Go to ...

RSS Feed

Günde 10 Liraya 10.000 TL Kurban Bayramı Özel Kredisi Yapı Kredi’de


Bayramı Kredisi Veren Bankalar

Kurban Bayramı Kredileri, Yapı Kredi Bayram Kredisi 2017, Uygun Faizli Bayram kredisi, Günde 10 Liraya 10.000 TL Krediler – 10 Günlük devasa tatili ile yaklaşan kurban bayramı için paraya ihtiyacı olan kredivarmi.com okurları için bankaların düzenlediği Kurban Bayramı Kredi Kampanyalarına göz atmaya devam ediyoruz. Bayram yaklaştıkça Bayram Kredisi kampanyası furyasına katılan bankaların sayıları hızla artarken, bizlerde bu kredi kampanyalarını inceleyerek, siz değerli okurlarımızın bilgilerine sunuyor, en uygun bayram kredileri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Kredivarmi.com Kurban Bayramı Kredilerini İnceliyor !..

Bu sayfamızda ise Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Dolayısı ile bayrama az bir zaman kala paraya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız veya bu bayramı güzel bir tatil ile taçlandırmayı düşünüyorsanız bu makalemizi dikkatle incelemenizi öneririz. Fakat Yapı Kredi Kurban Bayramı Özel Kredisine geçmeden hemen önce daha önce ki sayfalarımızda incelediğimiz, diğer bankaların bayram kredilerini bir hatırlatalım, zira bu bankalar ile çalışan, maaşlarını bu bankalardan alan okurlarımızın dikkatlerini çekebilir.

Bankaların Bayram Kredisi Kampanyaları

  • 3 Ayda bir eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, Değişken taksitli gibi avantajlı ödeme alternatiflerin sunulduğu, %1,16 faiz oranlarından başlayan 48 Ay Vadeli bayram kredisi kampanyasını Vakıfbank düzenliyor. Buradan bu avantajlı kredinin detaylarına göz atabilirsiniz.
  • Faiz oranları kullanmak istediğiniz kredi tutarına göre %1,25 ile %1,29 aralığında değişen yine 48 ay vade seçeneğinin sunulduğu ve kredi üst limitinin 100.000 TL olduğu Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası ise İş Bankası tarafından düzenleniyor.
  • Günde 10 TL’ye 10 Bin TL kredi veren bankalardan Fibabank’ın uzun vadede faizi düşen bayram kredisinde ise Faiz oranı %1,33 ile %1,45 aralığında değişirken, bu kampanya da asgari tutar 1.000 TL maksimum kredi tutarı ise 20.000 TL olarak belirlenmiş.
  • Kredi kampanyalarından bahsetmişken Garanti Bankasını es geçemeyiz, zira bu banka da kurban bayramına özel bir kredi düzenlemiş. Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi dahilinde 75.000 Liraya kadar krediyi 48 ay vade ile %1,29 faiz oranı ile kullanabiliyorsunuz.

 

Kurban bayramı kredisi veren bazı bankaları sizlere tekrar hatırlatmaya çalıştık. Önümüzdeki bir kaç gün içerisinde bu bankaların sayısında bir artış olacağı kesin. Mesela Yapı ve kredi bankası da bu bayram kredisi veren bankalar arasında yeni katıldı ve dilerseniz şimdi bu bankanın kurban bayramı özel kredisini masaya yatıralım…

Yapı ve Kredi Bankası Kurban Bayramı Özel Kredisi 2017

Son günlerde moda olan “Günde 10 liraya 10.000 TL Kredi” sloganı ile lanse edilen Yapı ve Kredi Bankası Kurban Bayramı kredisinde de bir çok bankanın kredi kampanyasında olduğu gibi  olduğu gibi 48 aya kadar vade imkanı da sunuluyor. Bu kredinin en önemli özelliği ise tam anlamı ile bir bayram kredisi olması, zira diğer bankalar da olduğu gibi 50 Bin, 75 Bin yada 100 Bin TL gibi rakamlar değil, bayram ihtiyacı olabilecek 10.000 TL gibi bir rakam üst limit olarak belirlenmiş. %1,33 Faiz oranı tanımlanan Yapı Kredi Bayram kredisi, 10.000 TL tutarında ve 48 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredileri için geçerli olup, diğer tutar ve vadeler için bu  faiz oranı değişiklik gösteriyor.

Kredinin son boş vuru tarihi ise 31 ağustos 2017. Dolayısı ile bu bayramda 10.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız var ise ve bu parayı ufak taksitlerle geri ödemek gibi bir niyetiniz varsa elinizi biraz çabuk tutmanızı öneririz, zira az bir zamanınız kaldı. Bu arada bu kredide de  çekeceğiniz kredi tutarının %0,5 üzerinden kredi tahsis ücreti alınıyor ve hayat sigortası da hemen her kredi kampanyasında olduğu gibi zorunlu.

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi Örnek Hesaplama

Bu bayram 10.000 TL krediye ihtiyacınız olduğunu varsayalım. Bunun için de Yapı ve Kredi bankasının bu kampanyasından yararlanmaya karar verdiniz. Uzun vadede sıkışmadan ödemek için de kredi vadesini 48 ay olarak belirlediniz. Bu durumda %1,33 faiz oranı ile aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 299,80 TL olurken, bu rakam günlük 9,99 TL’ye denk geliyor. 4 Yılın sonunda bankaya toplam geri ödeme tutarınızın ise 14.390,40 TL oluyor. Tabi kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası gibi masraflarda zorunlu.

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi Başvuru

Yapı kredi müşterilerinin kredi başvurusu için yada onaylanan kredilerinin alımı sırasında bankaya gitmelerine gerek yok, zira Yapı Kredi İnternet şubesini kullanarak yada yapı kredi ATM’lerinden ve Telefon bankacılığında basit bir şekilde kredi başvurusu yapabilirler. İşin güzel tarafı Yapı kredi müşterilerinin hafta sonu dahi kredi başvurusunda bulunabiliyor olmalar. Bayrama az bir zaman kaldığını düşünürsek bu oldukça önemli bir avantaj 🙂

Ancak Yapı kredi müşterisi olmamanız bu kampanyadan faydalanamayacağınız anlamına gelmiyor,  Banka şubesine gerekli belgeler (Başvuruda nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belirten bir belge) ile giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ama ben başvuru için bankaya gidip uğraşmak istemiyorum diyorsanız da SMS yolunu da deneyebilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için mesaj metnine sırası ile aralarında boşluk olacak şekilde Bireysel – TC Kimlik No – Aylık Gelirinizi yazıp (Örnek; Bireysel 55555588888 2500) 4411’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Shares

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares