Go to ...

RSS Feed

Çok Farklı Ödeme Seçenekleri ile Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi


Kurban Bayramı Tatili

Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar, Ertelemeli Kredi, Vakıfbank Bayram Kredisi, Uygun Faizli Bayram Kredileri, Bayram İçin Acil Nakit – Gözünüz aydın Kurban Bayramına sayılı günler kala upuzun bir bayram tatili müjdesi aldık. Hükumet bir çok bayramda yaptığı gibi bu bayramda da hafta sonu ve 30 Ağustos Zafer Bayramı resmi tatilini, Kurban Bayramı tatili ile birleştirdi. Buna göre 26 Ağustos 2017 Cumartesi günü başlayan tatil, Kurban Bayramının 4. Günü olan 4 Eylül 2017 Pazartesi Günü son buluyor.

10 Gün Bayram Tatili

Tamı tamına 10 gün bayram tatili fırsatı ayağınıza geldi anlayacağınız. Bu uzun tatilde neler yapılmaz ki 🙂 Hele de epeydir tatile gitmeyenler için bu bayram tatili tereyağlı ballı ekmek gibi oldu. Kızgın kumlardan serin sulara mı dersiniz, yıllardır gidilip görülemeyen, kokusu burunlarda tüten memleket ziyaretimi dersiniz yapılacak bir çok şey, gidilip görülecek bir çok yer var 🙂

Tatil Demek Masraf Demek

Bu uzun tatil insanın içine kıpır kıpır bir heyecan, bir mutluluk hissi veriyor ama bir çok masrafı da beraberinde getiriyor. Malum kurban bayramı, bir kurban kesmek gerekiyor mesela. Tabi çocukların bayramlıkları da var, hanıma da bir şeyler almak gerek. Ha bir de memlekete gidilecek değil mi ? Bunun yol yakıt masrafları var, Akdeniz sahillerine gidilecekse yakıt masraflarının yanında konaklama masrafları var. En iyisi bu bayram tatilinde hiç kımıldamamak, evde TV karşısında yatarak en azından beden yorgunluğunu atmaya çalışabiliriz mesela 🙂

Parayı Dert Etmeyin Tatili Ertelemeyin

Bu durumda olan bir çok kredivarmi.com okurunun şu an bu sayfada olduğunu tahmin etmek hiç de zor değil. Ancak endişelenmeyin, zira az önce hayalini kurduğunuz tatile gidebilmeniz için şu sıralar Bayram Kredisi verme yarışına giren bankaların düzenledikleri kampanyaları incelemeye devam ediyor, sizin için en uygun kredi faiz oranlarını, vade alternatiflerini bilgilerinize sunuyoruz. Örneğin bu sayfamızda Vakıfbank’ın Geleneksel Kurban Bayramı Kredisini masaya yatırıyor, bu krediyi sizler için detaylı olarak inceliyoruz.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi

Bayramda paraya ihtiyacı olanlar için Vakıfbank tek kelime ile süper bir kampanya düzenlemiş arkadaşlar. Üstelik bu kredi herkese göre, ister kamu personeli olun, ister özel sektör çalışanı olun, ister emekli olun bu krediden yararlanabiliyorsunuz. Son derece uygun faizler ve 48 aya varan vade oranı gibi avantajlarının yanında çok farklı ödeme seçenekleri de yer alıyor bu geleneksel bayram kredisinde. Kredi üst limitinin 90.000 TL olması da ayrı bir avantaj, zira bayram harçlığından fazlasına ihtiyacı olanlar içinde bu rakam güzel bir fırsat sunuyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve bu avantajlı kredi kampanyasına göz atmaya başlayalım.

Uygun Faizli Bayram Kredisi

Efendim Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisinde vadeler genel olarak tüm kredi kampanyalarında olduğu gibi 3 ve 48 ay aralığında. Çekeceğiniz kredi tutarına göre değişken faizli olan bu kredi de 1.000 TL ile 20.000 TL arası tutarlar vade süresine bakılmaksızın %1,20 faiz oranı ile değerlendiriliyor. 20.001 TL ile 90.000 TL aralığında ise yine vade süresi gözetilmeksizin %1,16 faiz oranı veriliyor. Tabi bu seçeneklerde %0,5 kredi tahsis ücreti de alınıyor. Fakat  bir alternatifiniz daha var, dilerseniz 1.000 TL ile 90.000 TL aralığında çekeceğiniz kredi için kredi tahsis ücreti ödemek istemezseniz vade farkına bakılmaksızın %1,25 faiz oranı ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Her Bütçeye Göre Ödeme Seçeneği Var

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisinde çok farklı ödeme seçenekleri var. Bir kamu bankası olan Vakıfbank bu kredide olabildiğince müşterilerinin yanında olmaya çalışmış. Bu kampanya ile çekeceğiniz kredinin geri ödemesini ;

 – Aylık eşit taksitli
 – Artan taksitli
 – Azalan taksitli
 – 3 ayda bir eşit taksitli,
 – 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli
 – Son taksit balon ödemeli
 – Değişken taksitli olarak yapabiliyorsunuz.

48 Ay Vadeli 20.000 TL Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Örnek Hesaplama

Vakıfbank’ın bu kampanyasından yararlanarak 48 Ay vade ile 20 Bin TL kredi kullandığınızda kredi koşulları gereği size %1,20 faiz oranı veriliyor. Bu oran dahilinde ise aylık kredi taksit tutarınız 580,01 TL oluyor. %1,20 Oranı ile kredi kullandığınız için 100 TL kredi tahsis ücreti ile karşılaşıyorsunuz. Tabi bir de her kredi kampanyasında olduğu gibi bu kredi de hayat sigortası zorunluğu var.

Krediye Nasıl Başvurulur ?

Vakıfbank’ın bu çok farklı geri ödeme yöntemleri sunduğu kredisine Vakıfbank şubeleri başta olmak üzere, internet üzerinden ve cep şubeden de başvurabiliyorsunuz. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu da yapabiliyorsunuz. Bunun telefonunuz mesaj ekranına sırası ile KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e öndermeniz yeterli oluyor. (Örnek mesaj : KREDI 11111111111 2000)

Shares

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares