Go to ...

RSS Feed

Günde 15 Liraya 15.000 TL Kredi Üstelik 3 Ay Ertelemeli


Günde 15 Liraya 15 Bin TL

Ertelemeli Krediler, QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları,Uygun Krediler, Uzun Vadeli Banka Kredileri – Ülke olarak kredileri pek bir sevdik. Yatırımlarımızı krediler ile yapıyor, otomobilimizi, evimizi, banka kredileri ile alıyoruz. Krediler olmasa muhtemelen hiç bir şeyin sahibi olamayacağız. Az biraz birikimimizi bankalardan aldığımız krediler ile birleştirip, geleceğimiz için yatırımlar yapıyor, bankalardan faizi karşılığı aldığımız borç paraları da uzun vade de bütçelerimizi sarsmadan ödüyoruz.

Bankalar Kredi Verme Yarışında

Tabi kredileri halk olarak sadece biz sevmedik, yerli ve yabancı bankalarda kredi olayını pek bir sevdiler,  para satarak kazandıkları yüksek kazançlar uzun vadede de geri dönse hatırı sayılır bir kar bıraktıkları kesin, zira hemen tüm bankalar kredili müşteri portföylerini genişletmek adına inanılmaz kampanyalara, inanılmaz kredi alternatiflerine imza atıyorlar. Faizleri çekebildikleri kadar aşağılara çekerken, vadeleri de olabildiğince uzun sürelere çıkarıyorlar.

Her Şey İçin Kredi

“Alan Razı, Veren Razı”  Durumu anlayacağınız 🙂 Herkes halinden memnun. Akla gelebilecek her şey için kredi çeken müşteri de akla gelmeyecek kredi kampanyaları düzenleyen bankalarda. Hatta ödemekte zorlandığımız kredi borçlarımızı ödemememize yardımcı olmak için bile “borç transferi kredisi” yada “borç kapatma kredisi” adı altında kampanya düzenliyor bankalar 🙂

Mesela önümüz bayram ve oldukça uzun bir bayram tatili var. Bu tatili hemen tüm çalışanlar iple çekiyor. Bütçesi olanda olmayanda bayram tatilinin hayalini kuruyor. Bankalar da bu durumu çok iyi bildiklerinden yeni kredi kampanyalarını Bayram Kredisi  adı altında düzenliyorlar. Şu sıralar bir çok banka artık geleneksel hale getirdikleri Bayram Kredisi kampanyaları düzenliyor.

Daha önceki sayfamızda bayram kredisi veren bankaların bu bayram kredilerini detaylı olarak incelemiştik. BURADAN bayram kredisi veren tüm bankalara ve bayram kredisi özelliklerine göz atabilirsiniz. Ancak şimdi size bayram kredisi dışında bambaşka bir krediden bahsedeceğiz.

QNB Finansbank’tan 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Malum önümüz bayram ve 10 gün gibi uzun bir tatil var. Tabi tatil olunca paraya da ihtiyaç var. Sonuçta bu tatilde artık bir yerlere gitmek lazım, art kurbanlık olayı var, bayramlık olayı var, harçlık olayı var… Çok para lazım anlayacağınız çooooook. İşte bu durumda olanlar için QNB Finansbank güzel bir kredi kampanyasına imza atmış. Banka bu kampanya dahilinde günde 15 TL taksitle 15.000 TL kredi veriyor. Üstelik bu 15 liraları 3 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz 🙂 Harika değil mi ?..

48 Ay Vadeli 15.000 TL Kredi Örnek Hesaplama

Bu bayram 15.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu farz edelim ve bu ihtiyacınızı karşılamak amacı ile QNB Finansb ank’ın bu kampanyasından yararlanmaya karar verdiniz. Rahat rahat sıkışmadan kredi geri ödemesi yapabilmek için de 48 ay vade alternatifinden yararlanmak istiyorsunuz. %1,28  oranlı bu ihtiyaç kredisi kampanyasında bu faiz oranı ile aylık kredi taksit tutarınız 444,02 TL olarak belirleniyor. Bu rakam ise günde 15 TL civarı bir paraya tekamül ediyor. Üstelik 3 ay erteleme alternatifini de kullanabiliyorsunuz. Kredi tahsis ücreti yada diğer adı ile dosya masrafı standart olarak kredi tutarının %0,5 üzerinden alınıyor. Bu durumda 15.000 TL kredi için kredi tahsis ücretiniz 75 TL oluyor.

QNB Finasnbank İhtiyaç Kredisine Başvuru Yolları

Bayram öncesinde QNB Finasnbank’ın bu avantajlı kampanyasından yararlanmak isteyen okurlarımız QNB Finansbank şubelerinden bu krediye başvurabilecekleri gibi internet ve cep şubeden de kredi başvurusu yapabilirler. Ayrıca internet ile arası çok iyi olmayan okurlarımız, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom  fark etmeksizin 5030’a T.C. kimlik numaralarını göndererek SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirler.

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti),
Adres Belgesi (Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; son 3 ay içinde düzenlenmiş sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri)
Gelir Belgesi (Gelir belgesiz limit ile ön onay alınamaması durumunda gerekli)

Shares

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares