Go to ...

RSS Feed

Kredi Notu Düşüklere Aktifbank Kredi Veriyor Alabilirsiniz


Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekebilirim ?

Kredi Notu Düşükler İçin Kredi – Kredi kartı ödemeleri, ev taksitleri, iş yeri kirası, okul taksitleri, otomobil kredisi gibi bir çok borç kalemine sahibimiz bir çoğumuz. Üstelik kalem bu kadar çok olunca ada arada nefes alacak zaman kalmıyor. İş yeri kirasını ödüyorsunuz pat diye kredi kartının son ödeme tarihi geliyor, ev taksitini yatırıyorsunuz bir de bakmışsınız faturaların son ödemeleri gelmiş, otomobil taksitini ödüyorsunuz hooop ardından vergiler veya çocukların okul taksitleri geliyor derken, bu basınç bir yerde patlamaya neden oluyor.

Kredi Notunuzu Düşürmemeye Çalışın

Bu hengame içerisinde ödenemeyen borçlar, krediler, vergiler ve kredi kartları da yada ödeme performanslarınızın da ki düşüşler doğal olarak, KKB yani Kredi Kayıt Bürosu tarafından tutulan finansal geçmiş analizinizi de ki puanların düşmesine neden oluyor. Bu düşüş mevcut durumunuzu herhangi bir şekilde etkilemese de gelecekte kullanacağınız krediler konusunda sıkıntı yaşamanıza neden oluyor.

Herkesin Kredi Notu Düşebilir

Bu durum ister istemez bir çoğumuzun başına gelebiliyor. İnsanların işlerinin ters gitmesi, gelmesi beklenen paralar, hesaba geçmesine kesin gözü ile bakılan ancak bir türlü o hesap da artı olarak görünmeyen alacaklar ve tüm bunları etkileyen zaman sarmalı nedeni ile insanların kredi notları düşüyor. Potansiyel olarak hepimiz kredi notu düşük kişiler arasında yer alıyoruz anlayacağınız 🙂

Kredi Kayıt Bürosu, sonuçta sadece sizlerin kredi kartı ve taşıt, konut yada ihtiyaç kredi taksitlerinizin ödeme performansına bakmıyor. Akla hayale gelmeyecek bir çok kriterde bu kurumun değerleme yapmasında etkili oluyor.

Örneğin vergi daireleri ve resmi kurumlara borcunuz varsa icralıksanız, banka hesabınızda ki “ek hesap,kurtaran hesap,ay sonu hesabı,artı para hesabı,ek para hesabı” gibi adlar altında açılan eksi hesaplardan çekilen paraların ödenmemesi gibi durumlarda da kredi notunuz düşüyor.

Kredi Notunu Düşüren Farklı Sebepler

Kredi notunu düşüren daha ilginç durumlarda var. Mesela bir bankadan kredi çektiniz, ardından bir diğer bankaya gittiniz ve oradan da yeni bir kredi kullandınız, son olarak bir başka bir bankaya daha gittiniz ve nihayet oradan red cevabı aldınız, bu red cevabı sizi şaşırttı ve kabullenemediniz daha farklı bir bankaya giderek tekrar kredi istediniz. İşe bakın ki bu bankada red verdi… İşte bu durumda bile kredi notunuz düşüyor.

Kredi Kartı Talepleri de Kredi Notunu Düşürüyor

Yine ilginç bir kredi düşme sebebi ise kredi kartı limitleri ile ilgili. Mesela kredi kartlarınızın toplam limiti 10 Bin TL, geliriniz de 5.000 TL. Siz kalktınız bir kart daha istediniz ve 2.000 lira limitli kredi kartı geldi sonra bir kart daha istediniz red cevabı geldi işte burada da maalesef kredi notunuz düşüyor.

Kredi Notu Düşük Olanlar Kredi Çekebilir mi ?

Yukarı da kredi notunun düşmesine sebep olan etkenlerden bahsettik. Dilerseniz şimdi kredi notu düşüklüğü sebebi ile bankalardan kredi çekemeyen ve çekmekte zorlananlar için, kredi istediğinde “Kredi notunuz düşük olduğu için krediniz onaylanmamıştır” cevabını alan okurlarımız için çözüm yollara aramaya ki o çözüm yollarından biri de Aktifbank’a çıkıyor.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Aktif Bank’tan

Eğer kredi notunuz düşükse ve bu sebeple kredi çekemiyorsanız dert etmeyin zira Kısacası kredi notunuz bir kredi kullanmak için düşük kalıyorsa karamsarlığa kapılmayın, zira Aktif Bank, kefilsiz ve masrafsız kredi imkanı ağlıyor. Banka İnternet üzerinden yapacağınız başvuruları hızlı bir şekilde onaya kavuşturarak kredi kullanma olanağı sunarken, hızlı bir şekilde banka hesabına aktarabileceğiniz krediniz ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınıza da anında çözüm buluyor.

4 Yıl Vadeli 25 Bin TL Aktifbank’tan

2 Bin TL’sından 25 Bin TL’sına kadar tüm nakit ihtiyaçlarınız Aktif Bank tarafından N Kolay kredileri kapsamında 48 aya kadar vadelendiriliyor. Aktifbank’a yapacağınız 25 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurusunda 48 ay vade alternatifini tercih etmeniz durumunda aylık faiz oranı %1,99 olarak belirlenirken, kredi taksit ödemeniz 880 TL oluyor.

Shares

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares