Go to ...

RSS Feed

Burganbank’tan Kişiye Özel Faiz Oranları ile Kredi


Uygun Kredi Kampanyaları

Burganbank Kredi Faiz Oranları Uygun Faizli Krediler Acil Para Hızlı Kredi Düşük Faizli Uzun Vadeli Krediler – Ekonomik hayatımıza yön veren krediler gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından kullanılır hale geldi. Öyle ki krediye ihtiyacı olmayanlar bile sırf yatırım yapmak adına kredi kullanmaya başladılar. Tabi bu durum da bankaların potansiyel müşteri portföyünden daha fazla pay kapmak adına inanılmaz cazip kredi kampanyalarına düzenlemelerini tetiklerken, kredivarmi.com olarak bizlerde bu kredileri paraya ihtiyacı olan okurlarımız için tüm detayları ile incelemeye devam ediyoruz.

Burganbank Kişiye Özel Faizli Kredi

Bu defa daha önceki sayfalarımızda borç kapatma kredisine göz attığımız Burganbank’ın yeni kampanyalarından biri olan “Faiz Oranları Kişiye Özel” kredi kampanyasını masaya yatırıyoruz. Türkiye pazarına yeni giren ve hızla gelişen Burganbank’ın ilginç kampanyalarından biri olan kişiye özel faiz oranlı kredisini tüm detayları vade süreleri ve faiz oranları birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Uygun Taksitli Düşük Masraflı Kredi

Burgan Bank düzenlediği farklı kredi kampanyaları ile kredi kullanmaya hazırlanan bir çok kişinin dikkatini bir anda üzerine çekmeyi başardı. Kişiye özel fırsatlar ve uygun taksitler ile çeşitli ihtiyaç kredilerini potansiyel müşterilerine sunmaya devam ediyor. Son olarak eğitim, tatil, evlilik veya sağlık gibi ihtiyaçları için bütçenize uygun ödeme planlarına sahip, düşük masraflı ihtiyaç kredisi alternatifleri ile karşımıza çıkan Burganbank’ın bu kampanyasında kişiye özel farklılaştırılması için 3 kriter göz önüne alınıyor.

Kişinin Ödeme Performansı

Bu kriterlerin başında ödeme performansınız geliyor. Daha önce ki kredi kartı borçlarınız ve kullandığınız kredilerin taksitlerini düzenli ödeyip ödemediğiniz, gecikmeye girip girmediğiniz gibi önemli kriterler dikkate alınıyor. Çalıştığınız diğer bankalara ait borç ödeme performansınız da bu kriter arasında yer alıyor.

Kullandığınız Burganbank Ürün Sayısı

Burganbank Kişiye Özel Faiz Oranlı Kredi kampanyasından yararlanarak faiz indirimi almanızı sağlayacak bir diğer kriter de kullandığınız Burganbank ürünlerin adedi. Örneğin kredi kartı sayınız veya daha önce bankadan kullanmış olduğunuz diğer krediler gibi. Çalıştığınız Burganbank ürünü ne kadar fazla ise faiz indirimi alma oranınız da bir o kadar artıyor. Tabi yukarıda ki kriter yine devrede yani bankanın diğer ürünlerinde gösterdiğiniz ödeme performansı…

Burganbank Yeni – Eski Müşteri Olması

Kişiye özel faizli kredi kampanyasında faiz indiriminden yararlanmanızı önemli ölçüde etkileyecek ve hemen tüm bankalar için de geçerli olan banka eski yada yeni müşteri olma özelliği bu kampanya da önemli rol oynuyor. Eğer Burganbank’ın eski müşterilerinden biri iseniz ve ödemelerinizde herhangi bir sıkıntı olmadıysa kayda değer faiz indiriminden yararlanabiliyorsunuz…

Burganbank Kişiye Özel Faizli Kredi Detayları

Yukarıda tek tek açıkladığımız kriterlere göre Burganbank standart faiz oranları üstünden günün piyasa koşullarına göre banka tarafından belirlenen oranda faiz indirimi yapılıyor. Bu sistem sadece ihtiyaç kredileri için geçerli iken taşıt yada konut kredisinde kişiye özel faiz oranlı krediden yararlanamıyorsunuz. Gelelim 31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek olan bu kredi kampanyasının vade süreleri ve faiz oranlarına. Kampanya da standart faiz oranı %1,48 olarak belirlenmiş. En uzun vade süresi ise 48 ay. Tabi faiz oranları yukarıda belirttiğimiz kriterleri karşıladığınız durumlarda farklılık gösterebiliyor. Doğal olarak için kredi başvurusu yapmanız ve kriterlerinizin incelenmesi gerekiyor.

10.000 TL İçin Kişiye Özel Faizli Kredi Örnek Hesaplama

10 Bin TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu farz edelim ve bu ihtiyacınızı karşılamak adına Burganbank’ın Kişiye Özel Faizli Kredi kampanyasından yararlanmaya karar verdiniz. Kullanacağınız krediyide 48 ay gibi bir sürede ödemek niyetindesiniz. Bu durumda %1,48 standart faiz oranı ile aylık taksit tutarınız 311.34 TL’sına tekamül ederken kredinin aylık maliyet oranı % 1,96 yıllık maliyet oranı ise %23,5229 oluyor. Ayrıca hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti gibi masraflarda zorunlu.

Burganbank Kredi Başvurusu

Bu kredi kampanyasından yararlanmak için Burganbank  şubelerine başvurabileceğiniz gibi internet üzerinden online olarak anında kredi başvurusu da yapabiliyorsunuz… Bunun için bankanın resmi internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Buradan başvuru yapıp kredi cevabınızı anında alabiliyorsunuz.

Shares

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares