Go to ...

RSS Feed

96 Ay Vadeli Düşük Faizli Eğitim Kredisi Fibabanka’da


EĞİTİM KREDİSİ (Fibabanka)

Uzun Vadeli Eğitim Kredisi Düşük Faizli Kredi Eğitim Kredisi 96 Ay Vadeli Düşük Faizli Eğitim Kredisi – Okulların açılmasına sayılı günler var artık. Bu sayfada olan bir çok okurumuz da geriye kalan kısa günlerde muhtemelen çocuklarını özel okullara, üniversitelere kaydettirmek üzere… Ancak “PARA” gibi ufak bir problem var, zira özel okullar maalesef para dışında bir şey kabul etmiyorlar 🙂 Hal böyle olunca da insanlar tüm ihtiyaçlarında olduğu gibi yine kredilere başvururken, eğitim kredisi diye bir şeyden haberi olmayan bir çok insanda da taşıt kredisi, konut kredisi, arsa kredisi varda eğitim kredisi niye yok derken devreye yine kredivarmi.com olarak bizler giriyor ve sizler için bu defa eğitim kredisi veren bankaların eğitim kredisi kampanyalarını mercek altına alıyoruz.

Kredivarmi.com Eğitim Kredilerini İnceliyor…

Merak etmeyin sayın veliler, zira tıpkı konut, taşı veya ihtiyaç kredisi gibi bankalar eğitim kredileri de veriyor. Üstelik bu krediler son derece uygun bir görünüme sahip. Hele kredili müşteri portföyünü arttırmak isteyen, ülke pazarına yeni giren bankalar inanılmaz eğitim kredisi kampanyaları düzenliyorlar.

Özel Okullara Devlet Teşviki

Çocuklarına sağlam bir gelecek sağlamak adına iyi bir okulda, özel okul yada özel üniversite de okutmaya karar verdi. Devlet okullarının durumu malum. Ancak özel okul ve üniversitelerinde fiyatlar malum 🙁  Son zamanlarda devlet özel okul teşviki çalışmaları nedeni ile özel okullara rağbet ise çok fazla. Devlet, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde, çocuklarını özel okullara göndermek isteyenlere para yardımında bulunuyor, ancak devletin verdiği bu para ancak özel özel okul eğitim giderlerinin dörtte biri oranında gerçekleşiyor. Geri kalan rakamlar bile hakikaten dudak uçuklatıyor ve normal gelirlere sahip bir ailenin bu masrafları karşılaması neredeyse imkansız.

Parasız Eğitim Olmuyor !..

Bu bağlamda “Eğitim Ücretini Nasıl Öderim ?” sorusunun cevabını aramakta olan kredivarmi.com okurları için çeşitli kredi alternatiflerini araştırırken, karşımıza Fibabanka çıktı. Banka bu durumda olan veliler için süper bir eğitim kredisi kampanyası düzenlemiş. Hem neredeyse konut kredisi kadar uzun vadeli, hem de faiz oranları oldukça uygun.

Fibabanka Eğitim Kredisi

96 Ay gibi son derece uzun bir vade, tamı tamına 8 yıl. Olukça uzun bir zaman, hele borçları rahat rahat ödemek için çok güzel bir zaman dilimi. Fibabanka eğitim ile ilgili maddi açıdan sıkıntılı ebeveynler için yeni Eğitim Kredisi Kampanyasında vade süresini 96 aya kadar uzatmış. Fibabanka eğitim kredisi faiz oranı ise %1,05 olarak belirlenmiş. özel okuldan aldığınız ücret teklifleri ile bu krediye başvuru yapabiliyorsunuz. Kresdiniz onaylandığı taktirde ise Fibabanka Eft ile bu borcunuzu okula direkt olarak ödüyor. Kredi için tahsis ücreti alınırken bir diğer masraf ise tabi ki zorunlu olarak hayat sigortası…

Fibabanka Eğitim Kredisi Örnek Hesaplama (36 Ay)

Bu bilgiler ışığında özel eğitim kurumlarından birine kaydettirmeyi düşündüğünüz çocuğunuz için 20.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu ve bu ihtiyacı gidermek adına da Fibabanka Eğitim kredisi kullanmayı başvurduğunuzu ve bunu 96 ay gibi çok uzun vadede değil de 36 ay gibi bir vadede ödemek istediğinizi varsayım. Bu durumda olsun aylık taksit tutarınız 694,48 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak da 105 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Tabi hayat sigortası masrafınız da var.

60 Ay Vadeli Fibabanka Eğitim Kredisi Örnek Hesaplama

Yine 20.000 TL Eğitim kredisine ihtiyaç duyduğunuzu düşünelim ancak bu defa bu krediyi 36 Ay değil de 60 ay gibi bir zamanda ödemeyi düşündüğünüzü farz edelim. Bu durumda da faiz oranı %1,05 olarak belirleniyor. 60 Ay vade de ise aylık taksit tutarınız 715,59 TL olurken, hayat sigortası hariç, kredi tahsis ücreti olarak 157,50 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Fibabanka Eğitim Kredisi Başvuru

Fibabanka Eğitim Kredisi kampanyasına SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj ekranına büyük harfler ile OKUL yazmanız ve bir boşluk bıraktıktan sonra da T.C Kimlik numaranızı yaz 3422’ye göndererek eğitim kredisine başvurabilirsiniz.

Shares

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares