Go to ...

RSS Feed

Kamu Çalışanlarına Özel Uygun Faizli Sonbahar Kredisi


Kamuya Özel Sonbahar Kredisi

Sonbahar Kredileri Vakıfbank Sonbahar Kredisi Devlet Memurlarına Özel Krediler Kredi Avantajları Uygun Faizli Kredi Fırsatları – Gerek kamu çalışanları, gerekse özel sektör çalışanları ve emeklilerin bir çoğu için krediler bir nimet. İnsanlar kredi kullanarak menkul ve gayrimenkul sahibi oluyor, ev yada otomobil alıyor. İnsanlar eğitim giderlerini kredilerle karşılayıp, kredi ile iş kurup geleceklerini planlıyor. Hatta borçlarımızı bile kredilerle ödüyoruz. Dolayısı ile krediler ekonomik hayatımızda oldukça önemli bir yer tutuyor.

Tatile Bile Kredi ile Çıkıyoruz

Krediler hayatımıza öyle yerleşmiş ki geride bıraktığımız bol tatilli yaz mevsimi içerisinde ki bu tatil avantajlarını bile bankaların düzenledikleri Yaz kredisi kampanyalarından yararlanarak kullandık. Tabi özel sektör çalışanları bu uzun resmi tatillerin tamamından yararlanamadı maalesef ama yine de bir çoğunun bu yaz kredilerini kullandıklarını tahmin etmek hiç de zor değil.

Devlet Memurları Çok Avantajlı

Kredi konusunda devlet memurları, özel sektör çalışanları ve emeklilere göre çok daha avantajlılar. Zira bu avantajın sebebi devletin verdiği iş garantisi. Özel sektör çalışanları için kredi kullanımı sırasında bankalar bir çok belge isterlerken, limit konusunda oldukça cimri davranıyorlar. Kamu çalışanlarına ise bankaların kapısı sonuna kadar açık 🙂  Hatta kamu personeli için bir çok banka özel kredi kampanyaları düzenliyor. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise kredivarmi.com’un bu sayfasında mercek altına alacağımız Vakıfbank Kamuya Özel Sonbahar Kredisi olsa gerek.

Kamu Çalışanları İçin Uygun Faizli Kredi

Yaz aylarını geride bıraktık ve önümüzde kış var. Tabi her mevsimin de kendine göre bir gideri, masrafı var. Örneğin İçerisinde bulunduğumuz sonbahar aylarında defter, kitap, kıyafet üçlüsünden meydana gelen okul masrafları var. Bu masraflar için bankaların bir çoğu sonbahar kredisi kampanyaları düzenlerken, bir kamu bankası olan Vakıfbank’ta bir sonbahar kredisi kampanyası düzenlemiş. Bu kredi özel sektör, emekli ve kamu çalışanlarını kapsarken, kredi dahilinde kamu çalışanlarına daha özel faiz oranları belirlenmiş. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve gelin şimdi hep birlikte Vakıfbank Kamuya Özel Sonbahar Kredisinin özelliklerine detaylı olarak bir göz atalım.

Vakıfbank Kamuya Özel Sonbahar Kredisi

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ve kadrolu işçilerin tamamını kapsayan bu kredi kampanyasında alt limit 1.000 TL, üst limit ise 90.000 TL olarak belirlenmiş. Kredinin faiz oranı normalde kredi tutarına göre %1.22 ile %1.24 aralığında iken kamu personelleri için %1.19’da sabitlenmiş. Fakat dosya masrafı ödemek istemeyen kamu çalışanları için faiz oranı yine %1.24 olarak belirlenmiş. Kredi vade süresini ise 3 ay ile 48 ay ay aralığında kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Vakıfbank Sonbahar Kredisi Esnek Ödeme Seçenekleri

Vakıfbank’ın düzenlediği bu kredi kampanyasında bir çok avantajlı ödeme seçeneği mevcut. Bu ödeme seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;
– Aylık eşit taksitli,
– Artan taksitli
– Azalan taksitli
– 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
– 3 ayda bir eşit taksitli,
– Son taksit balon ödemeli,
– Değişken taksitli

10 Bin TL için Sonbahar Kredisi Örnek Hesaplama

Bir kamu kurumunda kadrolu personel olduğunuzu ve 10.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu düşünelim. Bu para için Vakıfbank Sonbahar Kredisi kullanmayı ve bu parayı da sıkıntı çekmeden 48 ay gibi uzun bir vade ile rahat rahat ödemeyi düşünüyorsunuz. Bu durumda faiz oranınız %1.19 olarak belirleniyor. Bu faiz oranı ve 48 ay vade ile 10.000 TL için aylık taksit tutarınız ise 289,26 TL’sına tekamül ediyor. Tabi bu faiz oranı için 50 TL gibi bir dosya masrafı ödemeniz gerekiyor. Dosya masrafı ödemek istemezseniz faiz oranı %1.24 olarak hesaplanıyor. Ayrıca her kredi kampanyasında olduğu gibi bu kredi de hayat sigortası zorunlu.

Sonbahar Kredisi Başvuru

Bu krediye gerekli belgeler ile tüm Vakıfbank şubelerinden başvurabileceğiniz gibi İnternet üzerinden ve cep telefonu Vakıfbank’ın cep telefonu uygulaması ile de başvurabiliyorsunuz. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için aralarında birer boşluk bırakarak sırası ile KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. (Örnek SMS Metni: KREDI 1234567890 2500)

Shares

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares