Go to ...

RSS Feed

100 TL Taksitle Yaz Kredisi Garanti Bankasından


Yaz Krediniz Hazır

Düşük Faizli Kredi Kampanyaları Garanti Bankası Yaz Kredisi – Geçtiğimiz yaz olduğu gibi bu yaz da tatil bize haram gibi geliyor, zira geçtiğimiz kış aldığımız otomobilin kredi taksitlerinin bitmesine daha çok var. Ha bir de 10 Yıl vadeli olarak kullandığımız ve henüz 4. yılını tamamladığımız konut kredisi var, oturduğumuz ev için almıştık. Ayrıca bu yıl ufaklık okula başlayacak, dur bakalım başımıza ne masraflar açacak. Kredi kartı da ağzına kadar doldu 🙂 Krediler, aidatlar, elektrik, doğalgaz, su derken bırakın tatile çıkmayı hafta sonu bir pikniğe gitmek bile imkansız 🙁

Tatil Değil Piknik Bile Zor

Oysaki bu kredileri ödemek, daha güzel bir gelecek yaratmak adına son bir kaç yıldır, amiyane tabirle eşekler gibi çalıştık. Artık bir tatile gitmek bizim de hakkımız, hani 5 yıldızlı bir otel olmasa bile baba ocağında, çocukluğumuzun geçtiği yerlerde biraz temiz hava almak, kafamızı biraz boşaltmak yeterdi bize ama maalesef borçlar ayaklarımıza zincir vuruyor, kısacası tatil bizim için çok lüks…

Borçlar Yüzünden Tatiller Hayal Oluyor

Yukarı da bahsettiğimiz iç sesler sadece sizler için geçerli değil, maalesef hem kamu, hem de özel sektör çalışanlarının bir çoğu için geçerli.İnsanlar geleceklerini garantiye almak, en azından ev kirasından kurtulmak, iyi kötü bir araba sahibi olmak adına, kredi çekiyorlar, borçlanıyor. Bir de bu borçların üstüne normal yaşam harcamaları eklenince doğal olarak bazı sosyal ihtiyaçlarından vazgeçmek durumunda kalıyorlar ki bu ihtiyaçların başında da tatil geliyor.

Yaz Kredileri de Olmasa

Tabi bu durumu fark eden ve daha fazla kredili müşteri portföyü oluşturmak isteyen bankalarda fırsatı süper bir şekilde değerlendirerek duruma uygun kredileri Yaz Kredisi adı altında vermeye çalışıyorlar. Bu konu da bir çok kampanya düzenleyip, TV reklamları ile karşımıza çıkıyorlar. Bizlerde, kredivarmi.com olarak en azından sadece bu yıl için güzel bir tatil hayali kuran ve bu kredileri merak eden okurlarımız için tüm bankaların yaz kredilerini inceliyor burada sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

Yaz Kredisi Veren Bankalar

Bu sayfamızda Garanti Bankası Yaz Kredisi kampanyasını mercek altına alacağız, fakat bu krediyi incelemeye başlamadan hemen öncesinde sizlere fikir vermek adına daha önceki sayfalarımızda incelediğimiz yaz kredilerini hatırlatmak isteriz;

 

Garanit Bankası Yaz Kredisi

Garanti Bankası da bu yaz kredisi trendlerine katılan bankalardan biri. Banka Yaz Kredisi kampanyası dahilinde 1.000 TL ile 100.000 TL arasında kredi veriyor. Kredi faizleri çekeceğiniz kredi tutarı ve kredi vadesine göre değişiklik gösteriyor. Bu kredinin vade tarihleri ise minimum 3 ay, maksimum 48 ay aralığında. Dilerseniz gelin şimdi bu kredinin tüm detaylarını hep birlikte incelemeye başlayalım.

100 TL Taksitle Kredi

Diyelim ki en azından hafta sonu bir yerlere kaçmak veya otellerin sezon sonu fırsatlarından yararlanarak 1 haftalığına sıcak Akdeniz kıyılarına inmek istediniz ve 3.000 TL civarı bir paraya ihtiyacınız var. Bunun için aylık 100 TL gibi bir rakamı da bütçenizden arttırabiliyorsunuz. Aslında böyle bir rakam için kredi kartınızı bile kullanabilirsiniz fakat yukarıda da bahsettiğimiz gibi kredi kartları da ağzına kadar dolu. Bu durumda Garanti Bankasının yaz kredisinden yararlanabilirsiniz, zira bankanın bu kampanyasından yararlanarak 2.906,55 TL gibi işinizi göreceğini düşündüğümüz bir kredi kullanırsanız % 1,89 faiz oranı ve 48 ay vade ile aylık 100 TL ödeyerek en azından bu yaza özel kısa bir tatil için bütçe hazırlayabilirsiniz.

Garanti Bankası YAZ KREDİSİ Faiz Oranları

Garanti Bankası yaz kredisi faiz oranları çekeceğiniz kredi tutarı ve vadelere göre farklılık gösteriyor. Örneğin aylık 100 TL ödemek için 2.906,55 TL yerine yine 48 ay vadeli 10.000 TL kredi çekmek istediniz. Bu defa faiz oranı % 1,69 olarak belirleniyor. Aylık taksit ödemeniz 847,66 TL’sına tekamül ederken, bu kredi karşılığında bankaya 4 yılda ödeyeceğiniz rakam ise 15.738,20 TL Oluyor. 

Shares

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Krediler

Shares