Go to ...

RSS Feed

KrediGO’ya Özel %1,09’dan Başlayan Faiz Oranları ile Kredi


Cepten Kredi

KrediGO nedir KrediGO’dan nasıl kredi çekilir KrediGO faiz oranları – Krediler artık tıpkı kredi kartları gibi ekonomik hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Ülkede bir çok insan kredi kullanmış ve kredi taksitlerini ödüyor yada ödemiyor durumda. Ev almak için, otomobil almak için kredi kullandığımız gibi borçlarımızı ödemek için bile kredi çekiyor, borcu borçla kapatmaya çalışıyoruz.

Borcu Borçla Kapatıyoruz

Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise bankaların, halk arasında ki adı ile borç temizleme kredisi yada borç kapatma kredisi olarak adlandırılan, borç transferi kredisi. Daha önce ki sayfalarımızda farklı bankalara ait kredi kartı ve kredi borçlarını tek bir bankada toplayarak uzun vade ile rahat rahat ödemek isteyen okurlarımız için QNB Finansbank Borç Transferi kredisi ve Burganbank Borç Transferi kredisi kampanyalarını detaylı olarak incelemiştik.

Krediye Her Yerden Ulaşabiliyoruz

Yukarı da bahsettiğimiz gibi krediler hayatlarımızın kaçınılmaz bir gerçeği ve üstelik her geçen yenileniyor, daha erişilebilir bir hale geliyorlar. Artık eskisi gibi banka şubesine gitmeye gerek yok. İnternet üzerinden banka kredi başvurusu yapabildiğiniz gibi Cep telefonundan SMS yolu ile de dilediğiniz krediye başvurabiliyorsunuz.

Akıllı Telefon Uygulamaları ile Anında Kredi

Akıllı telefonlarımız ise hayatımızı kurtarmaya devam ediyor, sağlıktan spora, oyundan finansmana kadar bir çok farklı dalda çeşitli olanaklar sunan akıllı telefonlarda artık bazı bankaların geliştirdiği çeşitli uygulamalar var. Appstore yada Playstore‘dan indirdiğiniz bu uygulamalarla da kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

KrediGO Nedir Nasıl Kullanılır ?

Akıllı telefonunuza bir QNB Finansbank uygulaması olan KrediGO’yu indirdikten sonra, hangi banka müşterisi olursanız olun, QNB Finansbank güvencesiyle bu uygulama üzerinden kolayca ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Yaptığınız kredi başvurusunun onaylanması durumunda, eğer QNB Finansbank müşterisiyseniz kredinizi anında hesabınıza geçiyor. QNB Finansbank müşterisi değilseniz, onaylanan kredinizi herhangi bir QNB Finansbank şubesinden kendi hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

KrediGO’da Neler Yapabilirsiniz ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi hangi bankanın müşteri olursanız olun, KrediGO’dan kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Kullandığınız krediye ait tüm bilgilere ulaşabilir yada yapmış olduğunuz kredi başvurularınızın durumunu gözlemleyebilirsiniz. Kredi Hesapla fonksiyonu ile talep ettiğiniz tutar ve taksit sayısı için hesaplama yapabilir, aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yardıma ihtiyacınız olduğunda KrediGO Danışmanınızdan destek alabilirsiniz.

KrediGO Faiz Oranları

KrediGO’da başlıktan da anlayacağınız üzere %1,09 oranından başlayan kredi alternatifleri var. Daha doğrusu burada faiz oranları müşterinin başvuru skoruna göre, %1,09 ile %1,59 aralığında değişiklik gösteriyor. Örneğin skoru %1,09 oranında kredi kullanmaya yeterli olan bir müşteri 48 ay vadeli 30.000 TL kredi kullandığında aylık kredi taksit tutarı 846 TL oluyor. Bu kredide 157,5 TL tahsis ücreti alınıyor. Eğer bu müşteri 47 yaşında ise sigorta primi 1030,91 TL oluyor. Kredinin yıllık maliyet oranı %17,2116 olarak belirlenirken, 4 yılın sonunda kredinin geri ödemesi 40.608 TL’sını buluyor.

48 Ay Vadeli 30.000 TL KrediGO Kredisi Faiz Oranları

Yukarıda başvuru skoru %1,09 faiz oranı ile kredi kullanmaya yeterli olan bir müşteri için 48 ay vadeli 30.000 TL kredi kullanımı halinde ki hesaplamaları yaptık. Dilerseniz kredi skoru konusunda daha kötü olan müşteriler için %1,29 faiz oranı ile başka bir hesap yapalım.

Kredi skoru %1,29 faiz oranı ile kredi kullanmaya yeterli olan bir müşterinin 48 Ay Vadeli 30.000 TL kredi kullandığını farz edersek, bu defa aylık taksit tutarının 890 TL’sına yükseldiğini görüyoruz. Yine 157,5 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Kredi çeken müşterinin yine 47 yaşında olduğunu düşünürsek bu faiz oranında 1044,40 TL sigorta primi ödemesi gerektiğini de hatırlatmak isteriz. %1,29 Faiz oranı ile 4 yılın sonunda ki geri ödeme tutarı ise 42.720 TL oluyor.

Shares

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares