Go to ...

RSS Feed

İŞ Bankası’ndan Uygun Faizli Geleneksel Bayram Kredisi


Bol Tatilli Kurban Bayramı

Kurban Bayramı Kredileri, İşbankası Bayram Kredisi 2017, Bayram İçin Acil Para, Kurban Bayramı Tatili – Kurban Bayramında tamı tamına 10 gün tatilimiz var arkadaşlar. Özellikle uzun zamandır izne ayrılamayan yada çeşitli sebeplerle tatile çıkamayanlar için harika bir fırsat. Şimdi bu fırsatı değerlendirme zamanı, şimdi dağ, deniz, memleket zamanı alıp bavulları başımızı alıp gitme, hem zihin, hem de bedenen yorgunlukları atma zamanı…

Bayram Bütçeniz Hazır Mı ?

Kafayı hiç bir şeye takmadan 10 günlük Kurban Bayramı tatilinin tadını çıkarma zamanı… Diyeceğiz ama bu tatili maddi sebepler ile değerlendiremeyecek olan okurlarımız olacağını da düşünemeden edemiyoruz. Zira maddi anlamda sıkıntı yaşayan okurlarımız için bu tatilde heba olacak gibi görünüyor maalesef. Çünkü bu uzun tatil aynı zamanda bir çok masrafı da beraberinde getirecek.

Kurban Bayramı Masrafları

Mesela tatile Akdeniz sahillerine inmek yada uzun zamandır gidemediği memleketine gitmek gibi bir niyeti olanlar için ulaşım giderleri, otel-motel konaklama ücretleri epey bir yekun tutacaktır. Ayrıca adı üstünde, kurban bayramı bu, kurban kesilecek, en azından çocuklara, hanıma bir bayramlık alınacak, harçlıklar verilecek. Bu masrafları göz önüne aldığınızda biraz önce içinize sinen tatil heyecanı yerini bir can sıkıntısına bırakıyor değil mi ?..

Kredivarmi.com Kurban Bayramı Kredilerini İnceliyor !..

Yukarıda kafayı bir şeye takmadan tatil yapın dedik ama bu masrafları da kafaya takmadan edemiyorsunuz değil mi ?.. Ama siz yine de parayı düşünerek bayram tatilinizden vazgeçmeyin, zira bir çok banka şu sıralar bayram kredisi vermek adına inanılmaz kredi kampanyaları düzenliyorlar ve kredivarmi.com bu kredilerin tamamını sizler için inceliyor, faiz oranları, vade seçenekleri, aylık taksit tutarları ve tüm detayları ile birlikte bilgilerinize sunuyor. Örneğin bu sayfamızda maddi sebeplerden dolayı bu uzun Kurban Bayramı tatilinde evde oturmaya karar veren okurlarımız için İş Bankasının Geleneksel Bayram Kredisi kampanyasını masaya yatırıyoruz.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi 2017

Bayramı sevdikleri ile birlikte mutlu mesut geçirmeniz için İş Bankasının düzenlediği bu kampanyada en az 3.000 TL, en fazla 100.000 TL kredi kullanabiliyorsunuz. Dolayısı ile sadece bayram harçlığı için değil, daha büyük çeşitli ihtiyaçlarınız içinde bu kampanyadan yararlanabilir, mesela uzun zamandır hayalini kurduğunuz otomobili bayram ertesinde bu kampanyadan yaralanarak satın alabilirsiniz.

Geleneksel Bayram Kredisi Faiz Oranları

Minimum 3 ay, maksimum 48 ay vade seçeneği bulunan İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisinde faiz oranları kullanmak istediğiniz kredi tutarına göre %1,25 ile %1,29 aralığında değişiklik gösteriyor. 3.000 TL ile 24.999 TL arasında bir kredi kullanmak isterseniz %1,29 faiz oranı ile karşılaşıyorsunuz. Kredi ihtiyacınız 25.000 TL ile 49.999 TL arasında ise bu defa size %1,27 faiz oranı veriliyor. 50.000 TL ile 100.000 TL arasında bir kredi kullanmayı düşünüyorsanız faiz oranı %1,25 olarak belirleniyor. Tabi ki kredi tahsis ücreti ve zorunlu hayat sigortası gibi masraflarınız bu kampanyada da var.

Günde 5 Liraya 5.000 TL Geleneksel Bayram Kredisi

Bu bayram tatil ve diğer giderler için 5.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız olduğunu ve bu ihtiyacınızı da İş Bankasının geleneksel bayram kredisi ile gidermeye karar verdiğinizi farz edelim. Şöyle 48 ay gibi uzun bir vadede bu krediyi rahat rahat ödeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu durumda size %1,29 faiz oranı verilirken, bu oran üzerinden aylık taksit tutarınız 148 TL oluyor. %0,5 üzerinden alınan kredi tahsis ücretiniz ise 25 TL olacaktır.

48 Ay Vade ile 50.000 TL Bayram Kredisi

5.000 TL sizin için yeterli değilse, hazır kredi olayına girmişken, uzun vadeli de çekme fırsatı varken, diğer ihtiyaçlarda aradan çıksın diyorsanız bir de 50.000 TL için bu krediyi hesaplayalım. 48 Ay vade ile 50 Bin TL bayram kredisi kullanmak istediğinizde ise faiz oranı %1,25 olarak veriliyor. Bu oran üzerinde aylık kredi taksit tutarınız ise 1.469 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL olarak belirleniyor.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Başvuru Yolları

Bu  krediye tüm İş Bankası şubelerinden başvurabileceğiniz gibi Cep şubeden yadaİş Bankası internet şubesindende  başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca Telefon bankacılığı ve İş Bankası ATM’lerinden de bu krediye kolayca başvurabiliyorsunuz. Tabi bir de SMS ile kredi başvurusu yapma alternatifiniz var. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne aralarında birer boşluk olacak şekilde sırasıyla NAKİT, T.C, çekeceğiniz kredi tutarı ve aylık gelirinizi yazmanız gerekiyor. (Örnek; NAKİT 33333111111 50000 2400)Bu bilgileri doğru sıra ile girdikten sonra ister Vodofone, ister Türk Telekom, ister Turkcell kullanıcısı olun bu mesajı 4402‘ye yollamanız yeterli oluyor.

Shares

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares