Go to ...

RSS Feed

Günde 3 Liradan Başlayan Taksitlerle 3.000 TL NAKİT HAZIR


Krediye İhtiyacınız Var mı ?

Odeabank kredi faiz oranları düşük faizli krediler anında kredi – Bir zamanlar 7 sülalemizi sorguladıktan kredi veren yada vermeyen bankalar şimdilerde adeta kredi verme yarışına girmişler, zira gün geçmiyor ki kredivarmi.com sayfalarında “günde 5 liraya, ayda şu kadara, yılda bu kadara” gibi bir faiz kampanyası yayınlamayalım.

Günde 3 Liraya Kredi

Bu duruma örnekler vererek sizi yormak gibi bir niyetimiz yok, çünkü zaten başlıktan da anlayacağınız üzere bu sayfamızda günde 3 lira taksitli 3.000 TL kredi kampanyası ile konuğumuz Odeabank. Krediye ihtiyacı olan okurlarımız için yaptığımız kredi araştırmaları esnasında rastladığımız bu kredi kampanyası detayları ile masaya yatırıyor, öte yandan Odeabank kredi faiz oranlarını da mercek altına alıyoruz. Eğer 3 TL yada daha fazla bir krediye ihtiyacınız var ise bu makalemize mutlaka göz atmanızı öneririz.

Kredi Kampanyaları Raydan Çıkıyor Mu ?

İnsanlar kredi kullandıkça ve kullandıkları bu kredileri ödedik veya ödemedikçe bu işin son derece karlı bir yatırım olduğunu fark eden bankalar, kredili müşteri portföylerini arttırmak adına başvurdukları bu kampanyalar sanki biraz zıvanadan çıkmış gibi görünüyor. Özellikle Türkiye pazarına yeni giren bankalar bu pastadan daha fazla pay kapmak adına akla hayale gelmeyen kampanyalar düzenliyorlar.

Borç Kapatma Kredisi Pek Revaçta

Eskiden taşıt kredisi yada konut kredisi veya çok çok ihtiyaç kredisi kullanırdık. Fakat oyuna yeni giren bankalar dahiyane bir şekilde insanların bunlardan başka ihtiyaçları da olduğunu, hatta çokça borçları olduğunu görünce halk arasında Borç Kapatma Kredisi yada Borç Temizleme Kredisi olarak adlandırılan BORÇ TRANSFERİ KREDİSİni keşfettiler. Zaten kredi ve kredi kartlarından ağzı yanmış, bir çok bankaya borçlanmış bir sürü insan da bu kredilerden seve seve yada istemeye istemeye faydalanarak yüksek faizlerle de olsa tüm borçlarını tek bir bankada birleştirerek taksitlerle borçlarını kapattılar. Anlayacağınız borcu yine borçla kapattılar 🙂

Kredi Başvurusu Yapmanın Türlü Türlü Yolları

Kredi kullanımı bu kadar yaygın olunca bir an önce hızlı kredi vermek adına Kredi Başvurusu yapmanın da çeşitli yolları keşfedildi. İlk zamanlar banka şubelerine gitmeden kredi çekmek imkansızken, şimdilerde internet üzerinden veya SMS yoluyla kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Hatta bu iş öyle bir hal aldı ki bazı bankaların Appstore ve Playstore gibi mağazalara yükledikleri uygulamalar ile akıllı telefonlardan bile kredi başvurusu yapılıyor, kredi onaylandığı anda da hesabınıza yatıyor 🙂

Kredi Kullanmak Çok Kolay

Anlayacağınız artık kredi kullanmak su içmek kadar kolay, yeter ki kredi skorunuz yada halk arasında ki adı ile kredi notunuz yeterli ise 3 – 5 dakikada kredi başvurusu yapıp ihtiyacınız olan parayı anında hesabınıza görüyorsunuz. Ha bir de kredilerin bu kadar kolay kullanılıyor olması hayatımıza KREDİ  NOTU gibi bir terim soktu ki daha önce ki sayfalarımızda detaylı olarak kredi notu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Buradan Kredi Notu hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Odeabank’tan günde 3 Liraya 3.000 TL Kredi

Sözü biraz fazla uzattık herhalde 🙂 Dolayısı ile hemen konumuza girelim efendim, başlıktan da anlayacağınız üzere günde 3 TL ye kredi veren bankamız Odeabank. %1,29 faiz oranı ile 48 Ay vadeli olarak verilen 3.000 TL kredinin aylık taksit tutarı 89 TL’sına tekamül ediyor. Aylık 89 lira ise günde yaklaşık 3 TL gibi bir rakama tekamül ediyor. Kredinin efektif yıllık faiz oranı ise %20,5950. Bu faiz oranı ile 4 Yılda Odeabank’a 3 TL için geri ödeyeceğiniz rakam ise 4272 TL oluyor. Bu kampanyada %0,5 oranında Kredi tahsis ücreti alınırken, 3.000 TL de 16 TL gibi bir kredi tahsis ücreti alındığını söyleyebiliriz.

Shares

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Hesaplı Krediler

Shares