Go to ...

RSS Feed

Uygun Faiz Oranları ile Sonbahar Kredisi Garanti’de


Para Her Zaman Lazım

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları Uzun Vadeli Uygun Faizli Kredi Acil Kolay Kredi Avantajlı Banka Kredileri – Yaz ayları boyunca paraya ihtiyacı olan okurlarımız için bankaların düzenlemiş oldukları Yaz Kredilerine göz attık. Bu krediler hakkında siz değerli takipçilerimize bilgiler vermeye çalıştık. Böylece yazın tatil gibi ekstra giderleri olan okurlarımıza yardımcı olmaya çalıştık. Umarız bu konuda da başarılı olmuşuzdur. Fakat para ihtiyacı yaz, kış, ilkbahar yada sonbahar fark etmiyor. Paraya her zaman ihtiyaç var ve bu ihtiyaç maalesef mevsim nedir bilmiyor 🙂

Bankalardan Yepyeni Kredi Kampanyaları

Geçtiğimiz makalelerimizde de belirttiğimiz gibi kredili müşteri portföyünü arttırmak isteyen, özellikle de Türkiye pazarına yeni giren bankalar dahiyane kredi kampanyalarına imza atıyorlar. Taşıt, Konut ve İhtiyaç gibi bilindik kredilerin yanına yepyeni krediler ekliyorlar ki bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri de halk arasında borç kapatma yada borç temizleme kredisi olarak anılan, “Borç Transferi Kredisi” olsa gerek. Bir nevi ihtiyaç kredisi olan bu tip kredilerin sayıları hızla artarken, bankalar bir de mevsimlere göre kredi vermeye başladılar.

Yaz ve Bayram Kredileri Bitti

Yaz Kredileri de bu duruma verebileceğimiz güzel örneklerden biriydi. İnsanlar tatile giderken bu tip kredi avantajlarını kullandılar. Yazın sonlarına doğru 10 günlük bayram tatilini fırsat bilen bankalar bu defa “Kurban Bayramı Kredileri” vermeye başladılar. İnsanlar bu 10 günlük tatilde de bu kredileri kullandılar ve ihtiyaçlarını giderdiler. Yaz ve bayram bitti, fakat bankalar durur mu ? Yapıştırdılar sonbahar kredisini 🙂 Bu defa tatil yok fakat okullar açılıyor, bir dünya kitap kırtasiye masrafı var. Yeni okul kıyafetleri alınacak. Alt başlıkta da belirttiğimiz gibi para her zaman lazım, bu işin yazı kışı yok arkadaşlar.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

İşte kredivarmi.com’un bu sayfasında ele alacağımız kredi kampanyası da Garanti Bankasından tam mevsiminde bu isimle yani Sonbahar Kredisi olarak geldi. Banka yeni düzenlediği bu kampanya dahilinde 75.000 TL’sına kadar kredi veriyor. Bu kredide üst limit rakamı bu fakat sizin gelir belgenize üst limitiniz belirleniyor. Garanti Bankası Sonbahar Kredisinde en uzun vade süresi 48 ay, en kısa vade süresi ise 3 ay olarak belirlenmiş. Bu vade süreleri arasından işinize geleni seçebiliyorsunuz. Aylık gelir ve giderinize göre taksit sayınızı belirliyorsunuz.

Sonbahar Kredisinde faiz oranı sabit değil, zira kredi limitine göre faiz oranı değişiklik gösterirken kredi tutarı arttıkça faiz oranı düşüyor. Buna göre en düşük faiz oranı %1,29 olarak belirlenmiş. En yüksek faiz oranı ise %1,89. Tabi bir çok kredi kampanyasında olduğu gibi bu kredide de kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası zorunlu…

Sonbahar Kredisi Örnek Hesaplama

Kredinini ana hatları bu şekilde, gelin şimdi bir de örnek bir hesaplama yapalım. 75. 000 TL bir paraya ihtiyacınız olduğunu farz edelim. bu parayı da 48 ayda geri ödemeyi düşünüyorsunuz ve krediye başvuru yaptınız. Gelir durumunuz göz önüne alınarak bankada bu başvurunuzu kabul etti ve bütçenize göre belirlediğiniz şartlar doğrultusunda faiz oranınız da %1,29 olarak belirlendi. Bu veriler ışığında aylık taksit tutarınızın 2.225,76 TL olurken, yıllık maliyet oranınız da %20,5950’a tekamül ediyor.  75.000 TL için kredi tahsis ücreti olarak 375 TL olurken, hayat sigortası tutarı da 1.143,75 TL yapıyor.

Sonbahar Kredisine Nasıl Başvurulur ?

Sonbahar kredisine Garanti Bankası şubelerinin dışında Online olarak yani internet üzerinden de başvuru yapabiliyorsunuz. Gerekli bilgileri internetten giriyorsunuz ve kısa bir süre içerisinde sizlere cevap geliyor. Eğer ön onay gelirse, bankaya giderek kredinizi anında alabiliyorsunuz. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki bu kampanyada gelir belgesi ibraz etmek zorunlu.

Garanti Bankası Müşterilerine Anında Kredi

Eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz, başvurunuzu cep şubeden yada internet üzerinden de yapabilirsiniz. Oldukça kısa bir süre içerisinde başvurunuzu tamamlayabiliyor ve cevap bekliyorsunuz. Onay geldiğinde ise para otomatikman hesabınıza düşüyor. de kredi için bankaya uğramıyorsunuz. Garanti bankası maaş müşterileri, maaşları doğrultusunda 75.000 Liraya kadar krediyi bankaya uğramadan, internetten alabiliyorken, maaş müşterisi olmayan diğer garanti müşterileri ise internetten en fazla 25.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorlar.

Shares

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares