Go to ...

RSS Feed

Uygun Faiz Oranları ile Sonbahar Kredisi VakıfBank’ta


Hayat Kurtaran Krediler

Sonbahar Kredileri Vakıfbank Sonbahar Kredisi Uygun Faizli Krediler Avantajlı Kredi Kampanyaları Uzun Vadeli Dosya Masrafsız Krediler – Eğer yüklü bir miras kalmadı, yada piyangodan para çıkmadı ise geleceğimizi planlamamızda en büyük maddi desteğimiz oluyor. Kredi kullanarak iş kuruyor, menkul veya gayri menkul sahibi oluyoruz. Borçlarımızı bile kredi kullanarak ödemeye çalışıyoruz.

Tatil İçin Yaz Kredileri

Kredi çekme konusunda o kadar cömertiz ki tatile giderken dahi kredi kullanmaktan çekinmiyoruz. Gerçi bankalar son derece dahiyane fikirlerle oldukça cazip kredi kampanyaları düzenlemeleri de bu durumun başlıca sebepleri arasında yer alıyor. Örneğin ardımızda bıraktığımız yaz mevsimini ele alalım. Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı derken bol tatilli bir yaz geçirdik. Tabi bu bol tatil fırsatında da kimimiz memleketlerimizde, kimimizde tatil beldelerinde aldık soluğu. Hal böyle olunca da bütçelerde biraz açılma yaşandı doğal olarak. İşte tatil sebebi oluşan bu bütçe açıklarını dahi bankaların düzenledikleri Yaz Kredileri ile kapatmaya çalıştık.

Kredi Kampanyalarının Sınırı Yok

Bankalar öyle inanılmaz kredi kampanyaları tasarlıyorlar ki hiç bir şeye ihtiyacımız olmasa bile kredi kullanmak zorunda hissediyoruz kendimizi. Mesela diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını tek bir bankada toplamanızı ve uzun vadede rahat rahat ödemenizi sağlayan Borç Transferi Kredisi bu durma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz yaz kredilerini de bankaların dahiyane kredi kampanyalarına yerinde bir örnek olarak gösterebiliriz.

Sıra Sonbahar Kredilerinde

Yaz aylarının sona ermesi ile bu yaratıcılığın tükeneceğini zannediyorsanız yanılıyorsunuz, zira kredivarmi.com sayfalarında bir süredir incelediğimiz Sonbahar Kredileri çoktaan devreye girdi bile. Tüketicilerin sonbahar da karşılarına çıkması muhtemel, başta okul masrafları olmak üzere çeşitli giderlerini karşılamak amacı ile bir çok özel ve kamu bankası SONBAHAR Kredisi Kampanyaları düzenliyor. Bizlerde bu kredileri, kredivarmi.com olarak, baharın son aylarında paraya ihtiyacı olan okurlarımız için detaylı olarak inceliyor, şartları, faiz oranları, başvuru yolları ve aylık taksit tutarları ile birlikte bilgilerinize sunuyoruz. Mesela bu sayfamızda Vakıfbank’ın düzenlediği Sonbahar Kredisi kampanyasını masaya yatırıyoruz.

VAKIFBANK SONBAHAR KREDİSİ

Vakıfbank’ın düzenlediği bu kampanya, kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emeklileri kapsıyor. Dolayısı ile toplumun her kesimine hitab ettiğini söyleyebiliriz. Kredi üst limitinin 90.000 TL olması da ayrı bir avantaj, zira sadece okul masrafları için değil, borç ödemek yada diğer giderleri için acil paraya ihtiyacı olanlarında düşünüldüğünü görüyoruz bu kampanyada. Kredinin alt limiti ise 1.000 TL olarak belirlenmiş.

Vakıfbank Sonbahar Kredisi Vade ve Faiz Oranları

Vakıfbank sonbahar kredisinde vade süreleri 3 Ay – 48 Ay aralığında. Kredinin faiz oranları ise kullanacağınız kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. 1.000-20.000 TL arasında faiz oranı % 1.24 olarak belirlenirken, 20.001-90.000 TL aralığında ki kredi tutarları için % 1.22 olarak belirleniyor. Eğer kredi tutarı üzerinden % 0.5 olarak alınan kredi tahsis ücreti ödemek istemezseniz kredi faiz oranı tüm kredi tutarları için % 1.28 rakamına yükseliyor.

20.000 TL Vakıfbank Sonbahar Kredisi Örnek Hesaplama

Bu kredi avantajından yararlanarak 20.000 TL çektiğinizi ve bu parayı 48 ay vadeli olarak geri ödeyeceğinizi, dosya masrafını da kabul ettiğinizi var sayarsak aylık faiz oranınız % 1.24 olarak belirlenecektir. Bu faiz ve vade oranları ile ise aylık taksit tutarınız 586,00 TL’sına tekamül ederken, ödeyeceğiniz dosya masrafı ise 100 TL olacaktır.

90 Bin TL Sonbahar Kredisi Örnek Hesaplama

20 Bin değil de daha büyük bir paraya, örneğin 90 Bin TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu düşünelim. Vade süreniz de yine 48 ay olsun ve dosya masrafı ödemeyi kabul ettiğinizi varsayalım.  Bu durumda % 1.22 faiz oranı ile karşılaşırsınız. Bu faiz ve vade oranlarına göre ise aylık taksit tutarınız 2.623,48 TL’sına tekamül ederken, 450 Lirada dosya masrafı ödersiniz. Tabi bu kredi kampanyasında da, yaş, cinsiyet ve kredi tutarına göre hesaplanan hayat sigortası zorunlu.

Vakıfbank Sonbahar Kredi Kampanyasına Başvuru

Tüm Vakıfbank şubelerinden gerekli belgeler ile bu krediye başvurabileceğiniz gibi İnternet üzerinden ve cep telefonu Vakıfbank’ın cep telefonu uygulaması  ile de sonbahar kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için aralarında birer boşluk bırakarak sırası ile KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. (Örnek SMS Metni: KREDI 1234567890 2500)

Shares

Tags: , ,

One Response “Uygun Faiz Oranları ile Sonbahar Kredisi VakıfBank’ta”

 1. Hilal
  27 Eylül 2017 at 13:14

  İyi günler ben özel sektörde işe başlayalı 6 ay oldu şuan 6 aydır sigortali çalışıyorum
  Başka bir bankadan kredi kartim var bir yildan fazladir kullanıyorum ödemelerim düzgün.
  Takipte falanda değilim
  Sadece bilmedigimden dolayi işe girince hep internetten kredi başvurusu yapiyordum iki ay önce bir bankaya gidip kredi başvurusu yapacaktim memur 6 ay ssk olmasi gerekli ama yinede bakayım dedi
  Baktı ve 25 başvuru yapmışsınız dedi isterseniz şimdi hiç başvuru yapmayalım zaten ssk da 6 ay olmamış dedi
  Ben bidahada başvuru yapmadım iki ay falan oldu
  Şuan 6 ay ssk oldu benim.
  Şimdi vakıf banka başvuru yapsam kredi onaylanir mi
  İki ay önce kredi notum 1250 di.
  Maaşimida işyerinde elden alıyorum maaşı elden almam kredi cekmeme engel olur mu .
  Ve bankaniza kredi başvurusu yapıp kefil getirsem kredim onaylanır mı
  Lütfen bilgi verirmisiniz
  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares