Go to ...

RSS Feed

Param Yok Kredin Varmı Sitesi Ne B*k yapıyor !


Vallahi Benimde Param Yok Sitesi Ne Yapıyor ?

WordPress’e hoş geldiniz. Bu benim ilk yazım 🙂 Parasız olunca arkadaşlarım bende WordPress kurulumundaki ilk konuyu editledim hani silmek işime gelmedi garibanlık işte silince bişey olacakmış gibi sanki 🙂 Neyse bende sizler gibi bu güzelim caanım ülkede 5 parasız olanlardanım. Boş boş otururken parayı nasıl bulurum nası biyerlerden kanuni şekilde araklarım. Neyi nası kandırırım diye düşünmeye başladım. Eee bildiğiniz gibi Türk iseniz öncelikle ” abi bunun bi yolu yok mu ” şeklinde cümleler kurmaya başlıyorsunuz. Hah işte tamda o noktada bende sizlere para arayıcı birisi olarak ( ateş bükücü rüzgar şeyedici gibi düşünün ) fikirleri ve araştırmalarımı yazmaya karar verdim.

İYİDE KARDEŞİM SENİN PARA YOK NASI İNANAK

Valla çokta fifi arkadaşlarım, dediğim gibi araştırarak sizlere güzel şekilde tüyoları vereceğim. Basit bi yöntemle hazreti google amca üzerinden konularda verdiğim linklere veya sitelere girerek araştırabilir, mabaadınızı yerinden kaldırarak yine konularda arz olunan yerlere bankalara giderek işin ciddiyetini araştırabilir, doğru mu yanlış mı kendiniz de bilebilirsiniz. Sonra vay ben duymadım vay ben görmedim gibi cümleler kurmanıza gerek yok. İster inanın isterseniz atlayıp gidip araştırın. Hem para bulma yöntemlerini ucuz veren yerleri tüyoları anlatacam sizlere, hemde bi ton laf işitecem şiiii arkadaşım param yok dedim gururum var kurduğun cümlelere dikkat et ! ÇİZERİMM

MEVZU PARA İSE KOKLARIM AĞBİ

İlla para lazım ise ve kanunin şekilde halledecekseniz sitemden bilgiler isteyin kardeşlerim, Zira ben sizleere kanuni çerçevede ancak bilgiler sunabilirim. Yani eğer zurnanın zırt dediği yerde iseniz ve artık hiç bir şekilde kanun manun tanımayacaksanız tefecinin kucağına oturabilirsiniz bu aşamada siteme girmenize de gerek yok. Ben hiç bir verinizi veya konularda vereceğiniz mailleri hiç kimse ile paylaşmayacağıma parasızlığım kadar net olarak söz verebilirim. Paylaşmayacağım. Gerisi artıkın sizde.

PARAM YOK ABİ SENİN Bİ YERLE ANLAŞMAN MI VAR ?

Yok canını yidiğim bir yerle anlaşmam manlaşmam yok. Hiç bir yere yönlendiripte git şurdan param yok abinin selamı var sana para versin gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi, Herhangi bir banka ya da kurum kuruluşla doğrudan dolaylı dirsek temaslı selamlı bağlantım bulunmamakta. Dolayısı ile burada anlatılanları yapıp yapmamak tamamen sana kalmış durumda.

Ahanda aşağıda da bizim logomuz bizi en iyi anlatan güzel bir kare resim. Beğenirsin beğenmezsin o da senin bileceğin bişey yiğidim :)Ş Bu arada aslanım yiğidim dedik te olaki hatun kısmısı okur yazıyı onuda Prensesim olarak şeyedelim ki şey olmasın 🙂

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares