Go to ...

RSS Feed

Sadece Kimlikle Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar


Kredi Çekmek Zor İş

Gelir Belgesiz Kefilsiz Senetsiz Kredi Veren Bankalar – Düzenli bir işte çalışmayan, kurumsal firma personeli olmayan, genel olarak kendi işini yapan insanlar için kredi çekmek oldukça zahmetli bir iş. Bırakın devlet kapısında çalışan, kamu personelleri için hiç bir zahmeti olmayan kredi çekme avantajını, artık düzenli gelir sahibi, maaş bordrosu olan özel sektör çalışanları bile faydalanabiliyor. Kamu veya özel bankalar özel sektör çalışanları için harika kredi kampanyaları düzenliyor. Bakınız “Özel Sektör Çalışanlarına “295 TL” Taksitle 10 Bin TL Kredi

Gelir Belgesi Olmayanlar İçin Kredi Kabusu

Fakat yukarıda da bahsettiğimiz gibi kamu veya özel sektörde istihdam edilmeyen, kısacası maaş bordrosu olmayan, başta esnaflık olmak üzere çiftçilik, tarım, hayvancılık, arıcılık, seracılık gibi işlerle uğraşanlar için kredi çekmek ise bir hayli zor.  Sonuçta bu insanların değişken bir geliri olduğundan gelirlerini tanzim etmeleri neredeyse imkansız. Dolayısı ile bu tür işlerle uğraşan insanlar gelir belgesi mecburiyeti olduğu için banka kredisi kullanmayı düşünmüyor, en azından şanslarını bile denemek istemiyorlar.

Kefil Yok Senet Yok Gelir Belgesi Yok

Oysaki bazı bankalar bu tür gelir belgesiz iş yapan fakat gelir belgesi olmayan vatandaşlar için kredi kullandırabiliyor. Şimdi hepinizin aklına ipotek, kefil yada teminat gibi seçenekler geliyordur mutlaka, ancak inanamayacaksınız ama kredivarmi.com olarak incelediğimiz bu bankaların gelir belgesi olmayanlar için bu tür talepleri yok.

Kredi Notunuz Yüksekse

Birazdan inceleyeceğimiz bu bankalarda aranan kriterler sadece herhangi bir gelirinizin bulunması ve herhangi bir şekilde ispatlaya bilmeniz, kredi notunuzun yüksek olması veya üzerinize kayıtlı herhangi bir gayrimenkulün bulunması yeterli oluyor. Hatta kredi notunuz yüksek olması durumunda gelir belgeniz bulunmamasına rağmen bu bankalardan kredi alma ihtimaliniz çok daha yüksek.

Gelir Belgesiz Akbank Kredisi

Gelir belgesiz kredi veren bankaların başında Akbank geliyor. Tüm Akbank şubelerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabieceğiniz gibi, Sms ile, Atm cihazından, diğer banka kartları ile veya internet üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Evraksız Senetsiz Gelir Belgesiz İş Bank Kredileri

Evraksız, senetsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan bir diğeri ise İş Bankası. İş Bankasından 7/24 uygulaması yada herhangi bir İş bankası şubesini ziyaret ederek bu krediye rahatlıkla başvurabilirsiniz.

ING Bank 3 bin lira ihtiyaç kredisi

Kredi talebiniz düşük ise ve herhangi bir şekilde gelir belgeniz yok ise İng Bank nakit kredi kullanabilirsiniz, zira banka 1,99 faiz oranlı Mini Kredi kampanyası dahilinde gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediye, çiftçiler için gelir belgesi yerine çiftçilik belgesi, esnaflar için ise vergi levhası ile başvurabilirler…

Gelir Balgesiz Anında Kredi Denizbank’tan

Bana “3.000 TL yetmez” diyorsanız sizi Denizbank’a davet edelim, zira banka gelir belgesiz, evraksız, kefilsiz 55.000 TL’sına kadar kredi verebiliyor. Üstelik bu kredi için 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Bu krediye başvurmak için cep telefonundan KREDİM yazıp, TC. No ile birlikte 3280‘e gönderiyorsunuz ve başvuru sonucunuz tam beş dakika içinde mesaj olarak cep telefonunuza iletiliyor. İşlem sonucunda tek yapmanız gereken gelir belgesiz kredi veren Denizbank şubelerinden herhangi birine Nüfus cüzdanınızla başvurmanız yeterli oluyor.

Gelir Belgesiz Kredi İçin

Gelir belgesi olmadan kredi veren diğer bankalar ise Fibabank, Halkbank ve Ziraat Bankası. Bu bankalardan, kefilsiz ve evraksız kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Fakat gelir belgesi olmadan kredi veren bu ve yukarı da bahsettiğimiz bankalar kişinin yaptığı işi ile ikametgahını belirlemek için çeşitli evraklar istemektedirler. Bu evrakların listesini ise aşağıda bulabilirsiniz ;

  • Nüfus cüzdanı veya TC.Kimlik numarası bulunan resmi kimlik belgesi
  • Son 3 ay içerisinde etkin olan herhangi bir fatura
  • Esnaflar için vergi kimliği
  • Çiftçiler için çiftçilik belgesi

 

Shares

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Ekonomi

Shares