Go to ...

RSS Feed

Uygun Faizli Kurban Bayramı Krediniz Garanti’den


Kurban Bayramında 10 Gün Tatil

Bayram İçin Para, Bayram Kredisi Veren Bankalar, Garanti Bankası İhtiyaç Bayram Kredisi 2017 – Hükumet hemen her bayram da yaptığı gibi yine kıyağını yaptı ve birleştirme yöntemi ile Kurban Bayramı tatilini 10 gün gibi uzun ve tabi ki güzel bir zamana uzattı. Bu yıl izne ayrılamayan, dolayısı ile tatile hasret kalanlar için süper bir fırsat. Bu tatilde kimileri uzunca bir zamandır gitmediği baba ocağına gidecek, kimileri de son bahar gelmeden kızgın kumlardan serin sulara atlamak adına deniz kenarlarına doğru yol alacak.

Bayram Masrafları

Tabi tatil varsa bayram varsa paraya da ihtiyaç vardır, zira yukarıda hayallerinizi süsleyen aksiyonlar için para lazım, hem de çok para 🙂 Bir kere adı üstünde Kurban Bayramı bu kurban alacaksınız. Eğer tatile gidecekseniz bu işin bir de yakıt masrafları yada ulaşım giderleri var. Eeee haliyle bir de hanıma, çocuklara, kendimize bir bayramlık lazım….

Bayram İçin Para Lazım

Bütçe sınırları bırakın zorlanmayı, çoktan aşıldı bile. Acaba bu uzun tatilde hiç bir yere gitmesek, evde otursak da bu masraflardan kurtulsak mı ?.. Ama 10 gün gibi bir zamanda evde televizyon karşısında geçmez ki  be kardeşim. Ne yapacağız bu durumda ?.. Borç mu alsak, kullanmadığımız, daha doğrusu kullanmaya korktuğumuzdan zarfından bile çıkarmadığımız, henüz şifre bile oluşturmadığımız kredi kartına mı yüklensek 🙁

Bankalar Kurban Bayramı Kredisi Veriyor

Bu düşünceler bir çok okurumuzun aklından geçiyordur muhtemelen, kredivarmi.com olarak duygularınıza tercüman olduğumuzu tahmin ediyoruz ve bu durumda olan okurlarımız için bir diğer yol olan kredi kullanma alternatifini masaya yatırıyoruz, zira bir çok banka Kurban Bayramına özel ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor ki bu sayfamızda inceleyeceğimiz Garanti Bankası da o bankalar arasında yer alıyor.

Parayı Düşünmeden Geçirin Bayramı

Evet arkadaşlar, 10 gün gibi uzun bir tatil fırsatını kaçırmak istemeyen, ancak maddi anlamda sıkıntı yaşayan okurlarımız için bu sayfamızda Garanti Bankasının Kurban Bayramı için özel olarak düzenlediği Bayram Kredisi kampanyasını, faiz oranları, aylık taksit tutarları, minimum ve maksimum kredi tutarları, en kısa ve en uzun vade oranları ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz. Dolayısı ile sevdiklerinizle bayram keyfini parayı düşünmeden yaşamak istiyorsanız bu kredi kampanyasına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Gelir belgesinin şart olarak sunulduğu Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisinde en kısa vade 3 en uzun vade ise 48 ay olarak belirlenmiş. Faiz oranları ise kullanacağınız kredi tutarı ve seçeceğiniz vade süresine göre değişkenlik gösteriyor. Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisinde en düşük faiz ise %1,29 olarak belirlenmiş. Kredi tahsis ücreti ise kredi tutarı üzerinden %0,5 oranında kesilirken, hayat sigortası da zorunlu tutuluyor.

75.000 TL İhtiyaç Kredisi

Kampanya da alt limit 1000 TL iken kullanabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 75.000 TL olarak belirlenmiş. %1,29 Faiz oranı ise 75 Bin TL 48 Ay vade seçeneği için geçerli. Çekeceğiniz tutar miktarı ve vade süresi arttıkça faiz oranı da azalıyor anlayacağınız. Dilerseniz şimdi gelin bu kredinin örnek hesaplama tablosuna bir göz atalım.

10 Bin TL Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi İçin Örnek Hesaplama

Bayram tatili ve diğer ihtiyaçlarınız için 10 Bin Liraya ihtiyacınız olduğunu ve bu ihtiyacınızı gidermek adına Garanti Bankası Kurban Bayramı kredisi kullanmaya karar verdiğinizi varsayalım. Bu parayı da 48 ay gibi uzun bir sürede ödemek niyetinde olduğunuzu düşünerek hesaplamaya başlayalım. Efendim 10.000 TL için 48 ay vadeli bayram ihtiyaç kredisi kullanmak istediğiniz de faiz oranı % 1,69 olarak belirleniyor. Bu durumda aylık kredi taksitleriniz ise 327,88 TL’sı olurken, 4 yılda bu para karşılığında bankaya 15.738,20 TL geri ödeme yapmış oluyorsunuz.  

İnternet Üzerinden Bayram Kredisi Başvurusu

Kurban Bayramı kredisine Garanti bankası şubelerinden başvurabileceğiniz gibi Garanti İnternet veya Garanti Cep‘ten de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda onaylanan tutar kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Fakat maaş ödemesini Garanti Bankasından almayanların,  Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecekleri üst limit 25.000 TL olarak belirlenmiş.

Shares

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares