Go to ...

RSS Feed

İçinizi Ferahlatan 4 Yıl Vadeli Yaz Kredisi ABank’tan


Yaz Kredileri ile Serinliyoruz

Hesaplı Krediler Abank Yaza Özel Kredi Kampanyası – Yaz geldi, ofiste, iş yerinde tatile kaçanların haddi hesabı yok. bir kaç yıl önce güle güle oturmak için satın alınan evin Konut Kredisi taksitleri, yeni alınan otomobilin taşıt kredisi taksitleri olmasa biz de kaçacağız ancak yaz tatili şu an itibarı ile bizim için lükse kaçıyor. En azından bu borçlar kapatılıncaya kadar yaz tatili bize haram. Eeeee Sonuçta ev aldık araba aldık çok şükür.

Yaz Tatili Size Haram Değil

Yukarıda ki bir düşünce çevrenizdeki insanların çoğuna baktığınızda karşılaşacağınız son derece normal bir davranış. Zira insanlar borca girerek bir şeyler sahibi oluyorlar ve satın aldıkları menkul ve gayrimenkullerin borçlarını tamamen bitirinceye kadar bütün ikincil ihtiyaçlarından vazgeçiyorlar. İlk vazgeçilen de maalesef tatil oluyor. Her yıl düzenli tatil yapan insanlar bir kaç kredi birden çekip borca girdiklerinde ilk olarak tatillerinden vazgeçiyorlar.

Yaz Kredisi Savaşları

Bu durumu sadece bizler fark etmiyoruz tabi ki bir çok banka da bu durumu fark etmiş durumda ve bu sarmala bir çözüm bulmak kredili müşteri portföylerini arttırmak adına yaza özel kredi kampanyaları düzenliyorlar. Üstelik bu kredilerin vade sayıları oldukça uzunken, faiz oranları da normal ihtiyaç kredilerine oranla son derece düşük. Televizyon reklamlarında da muhtemelen bu kampanyaların reklamlarını mutlaka izliyorsunuzdur, hele de eve ve otomobile kredi borcunuz devam ettiği için bu yaz tatilini ertelemek zorunda kaldıysanız 🙂

Kredivarmi.com Yaz Kredilerini İnceliyor

Bizlerde kredivarmi.com olarak gerek tatile gitmek için kredi kullanmayı düşünen, gerekse bu krediyi yazlık evin tadilatı veya diğer kredi borçlarını kapatmak gibi farklı kulvarlarda kullanmak isteyen okurlarımız için yaz kredisi veren bankalara göz atmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Abank’ın 25.yılına özel olarak düzenlediği yaz kredisi kampanyasına göz atacağız. Fakat daha öncesinde incelediğimiz yaz kredilerini sizlere şöyle bir hatırlatmak isteriz.

Yaz Kredisi Veren Banklar ;

 

A BANK 25. Yıla Özel Yaz Kredisi

Yukarıda ki bankaların haricinde Yaz Kredisi trendine katılmaya devam eden bankalar da var. Bu furyaya yeni katılan bankalardan biri de Abank. Abank 25.yılına özel olarak düzenlediği Yaz Kredisi kampanyası dahilinde 30.000 TL’sına kadar krediyi 48 aya kadar vadeli olarak %1,25 ile %1,38 arasında ki değişen faiz oranları ile veriyor. Faiz oranları kredi vadelerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

48 Ay Vadeli 10.000 TL A Bank Yaz Kredisi Hesaplama

Örneğin bu yaz tatili veya başka ihtiyaçlarınız var ve ABank yaz kredisi kullanmaya karar verdiniz. Kredi vadesinde de 48 ay alternatifini kullanmak gibi bir niyetiniz var. Bu durumda kredi faiz oranınız %1.31 olarak belirlenirken, aylık kredi taksit tutarınız 298 TL oluyor. Böyle bir kredi kullandığınızda yıllık maliyet oranınız ise % 19.68 oluyor.

48 Ay Vadeli 20.000 TL A Bank Yaz Kredisi Hesaplama

10 Bin TL yerine 20 Bin TL ABank yaz kredisi kullanmaya karar verdiğinizde ve yine bu krediyi 48 ay vadeli olarak çekmeyi düşündüğünüzde ise kredi faiz oranında bir değişiklik olmuyor. Zira yukarı da vurguladığımız gibi faiz oranları çekeceğiniz rakama değil, kredi vadesine göre değişiyor. 48 Ay vadeli 20 Bin TL Abank yaz kredisi kullandığınızda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise  597 TL olarak belirlenmiş.

48 Ay Vadeli 30.000 TL A Bank Yaz Kredisi Hesaplama

%1.31 faiz oranı ile 30 Bin TL A bank yaz kredisi kullandığınızda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 895 TL oluyor. Aldığınız tüm krediler için binde 5 oranı kadar tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Ayrıca Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası faiz oranları, yaş, cinsiyet, kredi vadesi ve kredi tutarına göre hesaplanıyor.

Shares

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares