Günde 10 Liraya 10.000 TL Anında Kredi Hemen Başvur !..

Yepyeni Krediler

Fibabanka Kredi Faiz Oranları 10 Bin Lira Acil Kredi Uygun Faizli Krediler Anında Kredi Günde 10 Liraya Kredi – Sonbaharla hüzünlenen, karakterleri değişen insanlar gibi kredi kampanyalarınında kimliklerinde bir değişim gözleniyor arkadaşlar farkında mısınız ?.. Bankalar günde 3 Liraya 5 Liraya kredi imkanları sunan akıl almaz kampanyalar düzenliyorlar. Gün geçmiyor ki karşımıza başlıkta da olduğu gibi günde “10 liraya 10.000 TL kredi” gibi bir kampanya ile karşılaşmayalım.

Sonbaharla Gelen Masraflar İçin Kredi

Bu tuhaf durumun sebebini ise okullarında açılması ile birlikte artan tüketici masrafları olarak gösterebiliriz. İnsanlar yazın uzun tatiller ve düğün gibi sebeplerden dolayı yüklü oranlarda kredi kullandılar, ancak sonbaharda özellikle eğitim giderleri için öyle çok da büyük olmayan paralara ihtiyaç duyuyorlar. Bu durumun farkında olan bankalarda böyle paraları uzun vadeler ve küçük taksitler ile vererek mevcut kredili müşteri portföylerini arttırmak adına çılgın kredi kampanyalarına imza atıyorlar. Bu nedenle günde 5 Liraya 5.000 TL, günde 10 liraya 10 Bin TL gibi daha bir çok kampanyayla ilerleyen günlerde de karşılaşacağız gibi görünüyor…

99 TL Taksitle 5 Yıl Vadeli 7.000 TL

Bu çılgın kredi kampanyaları daha da abartan bankalar da yok değil hani. Örneğin kredi kampanyası konusunda dahiyane fikirler bulan İNGBank’ın Sonbahar kredisinde 7.000 TL gibi bir para 5 yıl vadeli olarak veriliyor. Kredi taksitleri ise 99 TL gibi son derece düşük bir rakama tekamül eden bu kredi diğer günlük kredilerden hemen ayrılıyor. Dikkat ederseniz vade süresi alıştığımız 48 ay standardının dışında, kredi tutarının da 5 yada 10 bin TL değil 7 bin Lira olması da oldukça ilginç… (BURADAN Ingbank’ın bu ilginç kampanyasını detaylı olarak inceleyebilirsiniz)

Fibabanka’dan Uygun Faizli 10.000 TL Kredi

Günde 10 liraya 10 Bin TL furyasına yeni katılan bankalardan biri de Fibabank’a. Aslında yeni katılan demek biraz haksızlık olur, zira Fibabanka geçtiğimiz Kurban Bayramında bayrama özel yine böyle bir kampanya düzenlemişti. Gördüğümüz gibi bu yeni kredi kampanyası o Kurban Bayramı kampanyasının devamı niteliğinde, çünkü faiz oranlarında bir değişiklik yok. Yeni kampanyada vade süresi 3 ay ile 48 ay aralığında değişirken, faiz oranı da tıpkı Kurban Bayramı Kredisinde olduğu gibi çekeceğiniz kredi tutarına ve seçeceğiniz vade süresine göre %1,33 ile %1,45 faiz oranı arasında değişiyor. Buna göre 3-36 Ay arası vade seçeneklerinde faiz oranı %1,45 olarak belirlenirken, 37-48 Ay vade alternatiflerinde ise faiz oranı %1,33′ çekiliyor. Anlayacağınız vade ile faiz oranı arasında ters orantılı bir yapı var. Vade süreniz arttıkça faiz oranı düşüyor.

10.000 TL İçin Fibabanka Kredi Örnek Hesaplama

Fibabanka’nın bu kredi kampanyasından yararlanmayı düşünüyorsanız ve “Bana 10 Bin lira lazım, günde 10 TL’yi rahat öderim”  diyorsanız, 48 ay vade alternatifini seçmek durumundasınız. Dolayısı ile karşılaşacağınız faiz oranı %1,45’ten %1,33’e çekiliyor. Bu faiz oranı ile 48 ay boyunca ödeyeceğiniz aylık kredi taksit tutarınız 299,80 TL olarak belirleniyor. Bu rakam da günlük 10 TL civarına karşılık geliyor. Bu taksit tutarı ile bankaya 4 yıl da geri ödeyeceğiniz para ise 14.3990 TL’sına tekamül ediyor. Kredinin aylık efektif faiz oranı %1,6209, yıllık efektif faiz oranı ise %21,2814.

Kredi Masrafları

Tabi her kredi kampanyasında olduğu gibi bu kredide de uzun süreli kredi hayat sigortası da zorunlu tutuluyor. Bunun yanında kredi müşterisinden kredi tutarının  %0.5’i (bindebeşi) üzerinden 52,50 TL kredi tahsis ücreti de talep ediliyor.

Fibabanka  Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi Fırsatına Başvuru Nasıl Yapılır ?

Fibabanka’nın sunduğu bu avantajlı krediye hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Hemen başvurmak için size en yakın Fibabanka Şubesine gidebilir, T.C. Kimlik Numaranızı 3422’ye mesaj atabilir veya www.fibabanka.com.tr adresine girip “hemen başvur” kutucuğuna tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

“Günde 10 Liraya 10.000 TL Anında Kredi Hemen Başvur !..” için bir yorum

  1. Ssk emeklisiyim.zirsst ten maaşımı almaktayım.lredi kullandım.bir bankaya olan borcundan dolayı taahhüdü ihlalden üç ay hapis cezasına çatptıtıldım.bir kısmını ödedim. Maaşımdan kesilmesini talep ettim ve kesilmektedir.1966 yılından bugüne denk dava muakklibliği ve Arzuhalcilik yapmaktayım.kredi verildiğinde taksitleri ödeyecek kazancım mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.