüyor.

Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Kullanmak Daha Avantajlı

Dolayısı ile bu ihtiyaç kredisini uzun vadeli kullanmak daha mantıklı geliyor, zira arada 12 puan gibi azımsanamayacak bir fark. Üstelik uzun vade seçeneğinde aylık taksit tutarlarınız da daha ufak rakamlara tekamül ediyor.  Ayrıca kampanyada, kullanmaya karar verdiğiniz yada ihtiyacınız olan kredi tutarı üzerinden %0,5 oranında kredi tahsis ücreti kesiliyor. Tabi tüm kredilerde olduğu gibi Fibabank Kurban Bayramı ihtiyaç kredisinde de hayat sigortası zorunlu.

10.000 TL İçin Fibabanka Kurban Bayramı Kredisi Hesaplama

Diyelim ki bu bayram 10.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız var ve Fibabanka Kurban bayramı ihtiyaç kredisi kullanmaya karar verdiniz. Kredi vadesini de 48 ay olarak belirlediniz. Bu durumda size yukarıda da belirttiğimiz gibi %1,33 faiz oranı veriliyor. Bu oran üzerinden aylık kredi taksit tutarınız ise 299,80 TL oluyor ki bu rakamda günlük 10 TL civarına tekamül ediyor. 10.000 TL için ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti ise 52,50 TL. Bu kredinin yıllık efektif faiz oranı da %21,2814.

Fibabanka Kurban Bayramı Kredisine Nasıl Başvurulur

Kredi hakkında tüm detayları verdikten sonra gelin şimdi bu krediye başvuru nasıl yapılır ona bir göz atalım. Efendim bu krediye Fibabanka şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi bankanın İnternet şubesinde de rahatlıkla başvuru yapabiliyorsunuz. Tabi bir de Bir de SMS ile kredi başvurusu alternatifi var. İnternet’le aranız iyi değilse bu alternatifi de kullanabilirsiniz. TC Kimlik Numaranızı mesaj olarak yazıp 3422’ye göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz…

Shares

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares