Go to ...

RSS Feed

Kefilsiz Masrafsız “157 TL” Taksitle 5 Bin TL Kredi Anında Cebinde


Kredi Fırsatları Burada

Uygun Faizli Düşük Taksitli Krediler – Kredivarmi.com olarak siz değerli okurlarımız için en düşük faizli kredilere, size en uygun ihtiyaç kredilerine göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Sonuçta yaz ayındayız ve masraflarınız biraz daha arttı. En azından hiç hesapta olmayan misafir ve tatil masrafları değil mi ? Sonuçta bunun para ve bizim paraya her zaman ihtiyacımız var 🙂

Kredivarmi.com En İdeal Kredileri İnceliyor !..

Google amcaya en uygun faizli kredi yazdığınızda karşınıza bankaların inanılmaz kredi fırsatları çıkıyor, ancak bu konulara girdiğinizde hiç bir şey anlamıyorsunuz muhtemelen, hesaplama araçları, vade farkına, çekilen kredi oranına göre değişen efektif ve aylık faiz oranları, ödeme planları derken uygun bir kredi çekmek için araştırma yaparken iktisat profesörüne dönüyorsunuz. Oysaki tek istediğimiz taksitlerini düzenli ödeyebileceğimiz bütçemize göre bir kredi….

Kredi Kampanyaları Kafa Karıştırıyor

Üstelik hemen bütün bankalar anormal bir şekilde kredi verme yarışındalar. Bu kredi kampanyalarına baktığınızda sanki BEDAVA PARA yada Hibe kredi veriyorlar. Sloganlar ise hayal gücü sınırlarını zorluyor, “Günde 3 Liraya 10000 TL” , ayda şu kadara bu kadar, masrafsız, tertemiz, doktordan az kullanılmış hesabı 🙂 Anlayacağınız kredi olayı zıvanadan çıktı. Fakat bu kredilerde olmasa her halde hiç bir şeyin sahibi olamayacağız.

Her Derde Deva Kredi Var !..

Araba almak için kredi, ev almak için kredi, eğitim için kredi derken, bu iş artık geçmişten gelen kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmamız için verilen, halk arasında “borç temizleme” yada “borç kapatma” kredisi olarak bilinen borç transferi kredisine kadar uzandı. Şimdi yeni yeni bankalar eski borçlarınızı kapatmanız için 48 ay vadeli olarak borç transferi kredisi veriyor. Aşağıda ki linklere tıklayarak daha önceki sayfalarımızda incelediğimiz bu borç transferi kredilerini de detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

CEPTETEB KREDİ KAMPANYALARI

Bu sayfamızda da yine bu tür bir kredi kampanyasından bahsedeceğiz. TEB Kredi avantajlarından biri olan ve CETETEB kampanyaları arasında yer alan güzel bir kredi bu. Başlıktan da anlayacağınız üzere 5.000 TL için “156 TL” gibi bir çoğumuzun çerez parası olarak adlandıracağı aylık taksit tutarına sahip kredilerden biri bu. Üstelik masrafsız.

5.000 TL İçin CEPTETEB Kredi Hesaplama

Diyelim ki artık bir çoğumuzun kredi kartında ki normal meblağ olan 5.000 TL gibi bir rakama ihtiyacınız var ve TEB’den kredi kullanmaya karar verdiniz. Bu durumda faiz oranı %1,50 olarak belirleniyor. Dolayısı ile aylık kredi taksit tutarınız ise 156,45 TL oluyor. Bu kredi için ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti ise “0” TL. Yani kredi masrafınız yok 🙂

Cepteteb Anında Kredi Detayları

Cepteteb tarafından, en az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL kredi imkanının sunulduğu bu güzel kredinin 5.000 TL için Yıllık Akdi Faiz Oranı %18,00’e tekamül ederken, Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı %24,2440 oluyor. Kredinin yaş, cinsiyet gibi durumlara göre değişen hayat sigortası maliyetleri ise 179 TL civarında.

CEPTETEB KREDİSİNE NASIL BAŞVURABİLİRİM ?

Bir çok okurumuzun bu krediden yararlanmak isteyeceğini tahmin ediyoruz. Dolayısı ile bu krediye nasıl başvuru yapılabileceği hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Başvurunuzu cepteteb internet şubesinden gerçekleştiriyorsunuz. Yaptıüınız başvuru anında inceleniyor ve dikten sonra başvurunuz olumluysa onaylandığına dair mesaj geliyor. Daha sonra TEB destek merkezinden sizi arıyorlar ve müsait olduğunuz güne ve saate göre belirtiğiniz yere geliyorlar. İmzalarınız ve gerekli evraklarınız alındığı anda krediniz anında hesabınıza yatıyor. Eğer zaten cepteteb müşterisiyiseniz işiniz daha da kolay, zira krediniz onaylandıktan sonra sizi ziyaret etmelerine gerek kalmıyor 🙂

Shares

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Hesaplı Krediler

Shares