Go to ...

RSS Feed

Günde 5 Liraya 5.000 TL Sonbahar Kredisi İş Bankasında !..


Sonbahar Kredileri

Günde 5 TL’ye 5.000 TL Kredi Uygun Faizli Krediler Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi İş Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri – Artık sadece ev yada otomobil almak için kredi kullanmıyoruz arkadaşlar. Borçlarımızı ödemek veya çeşitli ihtiyaçlarımızı da gidermek adına bankaların yolunu tuttuğumuz oluyor. Hatta etrafınıza baktığınızda bir türlü yatırım yapamayan insanların bankalardan kredi kullanarak bir şeyler satın alıp kendini zorunlu yatırım yada tasarrufa yönlendirdiğine şahit olmuşuzdur. Dolayısı ile Türk halkı olarak kredileri pek bir sevdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Baştan Çıkaran Kredi Kampanyaları

Aslında kredi kullanmayı sevmesek de bankaların hele de ülke pazarına yeni giren bankaların düzenledikleri baştan çıkarıcı kampanyalar nedeni ile bir şekilde kendimizi kredi çekmiş, çoktaaan 2. veya 3. taksiti öderken buluyoruz kendimizi 🙂 Öyle dahiyane kredi kampanyalarına imza atıyor ki bankalar aklınız durur. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise borç kapatma kredisi olarak bildiğimiz ve bir kaç banka tarafından düzenlenen Borç Transferi Kredileri olsa gerek. Bu kredi dahilinde bir kaç bankaya olan kredi ve kredi kartı gibi borçlarınızı borç transferi kredisi kullanarak tek bir bankada topluyorsunuz. Gerçekten çok yaratıcı bir kredi kampanyası değil mi ?

Krediler Rahatlatıyor

Bu tür krediler hakikaten zor durumda olan bir çok insan için can kurtaran niteliği taşıyorlar. İnsanlar bu kredi alternatiflerini kullanarak ödemek de zorlandıkları borçlarını ödüyor, otomobil alıyor, ev alıyor, sıkışıklıklarını gideriyor. Kısacası doğru ödeme yapıldığında, bilinçli kullanıldığında krediler hayat kurtarıyor, yatırım yapmanızı sağlıyor. Dolayısı ile bizlerde kredivarmi.com olarak, yatırım yapmak, ev işyeri, konut, otomobil almak yada borç ödemek için kredi kullanma alternatifini kullanmak isteyen okurlarımız için bankaların tüm kredi kampanyalarını inceliyor ve burada siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Örneğin bu sayfamızın konusu İş Bankası’nın içerisinde bulunduğumuz sonbahar Mevsimine özel olarak düzenlediği düşük faizli ihtiyaç kredisi. Gerek okul masrafları, gerekse diğer giderleri için krediye ihtiyacı olan okurlarımız için İş Bankası’nın bu yeni kredi kampanyasını faiz oranları, taksit tutarları ve diğer detayları ile birlikte masaya yatırıyoruz.

İş Bankası Sonbahara Özel İhtiyaç Kredisi

İş Bankası Sonbahara Özel İhtiyaç Kredisi dahilinde 3.000 Liradan 100.000 Liraya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi üst limitiniz bankaya sunacağınız gelir belgenize göre belirleniyor tabi ki. Kredi vadesini ise 3 Ay ile 48 Ay arasında siz belirleyebiliyorsunuz. Gelelim bu kredinin faiz oranlarına… Efendim Sonbahar Kredisi faiz oranları çekeceğiniz kredi limitine göre %1,25 ile %1,29 olarak değişiyor. Yüksek limitli kredi kullanımlarında faiz oranları daha düşük. Bu konuyu netleştirmek hem de sizleri daha iyi aydınlatmak adına dilerseniz gelin bu kredi faiz oranlarına bir göz atalım.

    • 3.000 TL ile 24.999 TL aralığında ki kredi tutarları için faiz oranı %1,29
    • 25.000 TL ile 49.999 TL aralığında ki kredi tutarları için faiz oranı %1,27
    • 50.000 TL ile 100.000 TL aralığında ki kredi tutarları için faiz oranı ise %1,25 olacaktır.

5000 TL İçin İş Bankası Sonbahar Kredisi Örnek Hesaplama

Bu faiz oranları dahilinde okul masrafları yada diğer giderleriniz için 5.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu varsayalım. Bu krediyi kullanarak da bu ihtiyaçlarınızı gidermeyi ve kullandığınız 5 Bin lirayı da İş Bankasına geri 48 ayda ödemeyi düşünüyorsunuz. Bu durumda banka kredi faiz oranınızı %1,29 olarak belirleyecektir. 48 Ay vadeli 5.000 TL sonbahar kredisinde aylık taksit tutarınız 148 TL olurken, %0,5 olan kredi tahsis ücreti de 25 TL’sına tekamül edecektir. Tabi tüm kredilerde olduğu gibi hayat sigortası bu kredi kampanyasında da zorunlu.

İş Bankası Sonbahar Kredisi Başvuru

İş Bankası’nın bu kredisini kullanmaya karar verdiğiniz taktirde İş Bankası şubelerinden kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi SMS ile de bu krediye başvurabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne arasına birer boşluk bırakarak sırasıyla; NAKİT, T.C NO, Talep Ettiğiniz Kredi Miktarı, Aylık Gelirinizi yazıp 4402’ye yollamanız gerekiyor. (Örneğin; NAKİT 55555533333 25000 3000). İş bankası müşterileri ise ATM’lerden, telefon şubesinden, İnternet şubeden, işcep ve İş Tabletten başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

Shares

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares