Go to ...

RSS Feed

Ödemesi Taaaa 2018’de Başlayan 48 Ay Vadeli Kredi


2018 Ertelemeli Uzun Vadeli Kredi

2018 de Ödemeli Kredi Uzun Vadeli Düşük Faizli Krediler İNGBank Kredi Faiz Oranları Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi – Sıcak yaz aylarının sonuncusu olan Ağustos ayını da ortaladık neredeyse. Tatile gidenler geride tatlı anılar, ilginç fotoğraflar bıraktılar. Tabi bir de tatil nedeni ile uzunca bir süre kapanması zor görünen bütçe açığı kaldı geride.

Ayrıca bir de halen, izne çıkamayan tatile gitmeyen, tatil hayali kuranlar var. Kurban bayram tatilinde bu fırsatı değerlendirmeyi düşünüyorlar. Ha bir de bu yaz aylarını kaçırmadan düğün yapacak olanlar var. Bayram geliyor, okullar açılıyor, kış yaklaşıyor… Kısacası para lazım, hem de acil tarafından ateşlenecek bir para.

İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin

Kredi kartına yüklendikçe yüklendik, limitler kritik sınırlarda olmasına rağmen hali hazırda daha bir çok şey eksik ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi açıklarımızı kapatacak, eksikleri tamamlayacak paraya ihtiyacımız var. O halde ne yapacağız, tabi ki kredi çekeceğiz. Ancak bu gün kredi çekip önümüzde ki aydan itibaren ödemeye başlamak da hiç mantıklı gelmiyor, zira bu sıkışıklıkla gelecek ay çektiğimiz kredinin daha ilk taksitini öderken tökezleyeceğiz. Keşke şöyle gelecek yıldan itibaren ödemeye başlayacağımız bir kredi kampanyası olsa ne güzel olur. Hele bir de 48 ay gibi uzun vade de ödeyeceğimiz bir kampanya olursa tam anlamı ile tereyağlı ballı ekmek olmaz mı 🙂

2018 Ödemeli 48 Ay Vadeli Kredi Kampanyası

Harika kredi kampanyalarına imza atan İNG Bank sanki iç sesimizi duymuş gibi tam da böyle bir kampanya düzenlemiş. Bu gün çektiğiniz kredinin taksitlerini 2018 yılından itibaren ödemeye başlıyorsunuz. Üstelik 48 ay vade alternatifi de bulunuyor bu kampanyada. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve vakit kaybetmeden gelin bu kampanyayı detaylı olarak incelemeye başlayalım ne dersiniz ?

Taksitleri 2018’de Başlayan Kredi Koşulları

Efendim bu kredi kampanyasında en önemli ve belkide bir çoğunuzun hoşuna gitmeyeceğini düşündüğümüz koşul “kredi notu“. Bu 4 ay ertelemeli kredi alternatifinden sadece kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler faydalanabiliyor. Findeks Kredi notu 1850 ve üzeri olanlar %1,19 faiz oranı ile çektikleri bu krediyi 2018 yılına kadar erteleyebiliyorlar. Ancak kredi notu 1850 veya üzeri de olsa erteleme alternatifinden yararlanmak için 48 ay vadeli olarak kredi kullanmanız gerekiyor. Daha az süreli vadelerde 2018 yılına erteleme avantajı ortadan kalkıyor. Ayrıca kredi tutarında üst limit ise 50.000 TL olarak belirlenmiş.

Kredi Notu Düşük Olanlar İçin de Kredi Var

Her ne kadar kredi notu düşük olanlar 4 ay erteleme imkanından yararlanamasalarda bu kredi kampanyasından faydalanabiliyorlar. Tabi farklı faiz oranları ile. Peki kredi notu 1850 altında olanlar hangi faiz oranları ile bu krediden yararlanabiliyorlar gelin şöyle bir göz atalım ;

Efendim Kredi notu 1800 – 1849 aralığında olanlar bu krediden %1,29 faiz oranı ile yararlanırken, kredi notu 1699 – 1750 aralığında olanlar ise %1,39 faiz oranı ile bu krediden faydalanabiliyorlar. Bu kampanyada kredi tahsis ücreti yada halk arasında ki adı ile dosya masrafı ise kredi tutarı üzerinden %0.5 olarak alınıyor. Ayrıca hayat sigortası da tüm kredi koşullarında olduğu gibi bu kredi kampanyasında da zorunlu.

İNGBank Ertelemeli Kredi Hesaplama

Diyelim ki konu girişinde bahsettiğimiz ihtiyaçlarınız için acilen 10.000 TL paraya ihtiyacınız var ve kredi notunuz da 1850 veya üzerinde. İNGBank’ın 2018 yılına ertelemeli bu kampanyasından yararlanmaya karar verdiniz ve bu parayı bu bankadan bu koşullar altında 48 ay vadeli olarak çektiniz. Burada size %1,19 faiz oranı veriliyor ve bu oranla aylık taksit tutarınız 338,62 TL olarak belirleniyor. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL olarak kesiliyor.

Kredi Notu Düşükler İçin Kredi Hesaplama

Diyelim ki kredi notunuz 1750 veya daha altında ve yine 10.000 TL acil paraya ihtiyacınız var. Yine İNGBank’ın bu kredi kampanyasından 48 ay vade ile faydalanabiliyorsunuz ancak 2018 yılına erteleme avantajından yaralanamıyorsunuz. Ancak size %1,39 faiz oranı veriliyor ve aylık taksit tutarınız 304 TL olarak belirleniyor.

Ertelemeli Kredi Avantajından Yararlanmak İçin Elinizi Çabuk Tutun

Tabi bu kredinin de her kredi kampanyasında olduğu gibi bir geçerlilik süresi var. İngbank’ın 2018 yılına ertelemeli kredisi 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli arkadaşlar bilginiz olsun…

Shares

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares