Go to ...

RSS Feed

Günde 5 TL Taksitle 5000 TL Yaz Kredisi İş Bankasında


Kredivarmı.com Sizler İçin Araştırıyor

Yaza Özel Hesaplı Uygun Acil İhtiyaç Kredisi – Kredivarmi.com olarak siz değerli okurlarımız için en uygun, en düşük faizli kredileri araştırmaya devam ediyor, en ideal kredileri burada sizlerle paylaşıyoruz. Sadece 5 dakikanızı ayırıp sizler için yaptığımız bu araştırma yazılarını inceleyerek bütçenize en uygun kredileri bulabilir, sayfalarımızda aradığınız hesaplı krediyi bulabilirsiniz. Aldığımız geri dönüşlerden anladığımız kadarı ile de bir çok okurumuzda kredi ihtiyaçları için bu yöntemi kullanıyor yada cazip kredi imkanlarını kredivarmi.com’dan öğreniyor.

Tatil İçin Yaz Kredisi

Sizler için kredi incelemelerine devam ediyoruz ve bu sayfamızda gerek maddi sebepler, gerekse çıkmayan izinler nedeni ile bir kaç yazdır tatil yapamayan, fakat bu yaz vurup kırıp bir şeyler yaparak, gerekirse kredi kullanarak, kesinlikle çoluk çocuk tatile gidip, son bir kaç yılın yorgunluğunu atmayı düşünen okurlarımız için yepyeni bir kredi fırsatını mercek altına alıyoruz. Dolayısı ile tatlı bir tatil hayali kuruyorsanız bu krediye mutlaka göz atmanızı öneririz.

Yaz Kredileri Pek Revaçta

Havaların ısınması ve denize karpuz kabuğunun düşmesi ile birlikte çeşitli banklar “Yaz Kredisi” kampanyaları düzenliyorlar. Yakın bir zaman önce Vakıfbank Yaz Kredisini daha doğrusu bu yaz kredisi kapsamında verdiği “Özel Sektör Çalışanlarına “295 TL” Taksitle 10 Bin TL Kredi ” avantajını incelemiştik. Eğer herhangi bir şekilde özel sektör çalışanı iseniz o inceleme yazımıza da göz atmanızı öneririz. Ancak şimdi konumuz İş Bankası Yaz Kredisi…

İş Bankası Yaz Kredisi

Diğer bir kaç banka gibi İş bankası da yaza özel bir yaz kredisi kampanyası hazırlamış. Bu kampanya dahilinde İş bankasından minimum 3.000 TL Maksimum 100.000 TL kredi kullanabiliyorsunuz. Bu kredinin vadesini dilerseniz 3 ay dilerseniz de 48 ay olarak belirleyebiliyorsunuz. Bu tamamen sizin ödeme gücünüze bağlı olarak belirleyebileceğiniz bir alternatif. İş Bankası Yaz Kredisi faiz oranları da %1,29 ile %1,25 arasında değişiklik gösteriyor. Bu oranlar çekeceğiniz kredi limitine göre belirleniyor. Kredi limiti arttıkça faiz oranı da düşüyor. Hemen tüm ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi Yaz Kredisinde de kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası da zorunlu. Banka Yaz Kredisi için Kefil talebinde bulunmuyor.

48 Ay Vadeli 5000 TL

Yıkarıda bahsettiğimiz veriler ışığında, 48 ay vadeli olarak 5.000 TL yaz ihtiyaç kredisi çektiğiniz taktirde İş bankası da faiz olarak %1,29 oranını veriyor. Bu kredide aylık kredi taksit ödemeniz ise 148 TL oluyor. Bu rakamda doğal olarak günde 5 liraya tekamül ediyor 🙂 Dolayısı ile günde 5 TL gibi komik bir rakam karşılığında 5.000 TL kredi kullanıyorsunuz. Bu kredi alternatifinden yararlandığınız da ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti ise 25 TL. Yıllık hayat sigortası ücreti ise 35 yaşında olan bir müşteri için ortalama 31 TL civarında.

İş Bankası Yaz Kredisinden Nasıl Yararlanırım ?

Bu krediden yararlanmak için başvurularınızı İş bankası şubelerinden yada İş Bankası ATM’lerinden yapabilirsiniz. Fakat bu sıcaklarda şube yada ATM aramak yerine, kendinizi hiç yormadan, İş bankası internet şubesinden yada İş cep uygulamasından veya telefon bankacılığını kullanarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar size biraz yabancı kalıyorsa internet aranız pek iyi değilse akıllı telefonlardan uzaksanız SMS ile de başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Başvurunuzun Cevabını 5 Dakikada Alıyorsunuz

SMS ile başvuru için mesaj ekranına aralarına birer boşluk koyarak; NAKİT, 11 Haneli TC Numarası, Talep Ettiğiniz Kredi Tutarı, Aylık Gelirinizi yazıp, 4402‘ye mesaj olarak yollamanız yeterli olacaktır. (Örnek Metin: NAKİT 88888888888 30000 2250 ). İşin güzel tarafı ise başvuru şekliniz, internet telefon yada SMS, kısacası ne olursa olsun 5 dakikada kredi cevabını alıyor olmanız 🙂

Shares

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Hesaplı Krediler

Shares